Daniel

DODANY Daniel na redaktora

Recommended Posts

Imię: Daniel
Zainteresowania: Motoryzacja ,piłka nożna , cs
Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja ? <br /> Ponieważ mało dzieje się w redakcji a myślę ze mógłbym trochę wprowadzić do niej
Krótki wywiad: Umieszczam to w polu niżej.

Kolor biały to ja a żółty to @KAPITAN SOWA.

Hej Sowa . Dzięki ze zgodziłeś się przeprowadzić ze mną wywiad .

Witam Ciebie

Jeśli możesz opowiedz coś o sobie .

Na  imię mam Ireneusz, mam 28 lat, trenuję kulturystykę od czasów gimnazjum (około 12-14 lat).

Hmm... czyli trenujesz kulturystykę . Startowałeś w jakiś zawodach ?.

Tylko amatorsko bez większych sukcesów, ale tylko by porównać swoją formę do osób o tym samym zainteresowaniu i wymienić się doświadczeniami. Przygotowanie do startów zawodowych pochłania ogromną ilość pieniędzy na suplementację, dietę ,trening co nie było dla mnie osiągalne. Startuje czasami w zawodach trójboju siłowego i tutaj troszkę na wygrywałem , Ligę studencką, absolwentów, mniejsze okolicznościowe starty.

Skąd wziął się pomysł na uprawianie kulturystyki?.

Kulturystyką zarazili mnie znajomi. Z początku trenowałem sporty walki i lekkoatletykę, gdzie treningi siłowe miałem na siłowni i zaczęli moją uwagę zwracać ludzie bardzo silni i kulturyści. Zacząłem na tą siłownie przychodzić co raz częściej, nawet 2 razy w ciągu dnia jak mi się nudziło i zacząłem nawiązywać kontakt z tymi ludźmi i mnie tym sportem zarazili.

Masz swojego trenera czy raczej sam układasz sobie plan treningowy ?.

Mam już tyle doświadczenia i tak dobrze znam swój organizm , że sam układam sobie plany treningowe i diety. Przez długi czas trenowałem u gościa który miał swoją siłownie, był trenerem, zawodnikiem i prowadził kilka sklepów ze suplementami w Poznaniu, gdzie siłownie odwiedzało też wiele bardzo mądrych osób w tej dziedzinie i uczyłem się na ich błędach ^^.

Czy pilnujesz diety ?.

Nie do końca , bo  lubię czasami popić albo czymś innym sobie dogodzić i przestaje trzymać dietę na krótki okres.

Ha ha to chyba zrozumiałe w tym wieku . Przejdźmy do kolejnego pytania . Pracujesz gdzieś? Kim jesteś z zawodu ?

Marnym programistą. Skończyłem 2 lata bankowości (interesowała mnie giełda papierów wartościowych, chciałem być maklerem) i przerwałem te studia bo przygniotła mnie matematyka i poszedłem później na informatykę. Nie pracuje w zawodzie bo jestem teoretykiem programowania (budowy i procesów przebiegu działania programów) a nie praktycznym programistą, który potrafi pisać sprawny działający kod. W dodatku lata mijają a ja się w tym kierunku nie rozwijałem.

Stąd twoja pasja do robienia serwerów ha ha. Myślałeś może o jakiś kursach ?.

Dokładnie tak, interesowały mnie zawsze techniki budowania, projektowania gier FPS. Że moje marzenie pracowania w takiej firmie jak np Unreal albo Blizzard upadło, to w formie hobby dłubie przy serwerach. Chodziłem na kursy programowania C++ i assembler o budowaniu algorytmów do programów logistycznych, kurs 1 stopnia skończyłem, na kurs drugiego stopnia już mi się nie chciało ^^

Och ty leniuszku ha ha . A co lubisz robić w wolnym czasie ?.

Oprócz treningów to czasami pogram w piłkę (mimo, że nie lubię piłki nożnej w telewizji), trochę czasu też spędzam przed komputerem, lubię dłubać różne rzeczy w naszej grze Counter Strike ;)

Następne pytanko. Masz dziewczynę lub żonę ?.

Żony nie mam, dziewczynę tak. Ale nie jest materiałem na żonę , bo nie jest murzynką, tylko z murzynką się ożenię ^^.

Czyli nie planujesz dłuższego związku. A skąd się wzięło zainteresowanie murzynkami ?.

Pociągają mnie czarne babeczki, uwielbiam czarnoskóre kobiety, to już genetyczna przypadłość chyba :D

Okej to już chyba tyle . Dzięki za to ze się zgodziłeś odpowiedzieć na moje pytania . Życzę powodzenia z kobietą , sukcesów w sporcie i dobrej pracy .

Dziękuję również .

Edited by Daniel
  • Lubię to 3
  • Kocham to 2

VIP

Eee on to ocenzurował, bez cenzury miało być :dance5: :ag: 

@Daniel dodaj wywiad jako załącznik do podania, bo Ci się pokićkało.  Ale jestem na tak jak co :monkeydancing:

Edited by KAPITAN SOWA
  • Kocham to 1

Donator

Z grafikiem sie nie udalo, to moze w redakcji wyjdzie? :)

Tematy jakies tam wstawiasz, wiec cos dzieki tobie sie dzieje, szkoda tylko, ze co niektore artykuly sa skopiowane, bez dodawania nic od ciebie

Jesli dostaniesz range to tworz wlasne tematy, wlasnymi slowami, bo takie sa najlepsze

Co do wywiadu

koniec zdania -> spacja -> znak zapytania -> kropka

spacja -> przecinek -> spacja 

Co to ma byc? Zle sie na to patrzy

Tematow, tak jak wywiadow, nie mozesz kopiowac i wklejac

Musisz poswiecic czas na edycje, estetyke i poprawe wlasnych bledow, jak i sowy (w tym przypadku)

Co do podania, masz moje tak, tylko popracuj nad tym o czym napisalam ;)

/edit, do postu niżej @Daniel

Wiem, że sam go napisałeś, wiem że wywiad jest twój, chodzi mi o kopiowanie odpowiedzi sowy, bez ich poprawiania, tak jak on napisał, tak my to widzimy, bez żadnej twojej ingerencji w jego błędy :) 

Edited by Klaudia.
  • Kocham to 2

@KAPITAN SOWA ten jest ładniejszy .

@Klaudia.akurat wywiadu nie kopiowałem sam go napisałem.  Błędy poprawiłem.  Ale Oki dzięki za radę postaram się żeby było lepiej ;).

P.S A co do grafika to sam zrezygnowałem bo stwierdziłem ze się do tego nie nadaje ;).

@Klaudia.Oki na drugi raz będę pamiętał. 

Edited by Daniel

VIP

Jestemm na TAK! Wywiad bardzo przejrzysty i konkretny :p

• Kocham to 1

Donator

Sorry, ale ja jestem na nie.

Podanie na grafika odrzucone to może redaktor. Jak dla mnie lecisz na grupy a w tym co robisz wcale nie jesteś taki dobry jak Ci się wydaje.

Te spacje przed kropkami - masakra.

Do tego spamujesz gdzie się da to jedno, a dwa, że składasz podanie i w nim łamiesz regulamin forum. Bez przesady.

Wywiad na mnie szału nie robi.

Edited by PaCiiaa. / 69.
  • Kocham to 3

NIE. Interpunkcja u Ciebie leży i to konkretnie... W dodatku jedno podanie za drugim, jak na moje lecisz na rangi. ❤

PZDR 

VIP

Ja jestem na nie. Ale uzasadnię rzetelnie swoją wypowiedź.

Według mnie sprawa jest analogiczna, do Twoich starań o grafika. Masz podstawy by działać w sekcji ale brakuje Ci szlifu. Tak jak redaktora powinieneś ćwiczyć przez wywiady, prasówki i artykuły, tak grafika przez zamówienia, grafiki na potrzeby forum. 

Sam wywiad spoko, utrzymany w fajnej atmosferze, przejrzysty i konkretny. ALE tak jak ktoś wcześniej zauważył, interpunkcja leży, mnie spacja przed znakiem strasznie drażni. Lecz z drugiej strony - jedni dają spację, a inni nie wprowadzają znaków polskich albo zjadają przecinki. Co gorsze, niech każdy zadecyduje sam. 

Małe post scriptum w środku wypowiedzi: Czy Ty nie próbujesz przypadkiem naśladować Kapitana Sówki?

Tematu rang nie chciałem poruszać ale to tak śmieszne zagadnienie, że nie może ujść płazem. Myślałem, że ten temat jest tak oklepany, że nikt nie będzie go poruszał. Wszyscy wiemy w jakim stadium obecnie się znajdujemy: mniej ludzi na forum, słabiej osadzone poszczególne role w strukturach forum. ALE TAK, Daniel ma 16 lat i wcale nie może być ambitny NA PEWNO LECI NA RANGI, które w sumie nijak mają się to życia serwerów czy forum w kwestii decyzyjności. Dlatego uważam, że to śmieszne słowa i nie powinny mieć miejsca od ludzi, których uważałem za poważnych, co muszę ponownie zweryfikować. 

Reasumując:

@Daniel, jestem na nie ale mam nadzieję, że zrozumiesz moją opinię i wyciągniesz pewne wnioski. 

• Lubię to 2
  • Kocham to 1

Na nie.

Musisz popracować nad interpunkcją. Zapominasz dawać przecinków i kropek w odpowiednim miejscu. Lepiej się czyta coś, co jest ładnie napisane, zadbane i ma ręce i nogi. Co do wieku, to raczej on nie ma dużego znaczenia, no bo bardziej liczy się co masz w głowie. Wiesz, wyobraźnia, chęć i dobre zaczerpnięcie weny do napisania jakiś spoko artykułów. Lecz podoba mi się to, jak próbujesz i widać, że Ci zależy. Popracuj nad takimi szczegółami interpunkcji, a zobaczysz, że te negatywne odpowiedzi obrócą się o 180 stopni.

• Lubię to 1

A ja jestem na TAK przyda się ktoś taki,co do interpunkcji to nie jest jakiś wielki problem i jak najbardziej do ogarnięcia wiec myślę że Please login or register to see this link.  z pewnością Da rade. 

POWODZENIA ! :)

• Kocham to 1

Dla każdego ziomek chcę dobrze dla Ciebie tak samo. Z tego co widać wyżej w miarę to ogarniasz i jak każdej ogarniętej osobie jaką jesteś można dać szansę. Wyżej ZANGESTU powiedział "ALE TAK, Daniel ma 16 lat i wcale nie może być ambitny NA PEWNO LECI NA RANGI, które w sumie nijak mają się to życia serwerów czy forum w kwestii decyzyjności."  

Podtrzymuje jego słowa i także uważam, że to śmieszne zagadnienie.

Każdy może być ambitny ;)) 

Prawopodobnie mój głos dużo do tematu nie wniesie, ale jestem jak najbardziej za daniem szasny. 

TAK!

Edited by aRdest
  • Kocham to 1

Na nie lecisz na rangi..

Podanie mnie WGL nie przekonuje 

• Haha 1

Sorry chłopak ale na NIE.

Pytałeś wczoraj o wywiad, zgodziłem się. Dzisiaj zaczęliśmy - kompletnie się nie przygotowales, nie wiedziałeś w ogóle o co pytać. Do tego trochę kulejesz z polskim.

"A w jakim kierunku kształtujesz się?" To nie brzmi po Polsku. Do tego problem z interpunkcją. Resztę napisałem Ci na PW.

Obecnie jestem na nie, ale jak się poprawisz to próbuj.

Jestem na Nie

Wywiad przeciętny, interpunkcja tak jak wyżej już poruszono, większość twoich prac w dziale Artykuły są kopiuj/wklej ;]

Dokładnie przejrzałem twoje prace są kropka w kropkę do tych na poszczególnych stronach, nic nie dajesz od siebie, idziesz na łatwiznę więc nie widzę w tobie redaktora, sorry..

Edited by Malankov

VIP

Jako jedyny coś wnosi do redakcji mimo tego, że nie ma rangi tym bardziej śmieszą mnie te wasze zjebane zawistne komentarze, że leci na rangi no ale co tam? Jebać. 

Młody chłopak w wieku dojrzewania, który cały czas się rozwija. Wywiady, o które tak się sracie i tak nikt tego nie czyta ;)

Aktualizuje pytanie dnia, czasami temat się powtórzy ale komu niby chciało by się przeglądać tematy z chuj wie ile wstecz...

Czasami doda jakiś temat od siebie w artykułach też na + ale nikt nie pamięta bo widza tylko spacje przed przecinkiem. Jak dla mnie na Tak;)

• Lubię to 6
  • Kocham to 4

VIP

Przepraszam, że dodam drugi post w tym podaniu, lecz chce coś podkreślić o czym @just. wspomniał wyżej. 

Daniel tworzy ciekawe materiały, wnosi sporo do działu redakcji, nie zwracam uwagi na jego literówki (mało istotne są), jest bardzo młody i ortografia wejdzie mu w z pewnością w nawyk ;)  

Nie są to publikacje, które trafiają medialnie do milionów osób tylko do was, gdzie wszyscy robimy ogrom błędów (bez względu na wykształcenie). Najważniejszy jest przekaz, który każdy z nas rozumie. 

Podtrzymuje swój głos na TAK ;) 

• Lubię to 3
  • Kocham to 1

Właściciel

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

Please login or register to see this link.

Niezbędne informacje dla nowego admina:

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

• Kocham to 2

Guest
This topic is now closed to further replies.