papa

GO MOD Mapa Port?

13 postów w tym temacie

SIemanko mam małe pytanko odnośnie mapki css_port. Miesiąc temu jeszcze była i nawet na niej grałem, Maxior ją wgrał więc git a do czego dążę...

Pod komendą /maps na say'u można nominować mapki do głosowania lecz mapy css_port nie ma, jakieś info odnośnie tego? Została usunięta czy ja tylko mam taką sytuację?

(A piszę to ze względu na to, że w kółko grane są te same mapy co mnie troszkę irytuje bo ile można co drugą mapę grać dd2,mirka czy weesta...)

Przed chwilą, DamianZRW napisał:

Overpass byl spoko😀

Jeśli się nie mylę, to @MaxioR wspominał, że są jakieś błędy na mapie overpass :)

Edytowano przez Gracz Patryk

No niby tak ale gralo sie fajnie😀bylo cos innego w koncu i gracze nie wychodzili z serwa a teraz wez wejdz jak jest (o ile jest xd) assalut grane...z druzyn conajmniej 10 na 10 robi sie 5 na 5 bo wiekszosc albo ucieka albo na spect siedzi bo nie chce im sie na tej mapie grac xd

@Gracz Patryk menelu wracaj na serwa bo się stęskniłem za Tobą :trollface::lubieto:

@DamianZRW z tym overpasem zajebiście by było, co racja to racja nie oszukujmy się, że nie raz na serwerze są pustki... A co było kiedyś? Ciagle nie dalo sie wejsc na serwa bo maks ludzi haha spoko jakby wrocily te czaassyy

Ja osobiście zagrał bym sobie na starych dobrych mapach typu de_vertigo , de_piranesi lub de_tuscan możę to nie są mapy css typowe do go moda ale grywalne na tego typu serwerach :)

• Kocham to 1

Z takich fajnych mapek jakie grałem to polecam jeszcze de_italy ( tak.. "de_" nie mylić z "cs_" ) Fajna mapeczka a i innym graczom też się podobała
Prawda jest taka, że nawet jeśli dodamy inne interesujące mapy a w wyborze będzie jedna z tych mapek: de_dust2 , west/eldo , cache to tak czy siak ludzie od razu biorą jedną z tych nie patrząc nawet na inne ;p Czyli nasze działa w kwestii proponowania nowych map są bez sensu, chyba że faktycznie będzie wasza stara ekipa i razem uzgodnią jaką mapę biorą a nie na pałę pierwszą lepszą ze znanej nazwy ;p 

@DziubsoN wlasnie spoczko opcja jezeli cos takiego by sie pojawiło mimo, że jest to GO MOD to moze wlasnie ze wzgledu na takiego innego rodzaju mapki daloby sie przyciagnac jakis graczy  ;)

Trochę odbiegliśmy od tematu. Chciałbym tutaj złożyć propozycję bo tyczy się też mapek (odwieczna walka :ag:)

1. Jest w puli map mapa css_mirage która nie przypomina obecnej mapy mirage z CS:GO. Chciałbym żebyś @MaxioR na TESTY sprawdził mapkę css_mirage_go, mapka mega przypomina tą z cs:go. Obecnie są 2 nuke'i (nikomu nie przeszkadzają) więc tą mapkę też można dodać na np tydzień bez usuwania obecnego mirage'a.
Link do mapki wraz z ssami: https://gamebanana.com/maps/196471
2. Chciałbym też zobaczyć chociażby tylko 1 nową mapkę na test też powiedzmy tygodniowy. Niech jest to mapka overpass (słyszałem, że jest jakiś błąd lecz nigdy nie słyszałem tego od Ciebie - wytłumacz jak coś) lub może to być jakaś znana mapka z 1.6 typu (tuscan, dust2002).
@MaxioR
- 1 mapka na tygodniowy test, uwierz mi pełno stałych graczy mega ucieszy się nawet z tej 1 mapki :)

@sax świete slowa o tym Mirage. Naa swieta byl grany css_mirage_wintergo jakos tak to sie nazywalo i gracze byli zachwyceni, byloby to to samo oczywiscie oprocz sniegu :trollface:

@MaxioR pomyśl z tym mirkiem bo mega opcja by była :fuckyeah:

@DUBZZ do grania! 💜

Tuscan mapa była ale graczy bugowalo to zaraz została usunięta. Dust2002 no było by, ciekawa mała mapa. Ludzie też winni bo cały czas to samo biorą. Gramy mape np dust2, skończy się i kolejny raz można ją zagrać za 2godziny, ja tylko podaję przykład. Bo można czasy zmienić, nie jestem w tym dobry ale można co nie co zrobić z tym. 

Nagrody Odznaczenia

Dnia 17.08.2018 o 15:08, sax napisał:

Trochę odbiegliśmy od tematu. Chciałbym tutaj złożyć propozycję bo tyczy się też mapek (odwieczna walka :ag:)

1. Jest w puli map mapa css_mirage która nie przypomina obecnej mapy mirage z CS:GO. Chciałbym żebyś @MaxioR na TESTY sprawdził mapkę css_mirage_go, mapka mega przypomina tą z cs:go. Obecnie są 2 nuke'i (nikomu nie przeszkadzają) więc tą mapkę też można dodać na np tydzień bez usuwania obecnego mirage'a.
Link do mapki wraz z ssami: https://gamebanana.com/maps/196471
2. Chciałbym też zobaczyć chociażby tylko 1 nową mapkę na test też powiedzmy tygodniowy. Niech jest to mapka overpass (słyszałem, że jest jakiś błąd lecz nigdy nie słyszałem tego od Ciebie - wytłumacz jak coś) lub może to być jakaś znana mapka z 1.6 typu (tuscan, dust2002).
@MaxioR
- 1 mapka na tygodniowy test, uwierz mi pełno stałych graczy mega ucieszy się nawet z tej 1 mapki :)

Saxiu ja to bede zachwycony jak overpass wroci xdd💖

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się