Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

Może tak minimalnie nie na temat ale jednak. Powiedzcie mi ktoś co może być nie tak? teraz tak jak pisze na klawiaturze jest okej, wchodze na serwer wybieram druzyne i postac ktora chce grac noi czekam na start rundy. Lecz niestety nie moge grac bo wtedy klawiatura tak jakby nie działała. Co jest nie tak? jest mi ktoś w stanie powiedziec? pozdroo ! :) 

Donator

Pierwszy raz spotkałem się z takim przypadkiem. Wejdź na jakiś serwer i zacznij runde jeśli nadal nie możesz nic zrobić to wciśnij num-lock i zobacz czy świeci się lampka jeśli tak to znaczy, że coś nie tak jest z CS'em, a jeśli nie to nie mam zielonego pojęcia.

Donator

A sprawdzałeś ustawienia? Mi raz na nsie wykasowalo wszystkie ustawienia klawiatury. 

Wejdz w options -> Keyboard -> Use Defaults potem naciśnij ok i wejdz na serwer.

no spoko tyle ja bylem madrzejszy i stwierdzilem ze odinstaluje i zainstaluje gierke. Teraz zeby wejsc na serwer musze czekac chyba z 20min zanim mape sciagnie i zaladuje. JEst dostepna jakas paczka map w ktore gra sie na serwie ?

Donator

z neta pobierz najwazniejsze mapy, najszybciej

tyle ze ja nie pamietam nawet jakie tam sa, teraz jest mirrage czy jakos tak to akurat dalo wejsc i pykać

Dodano 1 minuta później
---------------------------------------------------------------------------------

albo jeszcze lepsza akcja, jest tak ze zaraz po rozpoczeciu rundy postac mi sie kreci caly czas w lewo. Co jest kurde ? :D

Donator
Napisano (edytowany)

Ściągnij CS'a z linka z cs.one tam jest chyba wgrana pewna ilość map. Ogarni se 

Edytowano przez Froscik The Monkey

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się