Recommended Posts

VIP

hejo, żegnam się z Wami! Miło było być tu parę lat, wielu poznałem, wielu zapamiętałem :D Na ten moment koniec, idę na "emeryturkę". Pozdrawiam wszystkich graczy, szczególnie adminów, myślę, że co jakiś czas się spotkamy na GomodzieDD2 lub DD2 lub Pb :p Trzymajcie się ciepło! Administracji życzę wszystkiego dobrego! BUZIAKI :*  

Nie będę każdego z osobna wymieniał, bo pisałbym do rana :DD Ale z dużą ilością Was pewnie będę miał kontakt! :D 

Ps. Komentarze od złośliwców uprzedzę - nie wykończyliście mnie :) Wiele rotacji już było na tej sieci przez te parę lat! Buziaki również dla Was, zasłużyliście na WAS z dużej litery! :Heart: 

:*

• Haha 1
  • Łał 1
  • Smutny 7
  • Zły 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz, Trzymaj się :(

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

VIP

Odwaliłeś kawał dobrej roboty. Powodzenia i godnej emeryturki! :)

• Lubię to 1

Nie znamy się jakoś bardzo długo, ale zdążyło być miło, świetny z Ciebie gość i życzę Ci powodzenia i wszystkiego dobrego, miłego odpoczynku :br:

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Donator

Chyba jesteś niepoważny...

• Lubię to 1
  • Kocham to 1
  • Smutny 1

VIP

Szczerze to nie wiem co mam napisać bo bym się nie spodziewał ze tak z dnia na dzień będziesz chciał zrezygnować :( Byłeś dobrym UBT zawsze gdy potrzebowałem Twojej pomocy , nie było nigdy z tym problemu. Mam nadzieje , ze po odpoczynku znów znajdziesz czas by nas odwiedzić . Wszystkiego dobrego! ;) 

• Kocham to 2

Cześć.  Grałem kiedyś na PB i dobrze cie zapamiętałem.  Zawsze potrafiles pomoc w każdej sytuacji . Myślę,  że wrócisz jeszcze do nas ;). A tak P.S życzę miłej emeryturki i szybkiego powrotu;).

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

VIP

Ej no... :< Trzymaj się i chociaż forum odwiedzaj! ^^

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Chyba Cie Synek pop*erdoliło :pff: Do zobaczenia na odd2 :) 

• Haha 2

Powodzenia Mistrzu! :papa2:

• Kocham to 1

Guest
This topic is now closed to further replies.