Recommended Posts

Donator
Imię: Dawid
Zainteresowania: Od zawsze interesowała mnie wszelki mechanizm a pozatym sport piłka nożna,koszykówka
Dlaczego akurat Ty: Myślę że mógł bym spróbować ponieważ jak sami wiecie w ostatnim czasie w redakcji jest lipa i brakuje rąk do pracy. Nie miałem jeszcze sztycznośći być redaktorem ale myślę że dam rady.
Krótki wywiad: Umieszczam to w polu niżej.

Jest to mój pierwszy wywiad w życiu więc proszę wyrozumiałość

Moje wypowiedzi są koloru białego a wypowiedzi @Klaudia. żóltego

wywiad krótki ale jeżeli dostanę szanse jako redaktor postaram się na dłuższe :) 

życze miłego czytania :) 

Cześć, na samym wstępie chciałbym ci podziękować za to że zgodziłaś się na ten wywiad. Dobra to na samym początku powiedz skąd jesteś i ile masz lat.

No haj, nie ma sprawy. ;)We wrześniu pojawi mi się 2 z przodu, a jestem z Gorzowa.

Uczysz się jeszcze czy już pracujesz?

Rok temu skończyłam liceum, zdałam maturę, odpoczęłam sobie na dłuższych wakacjach, a obecnie pracuję.

Czy nie było ci szkoda opuszczać szkolnych murów z powodu przywiązania się do koleżanek i kumpli z klasy?

Trochę było, z niektórymi znałam się już od przedszkola, ale mimo to kontakt dalej jest, więc można przeżyć tą rozłąkę.

Dobrze przynajmniej że jest kontakt. Jeżeli to nie problem to może opowiesz coś o swojej pracy?

Świeży temat, pracuję od końca lutego jako listonosz. Przychodzisz do pracy, na którą chcesz, bierzesz listy i idziesz w miasto. Pogoda czasami nie dopisuje, ale lubię biegać między kroplami deszczu. Mogłabym więcej opowiedzieć, ale to za dużo "pocztowego slangu", nie zrozumiecie. :D Dodam tylko, że niektóre babcie są bardzo kochane i cudowne.

O widze że już Listonoszowe teksy xD.I jak podoba ci się taka praca,czy raczej wolałabyś pracować w innej pracy jak tak to opisz jakby ona wyglądała.

Nie jest źle. Podoba mi się to, że w terenie, jak sobie tak chodzisz po ulicach, to nikt nad tobą nie stoi i nie patrzy na ręce. W niektórych przypadkach trzeba się bardzo pilnować, a do tego nosisz ze sobą sporo pieniędzy - emeryturki dla babć, więc jest duża odpowiedzialność. Czasami myślę o zmianie pracy, jak patrzę na ludzi, którzy siedzą sobie poukrywani w ciepłych gabinetach, a ja chodzę po deszczu, ale na razie zostanę tu gdzie jestem.

Rozumiem cię nigdy nie wiadomo co się stanie, może opowiesz co lubisz robić w wolnym czasie?

Aktualnie bardzo lubię trenować do turnieju z moimi Przydupaskami. :D Po za tym - słuchać muzyki, oglądać seriale, a sporo ich mam na swojej liście, wyjść gdzieś i porobić zdjęcia, ewentualnie jakiś rower, albo po prostu pograć w coś.

Jakiego gatunku słuchasz muzyki,jak możesz to opowiedz o swojej karierze w cs'a?

Muzyki słucham różnej, zależy co wpadnie mi w ucho, Co do cs'a, gram od 6 roku życia, ale tak na "serio" zaczęłam od grudnia 2k12 na JB CsOne. Potem kupno steam i gra na innych serwerach sieci. Było kilka dłuższych przerw, ostatnia niedawno, ale wracam powoli do formy. Nie wiem czy można to nazwać karierą, bo jedyne większe osiągnięcie, to rozpisanie mnie przez detektywa z DD2, ale nikt nie potrafi wyłapać moich czitów, więc gram sobie dalej.

Miałem styczność kiedyś z tobą grać i szczerze grasz bardzo dobrze. Jesteś prawie od początku forum jak ci się podoba posada moderatora i co byś ewentualnie zmieniła,dodała?

Raz gram lepiej, raz gorzej, no bywa, ale przecież to tylko gra, więc nie ma co się za bardzo spinać. Podoba mi się, trochę władzy lubię mieć, porządku pilnować też ktoś musi, mimo, że same nieprzyjemności z tego wynikają. Co do zmian, nic nie przychodzi mi do głowy, chyba jest dobrze, tak jak jest.

Wiadomo każdy ma swój dobry i zły dzień na grę, Jeżeli to nie tajemnica miałaś jakieś problemy z ranga,miałaś styczność ją stracić jak tak to opisz.

Tajemnicy nie ma, bo większość tematów, czy też skarg gdzieś na forum wisi, więc wgląd do nich jest. Rangi raczej nie straciłam, ale została zawieszona na miesiąc, za jakąś błahostkę, ale kto by się kłócił z decyzją [email protected] Było, minęło, ranga wciąż jest. :D 

Powoli doszliśmy do końca,chcesz kogoś pozdrowić?

Wszystkie moje Przydupaski, ksera i inne adwokaty diabła, no i całe forum, a co się będę. :D

Ja również pozdrawiam wszystkich i dziękuje ci za wywiad.

Też dziękuję ;)

• Lubię to 2
  • Kocham to 1

REKLAMA

Zbiórka na reklamę serwera COD 401!

Cel zbiórki

• Odbudowanie dawnej pozycji serwera
  • Rozbudowanie społeczności CsOne.Eu

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się odbudować dawną pozycję serwera. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do Właściciela @MaxioR

VIP

Wywiad Ci się udał, wybrałeś odpowiednią osobę, żeby mnie zainteresować. :DD

Co do podania - masz problemy z doborem słów, np. tutaj: 

Cytat

Nie miałem jeszcze sztycznośći być redaktorem 

Powinieneś napisać "nie miałem okazji" lub "nie miałem jeszcze styczności z byciem redaktorem". 

Popełniasz trochę błędów, ale jesteś młody, jeszcze się wyrobisz. Używaj też przecinków, bo ciężko się czyta jednym tchem zdania złożone, męczące jest plątanie kilku myśli na raz. 

I jeszcze mała rada ode mnie - nie mieszaj w pytaniu kilku nie łączących się spraw, tak jak to zrobiłeś z muzyką i karierą w cs'a. 

Mimo wszystko ode mnie masz tak, jestem ciekawa co wniesiesz do redakcji. :)

PS. @Klaudia. Dzięki za trzykrotne pozdrowienia, Twoje ksero, przydupasek i adwokat diabła też Cię pozdrawia :DD:Heart:

Edited by Mrs D.
  • Kocham to 2

Jestem na Tak

+ Wywiad OK. Fajnie się czyta .

+ Wymagania spełniasz.  

- Tylko nie pytaj się o dwie rzeczy naraz , poprostu zrób dłuższy wywiad albo pytaj o najwazniejsze rzeczy .:D

POWODZENIA;).

Edited by Daniel
  • Lubię to 1

Jestem na nie

- postarałbyś się z tym wywiadem, i przejrzał swoje błędy chociaż, nie przekonujesz mnie swoją osobą na to stanowisko, lecisz na rangi a redakcja będzie i tak leżała jak dotychczas nawet jeżeli dostałbyś redaktora.

Meh..

Popełniasz sporo błędów. Brakowało mi przecinka w niektórych miejscach i czasami wydawało mi się, że specjalnie wydłużasz zdanie, zamiast zrobić z niego dobre kilka zdań prostych. 

(nie wiem czy w sumie poprawnie to napisałem, nie myślę soreczka xD)

Brakuje mi konkretów - fajnie by było gdybyś napisał co chciałbyś dodać/zmienić, bo to że w redakcji na ten moment jest kiepsko wie każdy.

I prośba, zróbcie kiedyś wykład próbny z kimś innym niż Klaudia, bo to za łatwa osoba do robienia wywiadów XDD. (Bez urazy)

Na ten moment jestem na nie, czekam na konkrety odnośnie propozycji do redakcji, bo chęci to nie wszystko

• Kocham to 1

Jestem na nie.

Brak przecinków, nie da się czytać.

Nie odmieniasz niektórych wyrazów.

Masa powtórzeń co sprawia, że wywiad jest "słabszej jakości" że tak powiem.

Jak postawisz przecinek to spacji nie klikasz...

Właściciel

Świeża krew może wprowadzi coś nowego, jak nie to nic nie stracimy :)

• Lubię to 4

Właściciel

uioiouiouio

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

- Odbierz grupę na forum!

Niezbędne informacje dla nowego admina:

- Regulamin Admina link

- Taryfikator banów link

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.