PacitoPacito ll Czijo

Rozwiązane Ban za nie wiem co

7 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)
Twój nick podczas Gry: Czijo ll Amidamaru
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: Ezio Auditore da Firenze
Data zdarzenia: 12.07.2018
Mapa: dd2
Screeny / Demko: http://host.csone.eu/files/aaaaaaaaaaaaaa_5b4761a8b47f1.png
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

No to tak akcja toczy sie przy respie tt (2 typow z tt  siedzialo na respie po 1:10) trzeciego zabili <dal info ze plecy> wiec cofnalem sie spod gornego na ten podest kolo respa zeby sobie kuknac czy juz jest CT wtem szanowny Ezio zaczal kazdego po kolei z respa dedać w tym mnie.. Podburzony cala sytuacja rozwinalem swoja wypowiedz na "y" m.in. "Eziooo kurłaaa jebne Ciiiii" i napisalem co zrobilem a po niecalej minucie dostalem banicje (ss na dole) za "obrazanie" a drugi ss do szanownego Ezia ktory "nie obraza" graczy... 

Ps. Ezio juz nie jestesmy kolegami...

asdasdasadsa.png

aaaaaaaaaaaaaa.png

Edytowano przez PacitoPacito ll Czijo

Donator

Nagrody Odznaczenia

Donator

Nie sądziłem, że będę musiał kiedykolwiek brać udział w takiej szopce. 

1. 3 z was dostało slaya. Tak cofałeś, że zabijałeś przed trupem na 1:25, a slayowałem was w 3 przy 1:07... 

2. Jesteś pierwszym który pruje się do tych co nie robią celi i siedzą na respie. 1:10 to już najlepiej ban na godzinę. Jesteś niczym więcej niż hipokrytą.

3. Pierwszy ss napawa mnie zażenowaniem. Czemu? Jak Cię zabiłem przed anarchią to mówiłem, że jesteś leszczyk. No ale tak jak wspomniałeś "byliśmy kolegami". Sam każdemu mówiłeś, że jest słaby gdy zabiłeś... Tobie się tak powie i zaraz krzyk. No tak.. bo jestem adminem i dostałeś bana. Ty możesz mówić i robić co chcesz, inni nie.

Wszyscy się śmieją, że jesteś typowym płaczkiem, raz ktoś zabije przez smoka, to już apelacja, już trzeba banować bo ktoś Ci flicka sprzedał. 

Twoje sławetne "jebnę Ci" przyjąłem jako obrazę, jakbyś nic po banie nie dodał, to może bym Ci to skrócił gdybyś napisał na forum. Śmiało, wrzuć całe demo z mapy tutaj i koniecznie oznacz to co mi później napisałeś.

Ale nie wrzucisz, bo lepiej grać pokrzywdzonego dzieciaka. Ot taka próba pozerstwa.

Skargę zamykam bo to szopka, nawet nie pisałeś apelacji żeby zdjąć bana tylko od razu próbowałeś mnie strzelać z ucha ale coś nie wyszło, bo te screeny są subiektywne. 

Pozdrawiam.

• Kocham to 1

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png.66eff7568ce1f4f144172e49e6b92b84.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

VIP

Jakie zamykam? Od kiedy to skargi na siebie się zamyka? Co to za polityka? Gracz ma prawo napisac skarge i czekać na rozstrzygnięcie przez odpowiednich ludzi, a nie zamiatasz ja pod dywan bo to „szopka”, bo na Ciebie to nie można skarg pisać :facepalm: czerwony chyba jeszcze nie jesteś, niebieski tez nie, wiec czekaj na tych, którzy rozwiążą skarge. Mamy chyba jakieś reguły tutaj. 

@Klaudia. jak masz czas too weź No to przeczytaj a jak nie to niech czeka na Czerwonych lub Tytusa. 

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

Donator
Napisano (edytowany)

„Tylko właściciele serwera mogą rozwiązywać skargi na adminów” 

Ban nie był z dupy, tylko właściwie uargumentowany. 

@dontworrybehappy nie wciskaj w to niebieskich. Kolega mi napisał na pw swoje i zgodził się z argumentacja. Sprawa zamknięta

P.S ban został skrócony

Edytowano przez Zangetsu
  • Kocham to 1

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png.66eff7568ce1f4f144172e49e6b92b84.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.