Skocz do zawartości

Polecane posty

Nick z gry:  Mefii
Imię:   Mateusz
STEAM_ID: STEAM_0:0:176793378
ID + login ( sklep.csone.eu ):  Mefii ( ID: 1398 )
Dlaczego akurat Ty ??: Często bywam na serwerze, zauważyłem że dosyć mało jest tutaj adminów i czasem zdarza się, że gdy jest admin potrzebny to po prostu niestety ale go nie ma. Mam też spore doświadczenie o którym napisze niżej. Posiadam też dużo czasu wolnego na co dzień chodzę do pracy a z racji, że po niej mam dużo czasu wolnego to często siedze po prostu na CS.
Posiadasz mikrofon?: 
Tak
Miałeś mutacje głosu?: Tak
Znajomość AMXX:  8.5/10
Coś o sobie:  Imienia nie będę pisał bo podstawowe informacje macie wyżej, w Cs'a gram już od kilku dobrych lat jak zaczynałem przygode miałem bodajże 13 lat , na waszych serwerach zacząłem grać po przerwie i po prostu wyskoczyło mi w proponowanych na CS i wszedlem i mi sie spodobało na pcozątku byl to COD401 obecnie jest to COD301. Myślę, że jestem rozpoznawalny na serwerze, gdyż dosyć często tutaj grywam i pewno grono osób mnie kojarzy. Myśle, że jestem dosyć kulturalną osobą chociaż czasem potrafie wybuchnąć, jestem rónież zabawny i pomocny nie ma nudy w każym bądź razie i sądze, że sprawdziłbym sie w roli Admina na waszym serwerze,
Miałeś / masz admina na innym serwerze: Miałem długą dosyć przerwę od gry w cs 1.6 niedawno znów wróciłem do gry ale przed przerwą gdy systematycznie grałem to miałem wiele adminów byłem również opiekunem serwerów na starej sieci KillStreak (nie jestem pewien czy dokladnie taka nazwa była) , posiadałem również kilka swoich serwerów i sie utrzymywały dosyć długo ale z przyczyn osobistych musial wszystko zakończyć całą swoja przygodę z CS. 

Pozdrawiam Mefii :)

VIP

Nie za wcześnie troszkę na podanie?

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Grasz u nas 4 dni. Myślę, że ciut za mało, żeby otrzymać posadę admina.

COD 301 to dawny 501 jak się nie mylę :D

Czekam na zwiększenie aktywności. Daj się poznać graczom, obecnym adminom i wtedy pomyślimy.

Póki co odrzucam, spróbuj ponownie za 7 dni.

VIP

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.