Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
vequu

Problem z myszką :x

Polecane posty

Otóż ma dziwny problem z myszką w CS:GO. Działa ona tak jakby hmm... w zwolnionym tempie? Nawet jak zmieniłem DPI na 1200, to działa ona tak samo :/ Synchronizacje mam wyłączoną, kalibrację myszki (czy jakoś tak) też jest off. Dodam jeszcze, że po włączeniu komputera i zagraniu pierwszych np. 2 mixów (do czasu wyłączenia gry) działa ona normalnie. Czytałem też coś, że może to być przez ustawienie wysokiego priorytetu, ale też grałem na zwykłym i jest tak samo.

Myszka to A4tech Bloody R3

Donator
Napisano (edytowany)

Może to być przez fps'y zmien je i powinno być git fps_max 50-60 daj takie i napisz czy jest ok, albo w msconfig zmień pamięć na maksymalna wartość (bo przez to możesz mieć spadki fps i zabiera ci dużo gb i zamula w grze myszke)

Edytowano przez Ruski plaszcz

20 minut temu, Ruski plaszcz napisał:

Może to być przez fps'y zmien je i powinno być git fps_max 50-60 daj takie i napisz czy jest ok, albo w msconfig zmień pamięć na maksymalna wartość (bo przez to możesz mieć spadki fps i zabiera ci dużo gb i zamula w grze myszke)

Nie sądzę, żeby to było przez fps :p Min. fps'ów mam po 180, więc raczej odpada :/ 

Donator
Przed chwilą, vequu napisał:

Nie sądzę, żeby to było przez fps :p Min. fps'ów mam po 180, więc raczej odpada :/ 

To zrób to w msconfigu,i zmien te fps :/

1 godzinę temu, Ruski plaszcz napisał:

To zrób to w msconfigu,i zmien te fps :/

Nie rozumiesz, że gra chodzi płynnie, nie mam żadnych przycinek, ani nic? Tylko myszka jest tak jakby "zlagowana" 

VIP

Masz zaktualizowane wszystkie sterowniki na porcie USB?

Mu chodzi o csgo nie o cs 1.6 ustaw cfg tylko do odczytu 

I zrób spójność plików 

VIP
Napisano (edytowany)

Ustawione wartości w cfg zawsze będą nadrzędne (cfg - prawym - ustaw tylko do odczytu - wtedy nic nie może wpłynać na wartości jakie ustawiłeś w pliku). Jeśli podczas gry wcisniesz przycisk myszy od DPI to nadrzędny będzie sterownik myszy i narzuci Tobie jedną z funkcji myszki (x2 speed, slow , contrast)

- To jak działa warsz port USB nie ma znaczenia - port da się ustawić jedynie na odświeżanie sygnału sterownika w HZ. 

- Wyczyść podkładkę od myszki najlepiej alkoholem, tak by była śliska ale by nie zmazywać farby/kolorów 

Tutaj macie zajebisty poradnik co do optymalizacji pracy myszki 

Edytowano przez KAPITAN SOWA

Może to paradoksalnie zabrzmi ale w tym wypadku zmień sterownik grafiki w grze z D3D na OpenGL. Przy średnio-wydajnych kartach graficznych tryb wyświetlania Direct3D w CS:GO nie pracuje poprawnie (problem z komunikacja API odpowiedzialną za m.in. wyświetlanie kursorów, celowników itp.). Ponadto karta graficzna powinna obsługiwać w bibliotekach DirectX Pixel Shader 3.0. Jeśli nie jesteś w stanie wymusić pracy gry w OpenGL (ale powinna działać) to aktualizuj biblioteki DirectX do najnowszej wersji i w ustawieniach karty graficznej wyłącz VSync (Off). 

*Polecenia do wymuszenia pożądanego trybu graficznego:

-gl: running in OpenGL mode
-d3d: running mode Direct3D
-soft: mode Software runs

Oprogramowanie w tej myszce to katastrofa :ai: 

Połączenie z komputerem też nie jest jakieś kozackie, unikaj jasnego podłoża pod myszką (ciemne ONLY) niby głupie ale prawdziwe, myszka gubi się na jasnym podłożu. Mowa oczywiście o A4tech Bloody R3 . 

"Laguje" Ci tylko w CS:GO czy może gdzieś indziej też?

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować