Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, mianowicie to jest to częsty widziałem problem, lecz bardzo kłopotliwy bo ani steam ani google nie pomogło rozwiązać mi problemu. 

Kupiłem dziś cs 1.6 na steamie, lecz gdy chce zainstalować go wyskakuje błąd "Wystąpił błąd podczas instalowania counter-strike (serwery zawartości nieosiągalne).

Dodam, że próbowałem czyścic pamieć podręczna oraz zmieniać region i robić reinstal Steam a nawet windowsa. Lecz dalej nic, dodam też że działam na windows xp, czy bedzie konieczna instalacja windows 7? Proszę o pomoc

Edytowano przez Aka Botek

Powiem tak,jak masz możliwość zainstalowania steam na win7 to zrób to,zaloguj sie na nim na swoje konto na steam,pobierz gre i zainstaluj,jeżeli będzie all ok, to pozostaje ci tylko instalacja win 7 na swoim pc.

Pamiętaj że win xp był świetny ale odkąd brak plików pomocy z Microsoftu na ten system to dzieją się z nim dziwne czasem problemy z którymi ciężko sobie poradzić.

Mysle ze dam rade, ale nwm czy to dobry pomysl. Ogolnie na PC win7 spalil mi 1 kostke ramu.. I nwm czy tak tez bedzie na laptopie i troche nwm czy ryzykowac :/

Wind 7 jest  bardziej zoptymalizowany od wind xp więc raczej problemów nie będziesz mial

Podaj parametry. Lepiej będzie można Ci doradzić .

Napisano (edytowany)

Proca mam 1.7ghz 1gb ramu 128 karta wiec jest to syf.. Lecz problem już rozwiazny, zainstlowalem Win 7 dziala tak samo plynnie jak xp

Edytowano przez Aka Botek

Pojawil sie kolejny.. Cs sie wlaczyl itd.. Ale fpsy to jest zart chyba.. SLyszalem ze steam obniza fpsy.. Ale zeby az o 600? mam maks 9fps w menu na lov ustawieniach.. I nwm w czym problem

26 minut temu, Aka Botek napisał:

Proca mam 1.7ghz 1gb ramu 128 karta wiec jest to syf.. Lecz problem już rozwiazny, zainstlowalem Win 7 dziala tak samo plynnie jak xp

Domyślam się że masz procesor jednordzeniowy. Dla większej stabilności przy Twoich parametrach polecam Windowsa Vista (Home Premium). Co do Twoich fpsow.. Zrob speedtest. Może być od łącza internetowego. 

1 godzinę temu, Zamasu napisał:

Domyślam się że masz procesor jednordzeniowy. Dla większej stabilności przy Twoich parametrach polecam Windowsa Vista (Home Premium). Co do Twoich fpsow.. Zrob speedtest. Może być od łącza internetowego. 

Internet jest w porządku, obawiam sie że po prostu ten system jest zbyt wymagający dla mojego lapka zebym korzystal z czegos wiecej niz tylko przegladarki.. Wiec chyba powroce na xp'eka. Coz bede brac bez steama :/

Zainstaluj czystą wersję wind 7 nie baw się w Visty bo to jest gowno nie Windows  Windows 7 jest bardziej zoptymalizowany i na nim nie powinieneś mieć problemów bo by odpalić cs wystarczy mieć te

Procesor: Pentium II 400 MHz
Ram: 64MB
Karta graficzna: Direct 3D minimum 16MB

9 minut temu, pumpkin napisał:

Zainstaluj czystą wersję wind 7 nie baw się w Visty bo to jest gowno nie Windows  Windows 7 jest bardziej zoptymalizowany i na nim nie powinieneś mieć problemów bo by odpalić cs wystarczy mieć te

Procesor: Pentium II 400 MHz
Ram: 64MB
Karta graficzna: Direct 3D minimum 16MB

Dziwne bo siostrzencowi zainstalowałem Viste i jakoś śmiga mu bez zarzutów i nie wymaga nie wiadomo czego a nie ma niewiadomo jakich parametrów. Steam z csem normalnie działa bez lagow etc. więc myślę że to nie jest żadne "gówno" :)

a wylaczyles synchronizacje oraz modele hd itp. ? 

2 godziny temu, kitmax napisał:

a wylaczyles synchronizacje oraz modele hd itp. ? 

Przeczytaj temat jeszcze raz i później się wypowiedź:) 

3 minuty temu, pumpkin napisał:

a pisał że zmieniał ustawienia i rozdzielczość obrazu ? 

ja właśnie z tym miałem kiedyś problem 

Dnia 2.07.2018 o 19:12, pumpkin napisał:

Obecnym problemem jest raczej spadek fpsów więc wypowiedź była jak najbardziej na miejscu, lolz. 

Nie wiem czy temat umarł, czy nie. 
Bawiłeś się ustawieniami grafiki? Ustawiałeś mininalne? Zrobiłeś update karty graficznej? 
Będąc szczerym - Twój laptop to nie żadna bestia, nawet żodyn mały drapieżnik, nie wyobrażaj sobie nie wiadomo jakich fpsów.

Do XPka nie wracaj, nie ma sensu. 7-ka jest lepsza i jest wspomagana, dużo programów przestaje działać na IksPeku. 

Porównywałeś fpsy ze steama i ns? 

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Temat zamknięty

Powód: Brak zainteresowania ze strony autora.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.