Skocz do zawartości

Polecane posty

Temat założony aby wyeliminować wszystkie bugi po resecie niech każdy się wypowie co według niego jest nie tak.. A według mnie to 1. niedziałająca komenda /mute dalej słychać mikro gracza po zmutowaniu 2. Broń po zakupie nie przełącza się na mojego skina dopiero po zmianie na nóż i z powrotem 3. Komenda /rank nie działa na Say_team. brak komendy /rankstats. 4.braki headow i % w /top15 i aktualizacja po mapie wcześniej było co rundę o ile dobrze pamiętam. Mój nick wygląda jakos inaczej jest nieczytelny a w nicku jest tylko 1 apostrof( ')  nick czwartego gracza w ranku wgl nie wyświetla. 5. Po zakupie five Steven i zmiany na nóż biegam z samym celownikiem. :) Wypowiadajcie się co zaobserwowaliscie żeby @TyTuS. Mógł wszystko dopracować. Pozdrawiam (  :

• Lubię to 1

Z tym fivesevenem to samo mam

• Lubię to 1

Napisano (edytowany)

Podobno za każde 50 fragów dostajemy skrzynkę i klucz, jak narzazie nie mam żadnej skrzynki a mam 200 kili O.o

+Komenda /me

Edytowano przez Kotek ♥
  • Lubię to 1

Donator

Zdecydowanie: komenda /me, /hp, /rank, /mute. Mute z menu admina nie działa po użyciu.

Bede pisać na bieżąco 

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Póki komenda /free nie działa powiadomienie fajnie byłoby wyłączyć. Mamy zatrzęsienie młodych graczy i ciężko trzymać porządek i jeszcze wszystko tłumaczyć, jedna rzecz byłaby z głowy ;)

1. problem z wymiana skinów za monety 

2. w ofercie wymiany  chcąc dać 800 monet trzeba wybrać 1500 chcąc dać 100 trzeba wybrać 200 itd.

Napisano (edytowany)

Mi tez nie nalicza headów . 

Nie dziala /free

Dodajcie  /rynek

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale strasznie FPS spadają na serwerze .

Edytowano przez Daniel

Proponuję dodać ,,puls" paki, który był przed resetem. Skoro już nie wypada od TT do TT (co było głupie) to lepiej żeby było widać tę pakę bo czasem się chowa w ciałach jak jest jakiś masowy grób.

• Lubię to 1

1. /mute - chyba juz dziala ( trzeba sprawdzic )

2.  zostaje to ( musze bardziej sie wgryzc lub do starego sposobu wroce, ale stary sposob = brak podnoszenia skinow innego gracza )

3. po co wam ten team_say??? Komenda /rankstats jest w innej postaci tzn /player nick :p

4. dodano hs w /top15, w top15 musi usuwac z nicku ` bo zbugowala by sie tabelka cala :v

5. naprawiono

• /wymiana (transfer skinow) poprawiono liczenie monet :v
  • poprawiono naliczenie headshotow
  • poprawiono  /top15 ( godziny)
  • /hp - nie bedzie, juz jest automatycznie informacja o zabojcy gdy zostaniemy zabici
  • /me postaram sie dodac wkrotce, tak samo jak /free

W /sklepsms powinna być opcja aby kupić skrzynie za SMS a tego nima :*

Ogólnie odnoszę wrażenie, że cały movement w locie się pogorszył, nie wiem czy ktoś odniósł również takie wrażenie, wiem tyle, że za to odpowiada komenda sv_airaccelerate oraz sv_accelerate, które domyślnie odpowiednio ustawione są na 10 (sv_airaccelerate) oraz 5 (sv_accelerate). Być może to tylko moje odczucia, ale mam wrażenie że jednak ktoś inny również to odczuł.

czasami gdy podnoszę pakę wrzuca mi ją domyślnie po "1" zamiast "5" i przez to nie mogę wyciągnąć broni :p
Nie wiem czy tylko ja tak mam ale często mi się to ostatnio zdarza .... 

• Lubię to 1

Jedna wielka porażka po resecie miesiąc i nic się nie dzieje wróćmy do opcji z przed resetu bo serwer traci na reputacji ludzie odchodzą bezpowrotnie.

Z poważaniem PanKracy

Nie żeby coś ale ten serwer od resetu nie powala w ogóle. Z tego co było zapowiadane to może z 40% tylko zostało wgrane.

Przed resetem coś się działo. Myślałem że @TyTuS. ruszy dupkę i może coś się stanie na serwerze. Wgrane skiny i dawać kase za vipa!

Do dodania:

1. Oddajcie mi mój spray tak jak jest na #3 a nie jakiś mini lambda czy jakoś tak..

2. Na #3 fajnie są zrobione blokady wejścia na BS B i miały one być wgrane po resecie jakby ktoś ZAPOMNIAŁ!?

Żenada.

Dalej nic się nie dzieje weź coś ogarnij facet ludzie płaca pieniądze i chcą pograć na porządnym serwie
Chociaż jakaś informacja była by mile widziana !!!

Z poważaniem PanKracy

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się