Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)
Nick podejrzanego: Icanfly
Steam ID do zbanowania!: STEAM_0:1:58509739
Serwer: Only dd2
Screeny / Demko: http://372271.node17.pukawka.pl/hltv_dd2-1806230935-de_dust2-1529739300-1529740680.zip
Data zdarzenia: 23.06.18
Mapa: dd2
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Witam mamy nie typowy problem :D. Gracz,który znajduje się w top 8 serwera czituje?

Nie będę rozpisywać się,ponieważ trzeba całe demko obejrzeć od 2 min do ok 15 min

Jest jedyna bardzo podejrzana sytuacja w 10min,gdzie zostaje sam na 7,celwonik mu się zaczął trząść. Po tej akcji ja z jakimś innym kolegą z serwera zobaczyliśmy,że coś tu jest nie tak i wrzucam to na forum. 

Po tej akcji gdzie skomentowaliśmy jego zagranie z automatu wyłączył.

A spójrzmy prawdzie w oczy gracz,który jest w topce trzyma celwonik w dole? Bardzo dziwne zachowanie tego gracza. 

Z poważaniem Ukrainiec :)

Edytowano przez Ukrainiec
  • Lubię to 1

VIP

6:40 - gracz wbija na serwer

9:57 jedyna dziwna akcja na całym demku, JEDYNA

W 14 minutcie napisałeś:

Cytat

[VIP] *SPEC* Ukrainiec STARA GWARDIA :  wiesz icanfly masz sobie robic juz on/off ale juz mam
dowod

[VIP] *SPEC* Ukrainiec STARA GWARDIA :  na hltv :) ta akcje
[VIP] *SPEC* Ukrainiec STARA GWARDIA :  rozpisze ci na forum i zobaczymy

Skoro stwierdziłeś, że po Twoich słowach gracz wyłączył wspomagacze to już nawet dalej nie oglądam tego dema...

Nie wiem gdzie tu widzisz te wspomagacze. Jak chcesz to rozpisuj to demo, ale to nie ma sensu szukać czegoś czego nie ma. Jedną akcje znalazłem ale za jedną akcje nie dam mu bana. 

+ Dzięki za zgłoszenie :) 

Dodano 0 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

++ To, że ma vaca na steamie nie znaczy, że musi czitować. Różne są sytuacje i różne są gry na steamie...

• Kocham to 1

VIP

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.