14 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)
Imię: Patryk
SteamID: 0:1:181114063
Jak długo grasz w cs'a: Około 9 lat
Jak długo grasz na CsOne.Eu: 4 lata +/-
Dlaczego akurat Ty: Umieszczam to w polu niżej.

Wszyscy mnie długo znają, z jakiegoś pajaca który szuka spin na serwerze, zmieniłem się jak można już zauważyć, na rozpoznawaniu haxów znam się bardzo dobrze, kilkukrotnie rozpisywałem demka adminom z 401, umiem rozróżnić palącego się gracza, od kota. Kiedyś pełniłem posadę UBT na mniejszym forum przez 2 miesiące wiem z czym to się je znam całego bansa. Gram prawie na wszystkich waszych serwerach z wyjątkiem PB znam prawie wszystkie mody wiem co wolno, a co nie wolno.

Edytowano przez czeno wudzitsu
  • Haha 1

Donator

Jak sie znasz na tym, to jestem jak najbardziej na Tak :) wszystko na+ powodzenia

• Haha 1

Nagrody Odznaczenia

Donator

Na Nie

Twoje umiejętności są zerowe i potwierdziłeś to słowami w moją stronę na serwerze cytuje ,,hlr odjebany,rozpisuje demko na tego pajaca" 

Dalej czekamy na demko a Ty weź się do nauki i nie leć na rangi,masz dopiero 17 lat ;)

• Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

VIP
Napisano (edytowany)

Chyba śnisz...

- dziecko

- nie zna się na rzeczy

-Do niego każdy jest odpalony 

Dziękuje dobranoc

Edytowano przez Kraszer <3

Na nie.

Nie spełniasz wymagań, nie nadajesz się.

Donator

Też jestem na Nie czeno jest zbyt wulgarny i nie spelnia wymagan,na to stanowisko potrzeba osoby ogarnietej nie robie tego po złośći.

Nagrody Odznaczenia

Ja jestem na TAK

mimo że jest wulgarny etc. mówi zawsze co myśli a większości nie leży to ;) W csa gra długo to zna się na graczach i wie kiedy ktoś jest że tak wulgarnie powiem "odjebany". Kilka razy pomagał mi sprawdzać typów. Poza tym jest raczej oporowym graczem więc rozróżnia skill od haxa. 

Tyle z mojej strony powodzenia czeno :)

JEstem na TAK!
Gracz na serwerowni CsOne jest juz od dobrych paru lat. Poświęca troche czasu na forum jak i na grę. Mimo młodego wieku i tego ze potrafi mu się wyrwać jakaś obelga od czasu do czasu, to dałbym mu szanse na pokazanie czego potrafi. Co do innych odpowiedzi, troche smieszne gdy 18-latek mówi 17-latkowi ze jest za młody i ze powinien się wziąć do nauki zamiast leciec na rangi, ehh xD Powodzenia!

Jest tutaj od paru dobrych lat, miał swoje akcje które dobrze nie wpłynęły na jego reputacje, ale przecież każdy ma kiedyś swoją szansę, może jest wulgarny, ale jeżeli ktoś go zna błizej wie o tym że on ma taki sposób bycia i nikogo nie obraża na poważnie, myślę że gdy dostanie szansę to będzie zmuszony zmienić swoje zachowanie. Dlatego z mojej strony TAK.

+ Aktywność na serwerze/forum.

+ Znajomość na sieci.

+ Staż i zaangażowanie od lat.

Donator

Na nie

Może i siedzisz tutaj od dawna, ale raczej nie pokazałeś się z dobrej strony

Teraz dostałeś szansę jako admin i na razie pokaż, czy ta zmiana na lepsze, jest na stałe, czy tylko przejściowa

- bany na serwerach u maxiora (brak kultury)

• Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

VIP

• Minimum 18 lat.
  • NIEKARALNOŚĆ (warny,bany,ostrzeżenia) na CsOne (forum jak i serwery)
  • Przestrzeganie i znajomość zasad panujących na forum oraz na poszczególnych serwerach 

Nie spełniasz powyższych wymagań

+dla mnie oprócz wiedzy jakiejkolwiek liczy się bardzo kultura. Będziemy oceniani jako Team, nie jako czeno i dont. Nie wyobrażam sobie żeby zielony kolega ustawiał sobie jakieś głupie nicki robiąc sobie żarty z adminów,  z którymi potem będzie się musiał kontaktować w sprawie banów przez nich danych itd.. Jak na 17 to słabe zachowanie ustawianie sobie nicków typu ---->czenopierdolitwojafamilie

NA NIE.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

VIP

Niestety na NIE 

• Brak kultury w sytuacji gdzie i tak nagiąłem regulamin za BH (godzinka przerwy dla gracza) 
  • bh_5b38d27197056.png

14 minut temu, KAPITAN SOWA napisał:

Niestety na NIE 

• Brak kultury w sytuacji gdzie i tak nagiąłem regulamin za BH (godzinka przerwy dla gracza) 
  • bh_5b38d27197056.png

Ty człowieku, zrób sobie wieczną przerwę, wyciąganie rozmów prywatnych na forum publiczne+ wpierw dowiedz się co to "BH", najlepiej zrezygnuj z admina, mi byłoby wstyd po takim czymś adminować.

Możecie zamknąć podanie, bo widzę, że nie podoba wam się moja kandydatura, wkrótce spróbuję.

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.