Skocz do zawartości

Polecane posty

VIP

Może administracja zorganizowałaby jakiś turniej dla graczy? 1vs1,2/2 lub 3/3? mapki np d2,train,nuke,inferno do wyboru. Za zwyciestwo vipy czy cos ;)

• Lubię to 1

VIP

A może Ty bys zorganizował? :p widac, ze czerwoni są kompletnie bez czasu :D a taki turniej zabiera troszkę tego czasu wiec możesz Ty zorganizować :monkey:

• Kocham to 2

W sumie... Ale mapy które podałeś są zwyczajnie za duże na turniej typu (3v3,2v2,1v1). Sam pomysł nie jest zły

VIP
8 godzin temu, dontworrybehappy napisał:

A może Ty bys zorganizował? :p widac, ze czerwoni są kompletnie bez czasu :D a taki turniej zabiera troszkę tego czasu wiec możesz Ty zorganizować :monkey:

csone to nie moja siec, nie mam tu admina ani nic, jestem zwyklym szarym graczem, ktory z checia by wzial udzial w takim turnieju :)

5 godzin temu, SQuBanY3 napisał:

W sumie... Ale mapy które podałeś są zwyczajnie za duże na turniej typu (3v3,2v2,1v1). Sam pomysł nie jest zły

Wcale nie sa za duze. W esl sie gralo mecze na normal mapach i nie wazne czy to 5/5,3/3,2/2 czy 1/1 :p

Fajna by była taka akcja, tylko zapytanie kto by to zorganizował, gdyż każdy ma ograniczony czas prawdopodobnie więc raczej marna szansa. Ewentualnie pozbierac ludzi na serverze/forum chętnych na mixy 5v5 i pogrywać sobie kto tam może i ma czas :)

VIP

Mixy z chęcią bym popykała :) musiałabym tylko odświeżyć pamięć miejsc na innych mapach niż dd2 :D

Donator
55 minut temu, strzelam spacja napisał:

csone to nie moja siec, nie mam tu admina ani nic, jestem zwyklym szarym graczem, ktory z checia by wzial udzial w takim turnieju :)

To, że jesteś szarym graczem nie znaczy, że nie możesz zorganizować turnieju. Administratorzy nie raz podkreślali, że nie mają nic przeciwko tego typu turniejom ale nie mają wystarczająco czasu aby takie coś zorganizować.

Dlatego do dzieła!

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Był tu ostatnio turniej 1v1, dalej czekam w półfinale na kontynuacje XD @KAPITAN SOWA zapowiadal turniej 5v5, nawet trul Kotke zeby mu zrobiła zaproszenia, ale cos sie stalo i nigdy nie wypalilo. Turniej 1v1 jest latwo zrobic, nawet taka nagroda "VIP NA WYBRANY SERWER" sprawi ze ludzie wezma udzial, moge swoj serwer, zajebiscie zbudowany pod taka rozgrywke zaoferowac Ci/Wam. 

A moze cos sam wam ogarne? 

• Kocham to 1

VIP
2 godziny temu, Strzałeczka napisał:

Był tu ostatnio turniej 1v1, dalej czekam w półfinale na kontynuacje XD @KAPITAN SOWA zapowiadal turniej 5v5, nawet trul Kotke zeby mu zrobiła zaproszenia, ale cos sie stalo i nigdy nie wypalilo. Turniej 1v1 jest latwo zrobic, nawet taka nagroda "VIP NA WYBRANY SERWER" sprawi ze ludzie wezma udzial, moge swoj serwer, zajebiscie zbudowany pod taka rozgrywke zaoferowac Ci/Wam. 

A moze cos sam wam ogarne? 

ja chetnie z Toba zorganizuje, jesli uczestnikom nie bedzie przeszkadzalo, ze organizator bierze udzial w turnieju :p na poczatek mozna zrobic 1/1, a potem zobaczymy.

@MaxioR wypowiedz sie :p

Właściciel

Macie wolną rękę.

Donator

Czemu mnie nie dziwi, że gdy dostaliście wolną rękę to temat ucichł. He.

Gdy zajmiecie się już organizacja dajcie znać w osobnym temacie, bo gracze są na TAK.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.