Zaloguj się, aby obserwować  
DzikuXD

Propozycja odrzucona Dodatkowa zmina

6 postów w tym temacie

Co byście powiedzieli na KS czyli KillStreak na serwerze moim zdanie to będzie dobre urozmaicenie.

1 godzinę temu, czeno wudzitsu napisał:

Zniszczyłoby to balans gry, na nie.

w jakim sensie balans ??? mimo że mało gram na tym serwerze nie widzę właśnie żadnego balansu premium dominuje dolot/zawiadowca czasami kapitan a zwykłe klasy to jak na razie widziałem 2 bandyta i zabójca gdyby był balans to było bi widać 5-6różnych prememek bo każdym by widział coś dobrego w sowiej klasie a darmowe klasy to całkowita różnorodność a nie 2 i tak powstała meta bez balansu.

9 minut temu, DzikuXD napisał:

w jakim sensie balans ??? mimo że mało gram na tym serwerze nie widzę właśnie żadnego balansu premium dominuje dolot/zawiadowca czasami kapitan a zwykłe klasy to jak na razie widziałem 2 bandyta i zabójca gdyby był balans to było bi widać 5-6różnych prememek bo każdym by widział coś dobrego w sowiej klasie a darmowe klasy to całkowita różnorodność a nie 2 i tak powstała meta bez balansu.

Jak grasz 1 dzień to dużo wiesz, nie muszę ci tłumaczyć dlaczego zepsuje balans jest to bez sensu nawet dla mnie bo bym co chwilę Nuke miał a pamiętam jak to zawsze na innych serwerach bylo.

nie powiedziałem ze jeden dzień ale nie ma balansu na serwerze

VIP

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Propozycja została odrzucona.

Zmiany nie zostaną wprowadzone.

Temat zostaje zamknięty. Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować