razdwa123

Rozwiązane LAN MEETING :D:D:D

7 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Już jakiś czas temu już o tym myślałem, ale ostatnio wpadł do mnie kumpel z czasów "kawiarenek internetowych" pewnie większość z was nie wie co to jest :D:D z czasów gdzie internet w domu miał jeden na całe osiedle albo ciągnęło się kabel na kilku sąsiadów bo założenie neo kosztowało całą pensje a abonament 1/4 jeśli ktoś nie miał tych pieniędzy lub nie mógł namówić rodziców :D to grał w kawiarenkach internetowych ( tak tak jestem dzieckiem kefejek i szkoda ,że te czasy nie wrócą bo to był klimat...)  gdzie w przeglądarce było google i onet (chyba :P) :D zaczynało się od Quake a później wacraft 3 i cs 1.3 1.5 1.6 ...  gdzie płaciło się 3 , 5 zł za godzinę i jakie to były zajebiste czasy grać z kolegami koło siebie :) nocki turnieje ....  teraz to już nie to samo niby masz 20, 50 , 100 a nawet 200 znajomych na steamie ale 90 - 99 % nie widziałeś w realu... Także wpadłem na taki zajebisty pomysł żeby spotkać się taką paczką no min 10 osób i pograć jakiegoś lana z 2 dni :p miejsce? no nie wiem... ale z racji tego że jesteśmy porozrzucani wschód zachód północ południe to może środek Polski ? Warszawa , Łódz ? Nie wiem czy to się uda organizacyjnie bo nie każdy może znaleźć czas czy pieniądze na taki wypad ale myślę ,że to byłby zajebisty wyjazd integracyjny :D:D  Zrobimy to ? :D

Aha no i nie wiem czy takie kawiarenki jeszcze istnieją :p kiedys były wszędzie ale myślę ,że w Warszawie powinna być jakaś porządna gamingowa kafja : ) 

Edytowano przez razdwa123

Mi jest się ciężko spotkać z kumplami z klasy którzy mieszkają w moim mieście, bo każdy ma życie jakieś wątpię żeby ci ktoś pocisną na wwa żeby przyciąć nocke w cs. Czasy kawiarenek pamiętam doskonale. Kawiarenki zbiły fortunę na stałych łączach, zamiast zjeść loda, chipsy leciało się do kawiarenki pyknąć w diablo :p Czasy fajne ale już jesteśmy dorośli pozostało grac po necie, jak jest czas dzięki bogu i parit u mnie jeszcze jest tego czasu sporo :)

Z Poważaniem PanKracy

Już się jeden wykeręca bo co bo co ? bo na Lanie nie idzie się odpalić ?? :D:D:D:D

Jedyny meeting jaki wyjdzie teraz to  omegle.c**, kazdy ustawia taga csone i sobie gadamy ewentualnie pokazujemy siurki.

• Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

Donator

Ja tam wszędzie pojade tylko najgorzej z czasem 

Jakby byl. @KAPITAN SOWA to jakbym byl większy to bym mu wpierdolil hahaha

• Haha 1

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.