Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Już jakiś czas temu już o tym myślałem, ale ostatnio wpadł do mnie kumpel z czasów "kawiarenek internetowych" pewnie większość z was nie wie co to jest :D:D z czasów gdzie internet w domu miał jeden na całe osiedle albo ciągnęło się kabel na kilku sąsiadów bo założenie neo kosztowało całą pensje a abonament 1/4 jeśli ktoś nie miał tych pieniędzy lub nie mógł namówić rodziców :D to grał w kawiarenkach internetowych ( tak tak jestem dzieckiem kefejek i szkoda ,że te czasy nie wrócą bo to był klimat...)  gdzie w przeglądarce było google i onet (chyba :P) :D zaczynało się od Quake a później wacraft 3 i cs 1.3 1.5 1.6 ...  gdzie płaciło się 3 , 5 zł za godzinę i jakie to były zajebiste czasy grać z kolegami koło siebie :) nocki turnieje ....  teraz to już nie to samo niby masz 20, 50 , 100 a nawet 200 znajomych na steamie ale 90 - 99 % nie widziałeś w realu... Także wpadłem na taki zajebisty pomysł żeby spotkać się taką paczką no min 10 osób i pograć jakiegoś lana z 2 dni :p miejsce? no nie wiem... ale z racji tego że jesteśmy porozrzucani wschód zachód północ południe to może środek Polski ? Warszawa , Łódz ? Nie wiem czy to się uda organizacyjnie bo nie każdy może znaleźć czas czy pieniądze na taki wypad ale myślę ,że to byłby zajebisty wyjazd integracyjny :D:D  Zrobimy to ? :D

Aha no i nie wiem czy takie kawiarenki jeszcze istnieją :p kiedys były wszędzie ale myślę ,że w Warszawie powinna być jakaś porządna gamingowa kafja : ) 

Edytowano przez razdwa123

Mi jest się ciężko spotkać z kumplami z klasy którzy mieszkają w moim mieście, bo każdy ma życie jakieś wątpię żeby ci ktoś pocisną na wwa żeby przyciąć nocke w cs. Czasy kawiarenek pamiętam doskonale. Kawiarenki zbiły fortunę na stałych łączach, zamiast zjeść loda, chipsy leciało się do kawiarenki pyknąć w diablo :p Czasy fajne ale już jesteśmy dorośli pozostało grac po necie, jak jest czas dzięki bogu i parit u mnie jeszcze jest tego czasu sporo :)

Z Poważaniem PanKracy

Już się jeden wykeręca bo co bo co ? bo na Lanie nie idzie się odpalić ?? :D:D:D:D

Jedyny meeting jaki wyjdzie teraz to  omegle.c**, kazdy ustawia taga csone i sobie gadamy ewentualnie pokazujemy siurki.

• Kocham to 1

Donator

Ja tam wszędzie pojade tylko najgorzej z czasem 

Jakby byl. @KAPITAN SOWA to jakbym byl większy to bym mu wpierdolil hahaha

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Reklamę nowych serwerów
  • Zwiększenie reklam obecnych serwerów
  • Realizacja projektów związanych ze stroną

Każda złotówka ma znaczenie

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się