kAnia123

Rozwiązane Jak postrzegamy ludzi jako ADMINI

13 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Jak postrzegamy ludzi  jako admini?? FAJNE PYTANIE?? ---> , którzy mają nick  " pluje adminowi prosto w twarz" , " Twój stary to ciota" , "Zryj to psie" ... i juz nie będę wymieniał ,bo żygać się chce.. REAGUJEMY NATYCHMIASTOWO BO TAKIE WULGARYZMY PRZECHODZĄ WŁASNĄ WARTOŚĆ TAKIEGO ,ZWYKŁEGO MAŁEGO CZŁOWIECZKA ZA KUMPUTEREM ,GDY NIEMA MAMY.. Gdy poważni , ludzie grają . dają sobie info ... gadają przez mikro ... często się śmiejemy... zawsze jest nas prawie 29/32 ..  A CO NAJWAŻNIEJSZE WSZYSCY SIĘ ZNAJĄ I BARDZO ICH SZANUJE.. bLESSSSSS WEEEE   ..... CHAIŁBYM , ŻEBY KAŻDY WYRAZIŁ SWOJE UCZUCIA , BĄDZ MYŚLI.

Edytowano przez kAnia123
  • Haha 1

Po alkoholu nie piszemy tematów na forum, Nunu

• Lubię to 4
  • Haha 3
  • Zły 1

Nagrody Odznaczenia

wiesz , pisałem pare zdań do ciebie .. ale usunołem BACKSPACE... Dla mnie zero tolerancji glupim nickom , powyzej masz wymienione .. na czacie czasami przeklinaj sobie na mikro  lub na czacie , kazdy ma jakies emocje jak kurrrr " jak on to zrobi" to , mozna stolerowac ale wyzwiska w kogos strone z jakims pojebanym nicikm to juz nie jest kultura , wiec chce zadbać oto żeby byla kultura i pełny szacunek ( moze, nie pełny ale z umiarem jak kogos poniosa nerwy ) ale to jest wtedy do zwefyfikowania przez adminow na serverze.

• Haha 1

2 godziny temu, TyTuS. napisał:

Po alkoholu nie piszemy tematów na forum, Nunu

dobra nie będę ględził , tylko takie bany pojawiają się. I jestem za tym w 100% takich trzeba likfidować bo są nie potrzebni ,obrażają swoim nickiem cały server i nie nadają  się do naszego społecześtwa. Nie komfortowa sprawa.

• Haha 1

:D

Może tak konkretniej napisz na forum bo mało ludzi to zrozumie napewno ;D

Donator

Następnym razem takie durne tematy pisz w pogaduszkach a nie sprawach serwera...

• Lubię to 1
  • Kocham to 2

Nagrody Odznaczenia

VIP
1 godzinę temu, PaCiiaa. / 69. napisał:

Następnym razem takie durne tematy pisz w pogaduszkach a nie sprawach serwera...

Lepiej żeby nie było następnego razu :DD

• Lubię to 4
  • Kocham to 1
  • Haha 1

VIP

@kAnia123 nie raz jeszcze jakiś z graczy Tobie nawrzuca od najgorszych albo będzie prowokował podczas gry (Np wulgarne nicki). Krótko z takim rzezimieszkiem, powiadamiamy i wklejamy karę, nie rozmawiamy z nim dalej nawet, nie ma co się denerwować. Jak kara chwilowa nie postkutkuje to odcinamy go ze środowiska na dłużej a to co ta osoba o Tobie myśli nie powinno Cię obchodzić, może przyjść się rozgrzeszyć na forum. 

Leonowi albo mi też zdarza się czytać prywatne wiązanki graczy w naszą stronę (Gdybym wam pokazał nie które to nawet nie chwycicie się za głowę a wpadniecie w podziw jakie literackie konstrukcje potrafi złożyć młody człowiek w okresie przed odkryciem, że dzieci nie przynosi bocian) , ale nie reagujemy na to, gracz ma być przyzwoity na serwerze. 

A jeśli już nie wytrzymam i dam się sprowokować, to mu to tak kulturalnie uzasadnie, że podziękuje jeszcze  za to, że został ukarany :facepalm: (Taka osoba przed mc zagięła mi system, ale koniec końców pozytywnie) :Kappa:

• Lubię to 1

Napisano (edytowany)

Nie wiem jak to możliwe, że przez te 2,5 miesiąca nie zabrali ci jeszcze flag skoro nie znasz nawet regulaminu serwera.

ale tak na przyszłość: "

• Zawieranie się w nicku gracza treści uznanych za niewłaściwe: Kick -> Ban do 1 godziny.
Edytowano przez `eRgo !?
  • Kocham to 1

@kAnia123 Nie wiem co brałeś ale odstaw to szybko :D 

• Kocham to 1

Napisano (edytowany)

Nie było mnie chwilę, a tu takie ciekawe tematy :D Do takich rzeczy, sytuacji trzeba po prostu przywyknąć, co nie oznacza że trzeba je tolerować. Mnie krew zalewa np. jak ktoś gra na nicku "stalin "hitler... a że ludzie obrażają adminów to jest standard, ja tam nigdy się z nimi nie patyczkowałem, nie pomaga ban na godzinę, później po dniowym banie też się niczego nie nauczył, to leciał na amen, krótko z takimi. :dancing_guy:

Edytowano przez THC
  • Kocham to 1

Donator

Rozwodzisz się nad tym czy takie coś tolerować, a wszystko ujęte jest w taryfikatorze. Wystarczy go przeczytać...

Powiem tak, jako admin powinieneś znać regulamin i taryfikator banów.

Przeczytaj go zanim napiszesz kolejny temat o tym kogo banować a kogo nie.

• Lubię to 1
  • Kocham to 2

Nagrody Odznaczenia

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.