Siostra Mariola

DODANY Podanie do UBT.

13 postów w tym temacie

Donator
Imię: Natalia
SteamID: 0:1:30268151
Jak długo grasz w cs'a: 10 lat
Jak długo grasz na CsOne.Eu: 23 maj.
Dlaczego akurat Ty: Umieszczam to w polu niżej.

Z tego co wiem mój staż na Sieci nie stanowi wielkiej przeszkody. Także zgłaszam swoją kandydaturę do zespołu UBT.

• Posiadam bardzo duże doświadczenie w AC.
  • Znam się na wspomagaczach, umiem rozpoznać rodzaj Haxa jak i umiem rozróżnić grę dobrego gracza od odpalonego.
  • Mam czas aby zająć się tylko i wyłącznie analizą demek, przy SS'ach zbyt dużo pracy nie ma.

Wymieniając moje doświadczenie, byłam współwłaścicielką jednej z popularniejszych kiedyś sieci, która nie istnieje już ładnych parę lat. Od strony technicznej serwerów,strony aż do samego administrowania na serwerze i zajmowaniem się rozpatrywaniem Banów. Później dłuższy czas na jednej sieci, na której byłam adminem na serwerze oraz w AC które współpracowało z AC i BL.

Dawno dawno temu na NS testowałam różne Haxy na swoim prywatnym serwerze, co prawda z botami. Według mnie ktoś kto nie widział na własne oczy jak wyglądają Haxy zbyt wiele o nich nie powie.

Jeśli chodzi o mój czas to mam go wystarczająco aby skupić się na zajęciach UBT. O admina sie starać nie chcę, gdyż regularnie bym nie grała, a jak już bym była adminem to tylko na spect sprawdzajac i analizując grę innych.

Reasumując myślę, że moja osoba mogłaby wiele wnieść jak i zadbać o trafność banów/ub.

• Lubię to 3
  • Kocham to 3

Nagrody Odznaczenia

VIP

Wymagania wszystkie spełniasz, problemów chyba nie robisz, bynajmniej nic nie widzę. Udzielasz się na forum.

Ode mnie DUŻE TAK, może nie znam Cię jakoś bardzo dobrze, ale według mnie zasługujesz na szanse, tym bardziej, że potrzebujemy pomocy, bo już mnie oczy od tych demek bolą xD a oprócz Klaudii rzadko kto inny jeszcze udziela się w apelacjach... Więc mam nadzieję że na dniach będziesz już Zielona i nam pomożesz :D 

Myślę, że to formalność ale jak będzie trzeba to jakieś demko podrzucę do rozpisania. 

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

Donator

Mimo, iż jesteś z nami krótko również dostajesz ode mnie tak.

Po Twoich wypowiedziach w tematach można dostrzec, że jesteś bardzo kulturalna i mądra osoba.

Czuję, że jesteś obiektywna, więc to duża zaleta.

Powodzenia! ;)

Nagrody Odznaczenia

Donator
1 godzinę temu, dontworrybehappy napisał:

Wymagania wszystkie spełniasz, problemów chyba nie robisz, bynajmniej nic nie widzę. Udzielasz się na forum.

Ode mnie DUŻE TAK, może nie znam Cię jakoś bardzo dobrze, ale według mnie zasługujesz na szanse, tym bardziej, że potrzebujemy pomocy, bo już mnie oczy od tych demek bolą xD a oprócz Klaudii rzadko kto inny jeszcze udziela się w apelacjach... Więc mam nadzieję że na dniach będziesz już Zielona i nam pomożesz :D 

Myślę, że to formalność ale jak będzie trzeba to jakieś demko podrzucę do rozpisania. 

Podrzuć moje :D 

////////////////////////////////////////////////////

A ode mnie też na tak.

Po Twojej rozpisce już wiem,że jesteś osobą doświadczoną a to mi wystarczy aby dać Ci tak.

A reszta wyjdzie w praktyce.

Nagrody Odznaczenia

Donator

Ja także jestem na tak. Widać, że jesteś obyta. Podoba mi się Twój sposób wypowiadania. Krótko, rzetelnie, na temat. Brakuje osób w UBT bo podobno się tu niektórzy obijają więc powitam Cię z otwartymi ramionami

VIP
Napisano (edytowany)

Standardowo znów wyjdę na bezpośredniego hama lecz praktykuję właściwe zasady, mimo opinii.  

Mariola jest bardzo przyjemną i stosowną osobą lecz UBT nie za szybko ? 

• Brak funkcji admina (Podstawa - nie wiemy jak obsługuje graczy oraz funkcje adm)
  • Jako użytkownik forum jest z nami od niedawna. Tylko sowa ją podrywa aby dowiedzieć się o niej więcej :fan3:
  • W rekrutacji UBT zostały odrzucone bardzo mocne technicznie osoby (pomijając ich publiczne i prywatne grzeszki) - ( Nie które na podstawie pełnego już zespołu UBT lub prywatnych uprzedzeń.) 
  • UBT obecni nie sądzą, że zbyt pochopne danie dostępu do bazy danych użytkownikowi nie zasłużonemu jest ryzykowne ? 
  • Osoby funkcyjne UBT, ADM, MOD powinny obserwować i weryfikować kandydatów na te same funkcje.  Tak jak to zastosowaliśmy wobec podań poprzednich (dla np Arisa, Zangetsu itp). - 

Mariolka potrafi kształtować poprawnie wypowiedzi, komunikatywna, kulturalna wobec rozmówcy i powściągliwa, to dobry fundament, lecz nie ma argumentów technicznych. 

Przepraszam @Siostra Mariola za negatywny głos, nie wynika w żadnym wypadku z uprzedzenia do Twojej osoby. 

// Panowie UBT - praktykujemy te same zasady rekrutacji dla wszystkich (czy to płeć piękna czy brzydka). Na takich samym zostaliście zrekrutowani jako UBT, posiadacie sprawdzoną i dużą wiedzę praktyczną.  Zdarzało się wypominanie, krytykowanie błędów, które pojawiały się wsród nowych członków w tej funkcji, zamiast współpracy, douczenia. Więc rekrutujemy z założeniem ,że douczamy kandydata i bierzemy odpowiedzialność za jego wpadki (wtedy oceniamy ładny usmiech , postawę i obietnice) lub kierujemy się użytecznością praktyczną takiej osoby, aby była samodzielna i użyteczna. (I oceniamy jej umiejętności). Przepraszam za wykład :Cat:

Sowie się zarzuca faworyzację w głosach adm (lub naginanie regulaminów) a tutaj taki kwiatek. Ale w moich rekrutacjach (starych na serwery, czy jako adm) nawet jeśli wybrałem z jus7 kogoś świeżego, to go uczyliśmy i mieliśmy kontrolę techniczną nad nim. W efekcie wyrosły nam 4-6 pozytecznych adminów ktorzy sa do dzisiaj i dwa kaktusy, które wpadły na haxie , przez nas skontrolowani. I tak oberwało nam się słuszną krytyką za podjęte decyzje.  :admin:

Na tą chwilę niestety surowy głos na:  NIE 

Edytowano przez KAPITAN SOWA
Przepraszam za literówki, pisałem to na siłowni spompowany ^^
  • Lubię to 3
  • Kocham to 1

VIP
Napisano (edytowany)

To grozi warnem ale coś wam pokażę.

Historia ocen negatywnych w rekrutacji UBT, w której podania zostały odrzucone, w której brały udział osoby o różnych poziomach doświadczenia i w których głosowały te same osoby: 

Klopson - sympatyczny człowiek orkiestra , zasłużony tutaj za swój wkład 

klopson_5b1ec9f9c80cb.png

Psychiczny - kontrowersyjny ale skuteczny młody admin (dostał w końcu UBT lecz zrezygnował przez naciski za błedy)

psychiczny_5b1eca41dbc9c.png

Pumpkin - Stały gracz, admin, użytkownik z doświadczeniem i zapałem 

pumpkin_5b1eca7fa5d69.png

Wariat - Admin, stały użytkownik, nie konfliktowy, do przyuczenia 

wariat_5b1ecab13e42c.png

Strzałeczka - Bardzo dobry gracz, poziom turniejowy, kontrowersyjny TOP1 ale największą wiedzę praktyczną miał. Wszechstronny,pomocny  gracz ESL. 

strzaleczka_5b1ecae888126.png

Tu nie ma nic treściwego, oceny według jak mi się podoba, tylko kilka ocen było obiektywnych, które dotyczyły umiejętności. Cała reszta to sprzeczności. 

Okres rekrutacji obejmuje ostatnie 6-8mc, gdzie mamy stałą grupę UBT, doszło jedynie do kosmetycznej roszady w ilości członków w UBT. Były podania w których można było przebierać i grymasić, lecz na jakich podstawach równych wobec wszystkich kandydatów (lub prościej - jakie warunki musiał spełnić użytkownik - kandydat) aby otrzymać ten sam głos co konkurent a tych samych kompetencjach ?

•  Lub dlaczego podanie gracza A otrzymało głos na Nie, jeśli w podaniu konkurent B - dostał za to samo głos Tak ?

Nie wybieracie się według kompetencji technicznych (obiektywnie) a według aktualnej sytuacji i waszych relacji między wami a użytkownikiem, który złożył podanie. 

Ta historia przedstawia wasze argumenty przy rekrutacji osób na fukcje ściśle techniczne, podając argumenty:

• Nie ponieważ nie budzisz zaufania
  • Nie - ponieważ więcej osób już nie potrzeba
  • Nie - ponieważ mnie nie przekonujesz 
  • Nie - ponieważ jesteś konfliktowy
  • Nie - ponieważ za wcześnie / za późno na rangę 
  • Nie - ponieważ chcesz tylko dodatkowy kolor/range 

To nie są argumenty techniczne, to argumenty , którymi się zbija nie wygodne pytania w dialogach/rozmowach (Albo w negocjacjach firmowych: Niestety Państwa oferta nie odpowiada naszym standardom).  Te argumenty nie dotyczą oceny wiedzy użytkownika. Są uniwersalne w każdej sytuacji (np gdy na steam ktoś zacznie wam spamować  bo dostał mute bo to nie on itp albo wam nawrzuca od najgorszych , lub prosi o UB i obiecuje wam złote góry- wtedy możemy wybrać sobie jeden z argumentów w tabelce.)

I porównajcie: Ta sama osoba, która w waszych ocenach przeszłaby rekrutacje nie przejdzie rektrutacji jako admin ani u Tytusa ani u Maxa (dla modu: go), ponieważ oceniamy się technicznie, kto co potrafi. Nawet gdy dochodzi do kłótni między adminami danego serwera (przykład go mod1)  to tylko wtedy gdy przepychamy się o swoje racje. 

Gdy miałem z ju7 pod opieką serwery, to kontrowersyjny Aris z niewyparzonym językiem, (zawodowy prowokator) z którym mieliście problemy potrafił nawiązać z nami współpracę czysto techniczną (Wykonał dla nas kawał dobrej roboty i potrafiliśmy w trójkę poprawiać swoje błędy. Wykonywał pomysły według schematu jaki mu podrzucaliśmy.  - To efekt , gdy odstawiliśmy na bok to co o sobie myślimy - ). 

Więc gdybyście się rekrutowali według użyteczności a nie "co myślę o nim" to bylibyście tak mocną grupą, że klękajcie narody. Wtedy nawet jesteście pewnym amortyzatorem dla serwerów , które potrzebują opiekunów, ręki do zarządzania. - Na tą chwile nie ma nikogo, a jeśli jest to czyta ogłoszenie o poszukiwania opiekuna ale sam nie jest pewny swoich umiejetnosci. Albo nie ma kogoś do pomocy. - Gadanina w podaniach nic nie wnosi. 

Z czego wynika więc różnica w rekrutacji między tych samych kandydatów na  UBT a adminami serwerów ? :maxior2: 

Sowa uruchamia się wtedy kiedy musi, wytłumaczcie mi więc kulturalnie to czego nie zrozumiałem. Teraz ja wysłucham waszych wskazówek. 

Edytowano przez KAPITAN SOWA
  • Lubię to 10
  • Kocham to 3

Donator

Musze przyznac, ze @KAPITAN SOWA ma swoja racje, moze nie absolutna, ale jednak. Co do tych przykladow oceny poszczegolnych kandydatow, to moze lekka przesada, ale skupmy sie na kandydaturze @Siostra Mariola, moim zdaniem to zdecydowanie za krotko na forum,  powinnismy dac czasowi czas, zeby nie wyszla z tego jakas grubsza afera. Doskonale zdaje sobie sprawe z jej doswiadczenia, inteligencji jako gracza, kultury osobistej i wszelakich przejawow sympatii jaka zostala obdazona i obdarowywuje w tak krotkim czasie, jednak ranga UBTeam oprocz czysto technicznych umiejetnosci wymaga jednej waznej i istotnej cechy, ktora powinien zostac obdarowany jej posiadacz. Moi drodzy, mowie tutaj o ZAUFANIU i jak dobrze wiemy, kandydatury jakie zostaly przez @KAPITAN SOWA przytoczone, nie dostaly funkcji w UBT, poniewaz tego zaufania nie zdobyly i taka jest prawda. Moim zdaniem powinniscie sie zastanowic czy to odpowiednia chwila zeby dopuscic do tak waznej forumowej rangi osobe, ktora jest z nami tak krotko. To chyba jedyne zastrzezenie jakie do niej mam i gleboko zastanowilbym sie czy na chwile obecna jest sens patrzec jedynie na sympatie i czysto techniczne doswiadczenie, przeciez nie zbawi jej jeszcze troche poczekac. 

To na tyle, nie mam nic przeciwko Tobie @Siostra Mariola, ale ze wzgledu na brak zaufania jetsem na NIE, co absolutnie nie znaczy, ze Cie nim za jakis czas nie obdaruje, uwazam tylko, ze to za wczesnie na tak wazna funkcje. Na szczescie jak zawsze zdecyduje wiekszosc, wiec sie nie martw :D 

• Lubię to 2
  • Kocham to 1

Nagrody Odznaczenia

VIP

Ja nie będę się rozpisywał jak reszta,powiem krótko.

Aktualnie jestem na nie.Dlatego,że jesteś za krótko,pierw musisz dać się poznać,dać sobie zaufać.

Pozdrawiam Kraszer :Heart:

Ps.Nie robię tego po złości :D

Donator

Za krotko z nami jestes, aby starac sie o range forumowa - tym bardziej o ubt

A tak po za tym to wszystko na plus

Sprobuj za jakis czas ;)

Aktualnie, jestem na nie

Nagrody Odznaczenia

ludzie tu najważniejsze są kompetencje!, znajomość tematu.

Jeśli faktycznie jest tak jak napisała w podaniu ( a łatwo to sprawdzić). to czemu nie dać jej szansy.

TAK

• Lubię to 1

+ Doświadczenie

+ Wiek

- Staż

Jej staż raczej nie stoi na przeszkodzie :D Już troszeczkę jest na tej sieci więc można byłoby dać szansę.

Właściciel

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

- Odbierz grupę na forum!

Niezbędne informacje dla nowego admina:

- Regulamin Admina link

- Taryfikator banów link

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

• Lubię to 3

Nagrody Odznaczenia

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.