Sign in to follow this  
KAPITAN SOWA

Niefart sprzed 2000 lat

Recommended Posts

Około 2 tysięcy lat temu uciekał z Pompejów przed wybuchem wulkanu. Nie zdążył. Wielki głaz z nieba był szybszy
Archeolodzy odkryli tragiczny koniec jednego z mieszkańców starożytnych Pompejów. Kiedy Wezuwiusz wybuchł, mężczyzna zaczął uciekać. Nie zdążył. Wprost na jego głowę spadł 300-kilogramowy głaz.

uioiouiouio

uioiouiouio

Miał 30-35 lat. Kiedy Wezuwiusz wybuchł, był jednym z tych ludzi, którzy rzucili się do ucieczki. Niestety, zapewne zakażenie nogi, na które cierpiał od wielu dni, utrudniało mu chodzenie. Daleko nie dał rady uciec. Z nieba nagle, niespodziewanie, dopadło go przeznaczenie w postaci prawie 300-kilogramowego głazu. Prawdopodobnie odwrócił się na moment, żeby spojrzeć na nadciągającą zagładę. Być może nawet widział, jak nadlatuje z czarnej masy jego koniec. Najpierw dopadła go obezwładniająca chmura pyłu, gazu i popiołu, która przewaliła go na plecy. Chwilę później runął na niego głaz z budynku obok. Trafił idealnie w głowę i ramiona, powodując śmierć na miejscu.

 


Źródło: http://buzz.gazeta.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
REKLAMA

 

 Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

 

 Cel zbiórki

  • Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

 

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

 

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

 Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

 

 Akceptowalne formy wsparcia :

  • Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

 Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this