TyTuS.

Rozwiązane Problemy, propozycje

28 postów w tym temacie

Zgłaszajcie w tym temacie problemy jakie wystepują na serverze CSGOMOD #3 do #6

oraz jakieś propozycje odnośnie całego moda (typu nw ruletka albo kontrakty cos zmienic - moze ktos ma jakis fajny pomysl), tylko nie proponujcie juz skinów ani mapek - juz bylo to z 10 razy proponowane wiec z starych tematów wyciągne 

Nagrody Odznaczenia

gdy podniesiesz kogos bron, masz jego skina jesli miał na tej broni (do czasu az nosisz tą bron)

Nagrody Odznaczenia

Donator
Napisano (edytowany)

@TyTuS. poprawił bym drop skinow z kontraktu bo same śmiecie wypadają 

Dodać wymianę skrzynek i kluczy 

Dodać komende /rangi 

Robienie zakładów gdy jest np. 2ct i 1 t który wygra zgarnia hajs wtedy komenda by była /bet lub jakoś nazwę dasz. No to zakład można postawić za min 400m w górę 

Jak będzie waluta? Euro czy monety?  

Dać jednorazowo komende /free wtedy daje nam klucz+skrzynka 

Narazie tyle wpadło do mojej puste głowy ;) gdy coś wymyślę będę edytowal mój post 

Edytowano przez czlowiek duch
  • Kocham to 1

Informacja na szanse dropa/ilość % graczy którzy posiadają konkretnych skinów, będzie to lepiej normowało rynek skinów na serwerze (pod /menu, na  forum lub przy nazwie skina)

Donator

zmienil bym jeszcze glosowanie map na koniec runde a nie 5 min przed zakonczeniem ponieważ czasami nie możesz zmienić bron bo trwa glosowanie mapy i to przeszkadza

nie moge juz edytować postu

Napisano (edytowany)

dodaj jackpota !! wymiana skrzyń i kluczy dodaj /sklep żeby można było kupić skrzynie/klucze z mojej strony to wszystko no i statystyki nie działają nie zalicza zabójstw nożem i zabójstwa HG napraw oczywiście glosowanie map po zagłosowaniu musi znikać bo to kicha jakaś. Podnoszenie skina czyjegoś jest zbędne moim zdaniem każdy sobie jakoś musi zdobyć te skiny tak będą tylko czatować jak te hieny aż padnie.

Z poważaniem PanKracy

Edytowano przez pankracy1

Donator
32 minuty temu, pankracy1 napisał:

dodaj jackpota !! wymiana skrzyń i kluczy dodaj /sklep żeby można było kupić skrzynie/klucze z mojej strony to wszystko no i statystyki nie działają nie zalicza zabójstw nożem i zabójstwa HG napraw oczywiście glosowanie map po zagłosowaniu musi znikać bo to kicha jakaś. Podnoszenie skina czyjegoś jest zbędne moim zdaniem każdy sobie jakoś musi zdobyć te skiny tak będą tylko czatować jak te hieny aż padnie.

Z poważaniem PanKracy

Ale to miałby być system jak w GO. Tylko ten skin nosisz, nie przejmujesz go od innego gracza 

• Lubię to 2

Donator

Dodać do skinow stattrak który będzie nam naliczalo zabójstwa 

A może dodać coś w rodzaju questów/misji, które odpowiednio dawałyby monety/skrzynki?

Coś typu: Zrób 250 fragów z deagla.

Napisano (edytowany)

mam jeszcze dwie rzeczy:
- komenda /bron lub /bronie dla vipow wlasnie na czas wybierania mapy, niby szczegół ale jednak wkurza czasami
- tak jak pisałem dzisiaj na serwie, jakieś mapki typu dust_2x2/nuke_2x2 i może komenda "mala_mapa"? kiedy nie ma admina cieżko żeby grać sensownie w < 8 osób a jeden bs to zawsze lepiej ;)

EDIT:
komenda "/regulamin" (nie wiem czy jest) do szybkiego wglądu + użycie w obecnym znaku "większe lub równe 5" w punkcie o graniu na jeden bs, wiele osób myśli, że gramy dwa bsy przy 6CT, 5+ traktują jako grę od 6ciu, a nie 5ciu jak to klasycznie wygląda ;)
Misje itp. też byłyby dobrą opcją, szczególnie dla nowych graczy, bo jednak niektórym graczom (poniżej 1.0kd głównie) cieżko wbić monety w obecnym systemie, a misje np. zdobyć silver I, ileś zabójstw z tej i tej broni (sporo można zapożyczyć z moda BF2) urozmaiciłoby rozgywkę ;) dajcie opinie o misji np. 25 fragów z 'pompy'/deagle/usp/m4 itd. wplecenie pewnych rzeczy z bf2 przyciągnie graczy, a nie oszukujmy się wielu jest raczej młodych i nie kupują skrzynek/kluczy itp. ;) 
++ REDUKCJA serwerów GOMOD? Mniejsza ilość z wiekszą częstotliwością aktualizacji? Nie ma co sie oszukiwać, grono graczy 1.6 nie będzie drastycznie rosnąć, mniej serwerów + większy nakład pracy na każdy = dużo graczy? ;)

Edytowano przez rUBERT
jeszcze jeden punkt/ no spam
  • Lubię to 1

Napisano (edytowany)

zamiany na go mod #3only dd2

1.możliwość wymiany kluczy i skrzynek z innymi graczami

2.możliwość zmiany utworów jak i ich wylączania (nie każdy utwór komuś sie podoba )oraz playlista 

3.mod behop 

4.sklep za monety gdzie można będzie kupić skiny i skrzynki oraz inne rzeczy 

5.lepszy drop skinów , skrzyń i kluczy 

Edytowano przez Agro Kamyk

najlepiej będzie połączyć wszystkie GOMOD'y na #5 bardzo słaba aktywność ludzi, na #3 widzę że też wiele nie wchodzi.
Zrobić jeden na 32 sloty i zapewnić graczom rozgrywkę całodobową bo zawsze ktoś się znajdzie aby pograć. W razie jak będzie zbyt przepełniony serwer wtedy by można było otworzyć następnego moda, bo tak to gracze się porozchodzili i największa aktywność jest obecnie na #4, gdzie reszta graczy ucieka tam właśnie grać bo na pozostałych modach pustki.

Napisano (edytowany)
Dnia 3.06.2018 o 16:32, Agro Kamyk napisał:

Propozycja  zamian na serwerze  go mod #3only dd2

1.możliwość wymiany kluczy i skrzynek z innymi graczami

2.możliwość zmiany utworów jak i ich wylączania (nie każdy utwór komuś sie podoba )oraz playlista (komenda roundsound nie działa tak jak i /sklep ) działa tylko komenda /sklepsms przeważnie u mnie nwm jak u innych 

3.sklep za monety gdzie można będzie kupić skiny i skrzynki oraz inne rzeczy 

4.lepszy drop skinów , skrzyń i kluczy 

POZDRO

Edytowano przez Agro Kamyk
błędy poprzedni edytowałem 3 razy i nikt nie zrozumiał

jakies propozycje do systemu wymian, oprocz dodania tam kluczy czy skrzyn?

moze dodać wieksza ilosc skinow w trakcie jednej wymiany? np 3? lub wiecej

co do rynku tez jakies propozycje macie? chetnie cos przerobie wiec smiało piszcie [ chyba ze za dlugo zejdzie z zrobieniem to postaram sie chociaz pół srodek znalezc ]

Nagrody Odznaczenia

Donator

Na pewno HLTV żeby gościło na stałe. Nie wiem czy możesz coś z tym zrobić. Co do wymian. Może dwa sloty na skin przy jednej transakcji? Do tego każdy może przekazywać skin innej osobie bez konieczności ustawiania wymian, na rynku mogłoby też występować takie coś jak podział na skiny, skrzynki i klucze, żeby wszystko można było wystawić

Napisano (edytowany)

Możliwość kupienia skrzynek lub kluczy za monety . 

Wymiana skrzynkami i kluczami 

Nowe skiny

Nowe rs'y

@TyTuS. Co do skinow i rs'ów to mogę podesłać ci na pw.

Zwiększenie dropu kluczy .

Edytowano przez Daniel
Nowy pomysł

Napisano (edytowany)

Ja dorzucę taka mała luzna propozycje, aby za HS były 2 fragi, niby nic takiego ale więcej fragów w tabeli uszczęśliwia gracza :D Co ty na to @TyTuS.?

Edytowano przez Still Trippin
NOT YOUR BUISNESS :D

Donator

@TyTuS. - uściślimy to w regulaminie. Przekazywanie skinów automatycznie spowoduje, że to nie będzie kradzież, a dobrowolne działanie. 

Hi csgo#3

dlAxBij.jpg

blokada połowy mapy i bsa B, gdy jest mało graczy :p

• Lubię to 4
  • Kocham to 2

Nagrody Odznaczenia

Pytanie o jackpota, na co on ma być? Skiny? czy monety? Jesli skiny to szansa na drop skina bedzie oznaczac jego wartosc, jesli monety to ilosc monet decyduje kto wygra a wlasciwie kto ile bedzie mial szans procent na wygrana

zdecydujcie :v

Nagrody Odznaczenia

Jackpot niech będzie na skrzynki moim zdaniem.
Jeszcze jedna sprawa dodaj  amx_vote

Przed chwilą, pankracy1 napisał:

Jackpot niech będzie na skrzynki moim zdaniem.
Jeszcze jedna sprawa dodaj  amx_vote

Taa juz widze na skrzynie xD raz na dzien bedzie grany ten jackpota chyba, to musi byc łatwo dostepny "surowiec"

Nagrody Odznaczenia

Donator

Na skiny będzie chyba najodpowiedniejsze. Co do ten, rynku, to o czym gadaliśmy wcześniej chyba styknie. Nie możemy tego znów zbyt udziwniać, bo to ma być go mod, a nie łapanie pokemonow XD 

mala_mapa ;) dzisiaj wleciala india i troche ruchu doszlo ;)
jackpot na skiny + widoczność szans dropa przy nazwie, dla jasnosci ;) 
limit w wymianach na +++ 
wiekszy limit skinow przy wymianie

++ zauwazylem plugin przekazujacy pake, wszystko spoko, ale u mnie np. pojawiaja sie caly czas komunikaty przy dropie broni i zabiciu (nie wiem czy ktos jeszcze tak ma)

Donator
Napisano (edytowany)

@TyTuS. - tak jak mówi RUbert. Wskakuje komunikat po fragu dotyczący paki, nawet jak jesteś w CT. Ale i tak trzeba to zmienić. Paka powinna się przenosić po AFK 30 sekund/30 sekund bez interakcji z paką tzn gdy nikt jej nie podnosi itp. a nie zaraz gdy ktoś ja wyrzuci. Teraz jak ktoś chce dropnac to broń mu wywala. 

@rUBERT po 10 jest - gdzie masz Steama parówo

Edytowano przez Zangetsu
  • Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.