zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. ) z Twoim nickiem: Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Nazwa konta na stronie Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. : kawior niuskulowy_ Czy masz mikrofon oraz mu..."> zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. ) z Twoim nickiem: Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Nazwa konta na stronie Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. : kawior niuskulowy_ Czy masz mikrofon oraz mu..."> Skocz do zawartości

Polecane posty

• Imię: Piotrek.
  • Nick z serwera: kawior niuskulowy_
  • SteamID: STEAM_0:0:73945793
  • Link do GameTrackera (Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. ) z Twoim nickiem: Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.
  • Nazwa konta na stronie Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. kawior niuskulowy_
  • Czy masz mikrofon oraz mutację: Oczywiście.
  • Czy kiedykolwiek byłeś administratorem: Byłem i wiem że to zadanie nie jest często łatwe, aczkolwiek dam radę.
  • Skala znajomości AMX w skali 1-10: 7
  • Jak zaczęła się Twoja przygoda z CSone: Tutejszy zastępca właściciela serwerów polecił mi ową serwerownie.
  • Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiedni na stanowisko administratora: Posiadam doświadczenie, byłem adminem na innej serwerowni, więc "wiem z czym to się je", uważam siebie jako osobę ogarniętą w Counter Strike'u, czy to w strzelaniu, zachowaniu, czy "rozgryzieniu" danego gracza, czy posiada jakieś wspomagacze. Zastępca właściciela tego serwera zna mnie in real, więc pewnie wstawi się za mną, gdyż ufa mi i wie że "nie dam plamy" na owym stanowisku. Dodam że na serwerze pojawia się komunikat na otwartą rekrutację dla osób aktywnych, więc sądzę że się przydam i odciążę pracę pozostałych adminów.
  • Przedstaw się w kilku słowach: Jestem Piotrek, w Counter Strike'a gram już sporo czasu, więc staż w tej grze mam niezły. Sporty które lubię to m.in. koszykówka i jazda na rowerze. Na serwerze zacząłem grać od kilku dni, wiem że to minus, jednak GT nadrobię na 100%, a sądzę że przydałbym się na serwerze jako admin oraz deklaruję bycie aktywnym.
  • Lubię to 1

Donator

Widzę Cię na serwerze, coś tam się komunikujesz ale godzinek musimy się trzymać. Nie dam admina anonimowi. Złóż podanie za kilka dni i wtedy je rozpatrzymy 

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.