zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Witam jak w temacie gram 2 rese mam na zwiadowcy 121lvl ws..."> zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Witam jak w temacie gram 2 rese mam na zwiadowcy 121lvl ws..."> Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)
Twój nick podczas Gry: Kasztelan
Screeny / Demko: http://f1.hltv.org.pl/srv25557/HLTV-1805161202-de_dusferno2.dem.zip
Serwer: cod 401
Data zdarzenia: dzisziaj
Wycinek z consoli: Umieszczam to w polu niżej.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Witam jak w temacie gram 2 rese mam na zwiadowcy 121lvl  wsztko było dobrze do dzisiaj wiem że to jest dziwne ale nie wiem co sie stało przegrałem ponad 100 map i nawet ta co jest ban obecnie i rozmawiał przez micro z kolegami i nawet z Opiekunem serwera poprzednie 2 mapy też graliśmy razem było wszystko wpo zadku pod koniec mapy nagle ban a naprawdę nic nie mam nie wiem jak mogę się wytłumaczyć ale dam demko z mapy co dostałem bana nie wiem czy to bug/servera czy co ś takiego ale gram czysto wstawiałem ssy było wszystko wporzadku admini byli na spekcie też zastrzeżeń nie mieli  Proszę o pomoc i Wyrozumiałość , i nie zamykać od razu tematu dajcie szansę bo naprawdę uczciwie gram fajny server do tego po resecie dużo nowych ludzi ...Prosił bym o zweryfikowanie demka jeśli naprawdę stwierdzicie że gra jest nie czysta Pożegnam się z serverem ale wiem że to jakiś błąd servera .. musiał być 

Edytowano przez Kasztelan

VIP

1:01

2:56

3:34

4;55

5:57   po strzale celownik na modelu w 1/4

6:00

6:32

8:06

9:07

Dodano 2 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Królu złoty nie rozpisze Ci teraz booo  nie bardzo mam czas, a skoro już tak pisałeś do nas wszystkich na pw o to ub to mówię, a kit, lookne, specjalnie mape dla Ciebie inżynierze pobierałem, a Ty mi tu z takimi akcjami wylatujesz? No weź, jak tak można... :( Wszystkie akcje mogą mieć ten sam komentarz - celownik na model. Jeżeli będziesz chciał to Ci rozpiszę, napisz na pw i edytuję tu wsioo, bana zamieniam na perma. Pozdrawiam

Dodano 3 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

Z weekendu zrobił się perm Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.  

• Kocham to 1

VIP

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Przykro nam, zostałeś zbanowany.

Bana możesz wyjaśnić w dziale Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.