Recommended Posts

odchodzę z tej serwerowni po prawie roku gry i stwierdzam że zmarnowałem tylko czas i hajsik na vipy, bany na mikrofon za jakieś nadużywanie na ponad miesiąc kpina.. ale mam satysfakcję z bana którego dostałem na mikrofon bo zerkając teraz na serwer od momentu mojego bana przestałem grać a na serwerze 5 osob na krzyż macie za swoje :-) mówiąc krótko odchodzę za resztą kumatych graczy jktórzy zrobili to przede mną oby nikt ogarniety już nie został na cs one tego wam życzę za te wasze bany (układy i układziki) Pozdro dla kumatych środkowy palec dla całej reszty.

• Lubię to 1

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

bede tesknic

Donator

Groźnie trochę, ale weź czasami użyj przecinka :(

Na razie ;) 

VIP

To juz moge ci perma wystawic, tak?

hejhej

Donator

Odchodzę z SERWEROWNI. - Pozdro dla kumatych :DD

Elo.

Bez pozdrowień. Czekamy na powrót. :D

Narazie . Pamiętaj ze cs one nie jest takie złe jak ci się wydaje ;). Wracaj do nas .

Donator

Joł nigga

Jak masz tak pisać to lepiej nie pisz takich tematów. Spadek graczy jest logiczny skoro zaczęło się lato . Jest ciepło i ludzie wychodzą z domu nie co tu niektórzy widać Xd .Drugą rzeczą jest to ze cs 1,6 robi się coraz starszy i mniej graczy z roku na rok jest .Młodych ludzi ciągnie do innych gier.

Zegnaj ,,,

i nikt Ci nie kazał płacić anie grać w cs wiec zbędne żale z twojej strony :D

Edited by Azuko99

VIP

Tobie tez środkowy palec. Sieć CsOne nic na tobie nie straciła :) toksycznych należy usuwać. 

• Kocham to 2

Nie ukrywając spadek graczy nie jest głównie przez to że zaczyna się lato :) ponieważ serwer jest tatusia są w uj  zan8edbane :)

Czesc

• Lubię to 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.