Skocz do zawartości
MaxioR

Aktualna sytuacja (spadki graczy, serwery, zaniedbania?)

Polecane posty

Właściciel

Witam, pojawiają się tematy, prywatne wiadomości, ogólne zapytania co się dzieje.

Ogólnie sprawa ma się tak w miesiącu kwiecień spadła ilość graczy ns grających dziennie w cs'a

Najpopularniejsza stronka która dostarcza reklamę jak i instalkę cs'a zanotowała spadek o +- 35 000 graczy mniej dziennie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć attachment.

Normą jest +-80 000 - 90 000 graczy dziennie.

Skoro tak drastycznie spadła ilość graczy grających dziennie to wszystkie serwery musiały to odczuć.

Tu kiedyś opisałem jak działa ten system reklamowania!

Są serwery które mają stawkę reklamy większą od naszych i dlatego posiadają obecnie więcej graczy, 

Przykładowo:

Nasz serwer DD2 posiada stawkę dzienną 17.5*30 dni = 510 zł co daje mu 34 miejsce na liście, czyli w zakładce internet będą przed nim 33 serwery.

A na liście mam kilka serwerów, więc troszkę miesięcznie to wszystko kosztuje.

Przykładowo 2:

Topowa 10 na liście wydaje miesięcznie od 1058 zł do 1590 zł.

Jak widać te serwery wydają więcej więc i posiadają więcej graczy, logiczna sprawa.

Z racji tego że inne sieci, organizują co chwila nowe zbiórki, aby opłacić tak drogie reklamy, jak prowadzę politykę inną i nie będą liczył na pieniążki których nie jestem właścicielem, dlatego stawki ustawiam na ile mogę.

Jak widać teraz nie tylko dobrze skonfigurowany serwer wystarczy ale też zasobny portfel.

Przy okazji przypominam że wszystkie przesłane pieniążki są inwestowane w zwiększanie reklam na serwerach.

Pozdrawiam, i zapraszam do wyrażenia swojej opinii.

• Lubię to 3
  • Kocham to 1

Myślę że powinniśmy bardziej wspierać finansowo naszą sieć, jak widać wina nie leży po stronie maxiora, spadki w graczach leżą głównie po naszej stronie, a chyba nie problem przelać 10 lub więcej cebulionow na ważną rzecz

Właściciel

Proszę tego nie odbierać jak temat o daninę, tylko nie chciałem każdemu z osobna opisywać jak się sytuacja ma, że spadek graczy nie zawsze znaczy że serwer jest źle zrobiony.

Donator
7 godzin temu, Czarny - ten prawdziwy napisał:

Myślę że powinniśmy bardziej wspierać finansowo naszą sieć, jak widać wina nie leży po stronie maxiora, spadki w graczach leżą głównie po naszej stronie, a chyba nie problem przelać 10 lub więcej cebulionow na ważną rzecz

Zauważ, że jest dużo ludzi bardzo młodych którzy nie maja konta bankowego na przelew, albo nawet na głupiego smsa (wciąż popularne są karty na doładowania). Osoby pracujące stać na wysłanie dyszki w miesiącu. Ale według mnie problem leży gdzie indziej - za mało ludzi czuje przywiązanie do sieci i nie sądzi, że może mieć realny wpływ na jej funkcjonowanie.

@MaxioR - możesz określić liczbę „wsparć” które do Ciebie napływają w ciągu miesiąca? 

VIP
Napisano (edytowany)

To jest akurat bolesna prawda, gdy prowadzicie serwery. Ludzie zarzucają wam, że tracicie ich pieniążki na prywatne cele a tak naprawdę grubo dokładamy z własnej kieszeni na tą zabawę. 

Ja popełniłem błąd, dysponowaliśmy mniejszą kwotą niż max i powinienem kwotę ulokować na kilku serwisach reklamowych (np, setti , mastercs, + cos tam) ale kierowałem się skutecznością cssetti nie przewidując spadków , całość poszła właśnie tu. Co prawie unieruchomiło dwa serwery :facepalm: 

A z nim TERRO ruszy to muszę skończyć modele broni i nową reklamę wykupić. Dopiero wtedy się to zazębi (mam na myśli 4Fun i Go mod). 

:fuckyeah:

Edytowano przez KAPITAN SOWA

może po prostu zróbmy małe czyszczenie szatni, bo jesli na sieci maja byc osoby ktore nie przywiazuja uwagi do swoich zadan to tym bardziej nie beda wspierac sieci finansowo. Na samym GOMOD - Maxiora moge policzyc na palcach 1 reki aktywnych adminow 

Ekipa odeszła to i go mode upada.. 

Ja tam dalej jestem dobrej myśli :D

Tyle dała radę to i da teraz :D

Kwestia czasu i wszystko wróci do normy 

VIP

Więc @Kraszer <3 Pindzio musisz wrócić :pasha2:

Nie oszukujmy się, z roku na rok spadki graczy CSa bedę coraz wieksze. Nie ma juz takiej mody na CSa jaka była przez tyle lat. Jedynie co to moze na zimę bedzie więcej graczy niż normalnie bo kazdy w domu siedzi i lubi sobie pograć, a jak jest ciepło to wiadomo, kazdy woli wyjśc spotkac się ze znajomymi/pójść gdzies na impreze niż mają zamulać w CSa lub zwyczajnie nie chce mi sie grac :/

Napisano (edytowany)
Dnia 26.04.2018 o 23:38, Kraszer :Heart: napisał:

Dla mnie to nie problem xdd

Jako opiekun to nie pokazales sie wcale, cala prace odbierdalali czerwoni za ciebie z tego zauwazylem. Plus nalezy ci sie za to, ze potrafisz innych zbluzgac, kozaczyc i strzelac.  Co do calej zaistnialej sytuacji, musimy sobie nawzajem pomoc, dolozyc grosz do grosza. 

Pozdrawiam :>

Edytowano przez Kali:>

Napisano (edytowany)

Ja osobiście uważam ze z roku na roku będzie coraz gorzej,ponieważ nie będzie przybywać młodych graczy bo wolą pograć w inne gry.Niektórzy nawet nie wiedzą o isnieju tak pięknej gry jak cs1.6 ;/.Wiadomo będzie grała jakaś cząstka graczy ale nie oszukujmy się z roku na rok będzie ich mniej.Tego nie unikniemy;/

Może powinniście iść tez w innym kierunku stworzyć  więcej serwerów do cs go .Jakieś serwer do PUGBY albo Hurworda to naprawdę przynosi duzę zyski i graczy.Zostawić parę aktywnych serwerów w cs 1.6 i wszystko by się pięknie uzupełniało.(To są moje sugestię.Nie krytykować XD)

Pozdrawiam !! :D

Edytowano przez Azuko99
:D :D
  • Lubię to 2

Właściciel

Sieć powstała z myślą o 1.6/csgo więc nie widzę siebie w innej grze. :)

Ale dobrze prawisz z tym że młodzi wybierają inne gry.

• Lubię to 1

Napisano (edytowany)

a może zwrócilibyście większą uwagę na cs.go - dzięki temu jest możliwość przyciągnięcia młodych do starej 1.6 .

w cs.go brakuje mi np. Coda (niby są ale to nie co w 1.6 )

a Go.Mody naprawdę są w stanie generować tyle pieniędzy ??? przecież tam nic nowego , ciekawego, i dobrego nie ma jak dla mnie . Fakt w go.moda mogą grać ludzie którym nie pójdzie cs.go , nie podoba im się ta fizyka , rynek , oraz ciągnie ich do klasyka lecz klasyk to nie był Go.Mod lecz ffa , GG ,Cod,Bf2 itp.

odp. Nie wiedziałem o tym że w go też uciekają ludzie .

To oznacza że jest spory problem Lub potżeba czegoś innego do cs by ludzie wrócili albo zabrać graczy konkuręcji  

Edytowano przez kitmax
odpowiedź na zmiankę Tytus'a

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Reklamę nowych serwerów
  • Zwiększenie reklam obecnych serwerów
  • Realizacja projektów związanych ze stroną

Każda złotówka ma znaczenie

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się