Skocz do zawartości

Polecane posty

VIP
Imię: Michał
Jak długo grasz na CsOne.Eu: obecne konto na forum ma 2 lata, a gram gdzieś 4/5 lat.
Doświadczenie w moderowaniu: Doświadczenie jest - opiszę niżej :)
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dla forum dziennie: Jestem tu cały czas, jak widać.
Dlaczego akurat Ty: Umieszczam to w polu niżej.

Zacznę od wymagań:

• Posiadać +40 sensownych postów na forum.
  • Wykazywać się aktywnością.
  • Starać się jak najczęściej pomagać użytkownikom.
  • Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.
  • Podczas pisania postów musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii.
  • Posiadać wysoką kulturę osobistą.

Postów na forum widać ile mam, ile sensownych nie wiem, bo się nie dokopię :DD  Aktywny jestem tutaj cały czas, jeżeli chodzi o pomoc użytkownikom to chyba nie ma wątpliwości, że robię to na każdym kroku :D Ostrzeżeń nie mam, zawsze piszę po polsku, z zachowaniem ortografii. O kulturze chyba również nie muszę wspominać, nie zdarzyło się mi tu chyba jeszcze pokazać jakiegokolwiek braku kultury, różnice zdań na pewno były, ale zawsze z pełną kulturką :) 

Jeżeli chodzi o doświadczenie to jak miałem jeszcze opiekuna, na samym początku miałem dostęp do moderowania całego forum więc trochę pomagałem naszym moderatorom (zdarzyło mi się parę razy przenosić tematy z działów ogólnych np. do działów Tytusa, lub dość często widząc reklamy przenosiłem je do kosza, co pewnie idzie jakoś sprawdzić, po jakimś czasie chyba Maxior się dopatrzył i zostawił mi moderacje tylko tam gdzie była mi ona potrzebna a więc moderowałem cały dział PB i z racji UBT dział apelacji, skarg i zgłoszeń. Generalnie wszystkie regulaminy znam, przestrzegam ich, wiem co i jak z czym jeść. Nie miałem nigdy problemów jeżeli chodzi o moderowanie.

• Zaraz mi ktoś napisze (co już słyszałem), że specjalnie zrezygnowałem z opiekuna PB bo się dogadałem z Maxiorem, że będzie rekru na moda otwarta i nie da mi kolejnej funkcji - otóż nie, nie wiedziałem, a rezygnacja z PB czekała od dawna na mnie :)A jeżeli nie dadzą to nie dadzą, być może ktoś inny na nią bardziej zasługuje.
  • Kolejny zaraz napisze, że mam już range UBT, tak mam ją, ale w obecnej sytuacji (czyt. okres letni, wakacje) ilość apelacji spada, a spadnie jeszcze bardziej, więc nudzę się tu :DD

Do wczoraj miałem nie pisać tego podania, ale serio się nudzę ;) Ps. Wychodzę z domu, bardzo często, wręcz codziennie, posiadam życie prywatne, znajomych, przyjaciół, także nie jestem noł lajfem, to, że jestem tutaj 24/7 wynika z ilości wolnego czasu i chęci poświęcenia go w tym właśnie miejscu. Czekam na opinie, na te złe bardziej :*  a może będą tylko złe? Pozdrawiam.

• Kocham to 5
  • Haha 1

Fajnie, że potrafisz przewidzieć nasze myśli i co zara napiszemy, takie zdolności jak dla mnie na +

Ogólnie to popieram podanko, bo niby czemu miałbym nie poprzeć ;)

btw podobno nudna ta funkcja kszykszy :lolface:

• Lubię to 2

VIP

Dopiero pisałeś rezygnacje z opiekuna pb, a teraz startujesz na moderatora? :DD

Masz rangę UBT, więc nie wiem po co sobie bierzesz tyle na głowę.

Najwidoczniej masz parcie na rangi.

Zajmij się tymi obowiązkami, które teraz masz.

Jestem na NIE.

• Kocham to 1
  • Haha 4
  • Zły 1

Masz funkcję na forum i dodatkowo admina trzecia funkcja moim zdaniem to za dużo. " - Słowa sławnego piłkarza Realu Madryt, kulturka blablabla, ale prowokować sobie lubisz i w dodatku następne KILLER combo gdyby ten jeszcze dostał... 

NIE. 

• Kocham to 1
  • Haha 5

Donator

Ludzie jaja sobie robicie, przeciez to najlepsza osoba na to stanowisko ze wszystkicjh kandydatow, w sumie na rowni z Sowa, ale on ma juz tyle rang, ze obejdzie sie i bez tej :D Jak dla mnie Michal to jedyny czlowiek na tym forum, ktory sie nie wozi, nie wdaje w jakies dziwne historie i uwazam, ze bylby dobrym moderatorem. Zawsze pelna kultura i co wazne, zawsze ma racje w tym co pisze lub mowi. Czarna lubie Cie,ale przesadziles w tym co napisalas, jakie rangi on niby zbiera, no sory, ale to Ty w ostatnim czasie wygladasz na kolekcjonerke. Opinie jak zawsze beda podzielone, nie spinajcie sie tylko zbytnio. Ja jestem na Tak i wiem, ze Michal udzwignie ta funkcje, a oprocz tego bedzie dobrym moderatorem, bo chyba o to w tym wszystkim chodzi. przede wszystkim posiada staz na forum, doswiadczenie i niezbedna wiedze, Szefostwo jezeli chce moderatora powinno mu zaufac i pozwolic na rozwijanie zarowno siebie jak i forum. Taka moja opinia :D 

• Lubię to 6
  • Kocham to 3
  • Łał 1

Zgodzie się z @DziadekPB osoba idealna na to stanowisko.

Można na nim polegać.

(  Ale za tego opiekuna i tak skopie Ci dupsko :p )  

• Kocham to 1
  • Haha 2

Napisano (edytowany)

Edytuję tego posta, i przyznaję bez bicia że byłem nowym użytkownikiem nie znający nikogo i napisałem tylko po to aby nabić posta, teraz poznałem go bliżej, w sensie że wiem kim jest, i jest w porządku człowiekiem, więc:

Jestem na TAK!

+ Aktywny,

+ Kulturalny i pomocny,

+ Wiek i znajomość forum,

+ Staż.

Edytowano przez Still Trippin
  • Lubię to 1

Napisano (edytowany)

Jestem na tak, zgodzę się z chłopakami, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu ! :Heart:

Na prawdę mega pomocny grubas :Heart: 

Nie zawiedzie was! :dont:

Edytowano przez Fonczu
  • Lubię to 1

Witam :P. biorac pod uwage jaka osoba jest michal ( pomocny, wie co robi, szczery itp.. duzo by tu wymieniac) sadze ze kolejny jego cel to nie osiagniecie kolejnej rangi czy tego typu wasze sugestie, tylko fakt ze chce przyczynic sie do czegos jeszcze z powodu czasu ktory mu zostal :).DRUGIEJ TAKIEJ OSOBY GODNEJ ZAUFANIA NIE ZNAJDZIECIE !!  JESTEM NA TAK ! :D powodzenia :p

• Lubię to 4

Donator

Co ma rezygnacja z opiekuna do podania na moda? Błagam.

W ogóle co to za teksty, że leci na rangi, kto to mówi... 

Ubt posiada admina na każdym serwerze, więc spokojnie można mu zabrać rangę PB z forum i zostanie sam UbT - i vip, wow

Co do podania

Ubt - ranga forumowa, to samo co mod, więc tu i tu trzeba siedzieć na forum, co Dont robi cały czas, 25h/8dni w tygodniu

Pomocny, kulturalny, zero agresji, pośmiać się z nim można, ale śmieszki biorę na siebie

W ubt sprawdza się świetnie i jak już wspomniał, przez jakiś czas był takim jakby modem, tyle, że bez rangi, więc wie co i jak

Jedyna osoba i podanie, które mnie przekonuje - kolesiostwooooooooo, pobijcie mnie za to i pogadajcie sobie na chatboxie, już, lećcie, śmiało

Byłabym skłonna dać tak, gdyby nie to, że dalej uważam, że 3 mody to za wiele na to forum

• Lubię to 5

Duże tak dla tego pana! :)

Często spędza na forum, doświadczenie ma, wymagania spełnia, pomocny, nie ma nic do zarzucenia. 

Lepszego kandydata na te stanowisko nie znajdziecie! 

Powodzenia! :)

• Lubię to 1

Duże tak z mojej strony dla Ciebie:

+Pomocny

+ Osoba kulturalna 

+Bardzo aktywny

Życzę powodzenia !! :D

• Lubię to 1

VIP

A niech ma , jest aktywny i bardzo stosowny w wypowiedziach, niech te 2 baby w moderacji nie myślą ,że na nich  się świat kończy albo nie da się ich zastąpić, moderator powinien być kreatywny i posługiwać się zdrowym rozsądkiem, więc @dontworrybehappy jak najbardziej się nadaję :pasha2: 

Tak 

• Lubię to 1
  • Łał 1

Jestem na TAK :

+ pomocny

+ miły 

+ kulturalny 

Co ja będę się rozpisywał  dajcie mu szansę niech się rozwija :D .@dontworrybehappy powodzenia ;).

• Lubię to 1

Jestem na TAK !

Ma bardzo duży staż +

Jest zaufany oraz wiarygodny +

Co ma zrezygnowanie z Opiekuna PB na Rekru Moda ? Może nie wyrabiał się albo chwilowo nie miał czasu.. !

JEstem na TAK !

• Lubię to 1

Napisano (edytowany)

Chyba jeszcze nie wypłacił zaliczki skoro podanie bez żadnej odpowiedzi h@ 

A po za tym 

Można dac my szanse 

Jest aktywny myślę  że lubiany 

Ale czy będzie obiektywny ? O to jest pytanie

Edytowano przez pumpkin
  • Haha 1

Rangi to tylko kolorowe napisy na forum sam fakt że chce i ma na to czas to już wiele znaczy.

JESTEM NA TAK 

+Pomocny

+Staż

+Ogarnia Forum :) 

• Lubię to 1

VIP
Napisano (edytowany)

Myślałem, że to taki nieudany żart, że będziecie trzymać podania nie wiadomo ile. Jak widać myliłem się, dlatego proszę o zamknięcie mojego podania.

Edytowano przez dontworrybehappy
Żeby piotrus nie płakał to edytuje specjalnie dla niego :v
  • Lubię to 3
  • Kocham to 1

Donator

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.