Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio ciężko o kogoś kto by grał na serwerze. Trzeba siedzieć samemu na serwerze przez 5 minut lub więcej żeby ktoś wszedł, a jak już ktoś wejdzie pogra kilka rund i wyjdzie i znowu trzeba czekać. W chwili po obecnym resecie wszedłem na serwer i musiałem czekać kilka minut i weszła jedna osoba, później jedynie utrzymywało się kilka osób, a w poprzednich resetach każdy wyczekiwał i śmiało wchodził na serwer,  a teraz tak nie było. W sobotę w godzinach popołudniowych oczywiście nikogo nie było musiałem czekać aż ktoś wbije. W ogóle co od tego resetu się dzieje to paranoja, żeby nie było z kim grać. Reklama nie została zakupiona czy jak? O co tutaj chodzi? Jak już jest kilka osób na serwerze to wchodzą stali gracze żadnych nowych bardzo osób nie ma. 

VIP

Jest ładna pogoda.
Ludzie wychodzą na miasto.
Biorą wolne, żeby spędzić inaczej czas.

Norma.
Poza Tym, nie oszukujmy się.
301 to test serwer dla 401, innej funkcji nie posiada. xD

Napisano (edytowany)

Słaby argument z tą pogodą, bo jakoś na 401 są ludzie pomimo tej pogody, a poza tym teraz w sumie ciągle będzie ciepło. I jeszcze te prezenty jak się zabije innych graczy zamiast czegoś innego i monotonna muzyka na koniec rundy. 

Edytowano przez -Damian-

5 minut temu, Aris napisał:

Jest ładna pogoda.
Ludzie wychodzą na miasto.
Biorą wolne, żeby spędzić inaczej czas.

Dobre :p tylko że nawet zimą jak nie było pogody to tam mało osób grało :)  Ktoś musi coś zrobić z tym że gra na nim mało osób.

Słaba reklama i jest prawie to samo co na 401. 

Kilka klas jest tylko innych.

COD 401 istnieje hm 7lat chyba, wyrobił sobie pewno rodzaju marke i ludzi, którzy tworzą atmosfere

COD 301 z 3 lata istnieje niecałe

reklama tu i tu jest taka sama, za taka sama cenne, zobaczymy jak bedzie na wakacje

4 minuty temu, TyTuS. napisał:

COD 401 istnieje hm 7lat chyba, wyrobił sobie pewno rodzaju marke i ludzi, którzy tworzą atmosfere

COD 301 z 3 lata istnieje niecałe

reklama tu i tu jest taka sama, za taka sama cenne, zobaczymy jak bedzie na wakacje

Nie chcę nic mówić, ale dowiedziałem się od kilku ludzi, że bardziej wkładasz wszystko w 401, a 301 olewasz i w dodatku zmieniłeś z 501 na 301, żeby był poniżej 401. 

4 minuty temu, -Damian- napisał:

Nie chcę nic mówić, ale dowiedziałem się od kilku ludzi, że bardziej wkładasz wszystko w 401, a 301 olewasz i w dodatku zmieniłeś z 501 na 301, żeby był poniżej 401. 

tak to prawda do coda 401 bardziej sie przygladam/przykladalem

no ale co mam skopiowac coda 401 1;1 i na 301 to samo, staram sie cos innego na 301 robic

Napisano (edytowany)

Tytus nie wnikam jaka reklama ale mogę ci pomóc w 301 aby zrobić coś nowego.

Mam kilka pomysłów co by pomogło graczy przyciągnąć:)

Edytowano przez LGE610

3 minuty temu, TyTuS. napisał:

no ale co mam skopiowac coda 401 1;1 i na 301 to samo, staram sie cos innego na 301 robic

Obecnie sytuacja na 401 jest dobra, więc po co rozwijać coś co jest rozwinięte i wcale mi nie chodzi teraz o to, żebyś olał 401, ale żebyś skupił się trochę bardziej na 301. Już zaczynając od usunięcia tych prezentów,  bo po świętach już sporo. 

Temat wałkowany od kilku miesięcy...
I efekt za pewne będzie taki sam. Niestety ale prawda jest taka że prędzej czy później każdy odejdzie z tego serwera. Nie wierzę w to że ludzie tu zostaną - gdyby było inaczej na serwerze zawsze by ktoś był.

Czemu ludzie odejdą zamiast przejść na 401 ? Bo są przyzwyczajeni do 301 które kiedyś było 501. Mam wygrane na serwie ponad 600h i mimo przyzwyczajenia zacząłem szukać innych serwerów z COD 501 bo to co się tu odpieprza to jakiś kosmos... Bardzo dużo fajnych propozycji na forum, mnóstwo próśb o poprawienie błędów i co z tego wyszło ? Nic... Ewentualnie na plus że w ostatnim czasie rs'y były zmieniane co reset ale jak widać i to się skończyło.

A na chwilę obecną znaleźć lepiej zadbany serwer to nie problem - pierwszy lepszy strzał u wujka google i mamy zajebisty serwer bez błędów oraz pełny graczy...

Mi już się nawet odechciało walczyć o cokolwiek, bo skoro tyle postów było pisanych o poprawienie i nic się nie zmieniło, to po co mam się wysilać ? To nie mój serwer i nie ja powinienem walczyć o graczy. Zapomniałem @TyTuS. to przecież dzieciak... Nie chodzi mi o to że zlał teraz swoje serwery bo ma maturę tylko o logikę myślenia. Zamiast załatwić sobie pomoc do utrzymania serwera (nie tylko w czasie przygotowań do matury) to woli na razie zlać jeden z serwerów, cokolwiek zrobić przy drugim i samemu się nachapać - bo zawsze trafi się ktoś kto zostawi pieniądze... Sorry @TyTuS. jeżeli to Cię uraziło ale tak to wygląda z mojej perspektywy. 

5 minut temu, TyTuS. napisał:

Nie masz kopiować 401. Miałeś od ch*ja propozycji na forum w których ludzie przedstawili Ci jakich zmian oczekują. Jedyne co z tym zrobiłeś, to wszystko olałeś.
Te mapy nie, bo kiedyś były i były mało grywane - mamy w dupie to co było kiedyś, my chcieliśmy zmiany...
Takie i takie klasy to nie bo to i tamto - serio? Nic z tych kilkudziesięciu propozycji się nie nadawało? Nie mogłeś wrzucić którychś na testy i później zrobić ankiety?
I tak było ze wszystkim...

Pozdro.

• Lubię to 2

Napisano (edytowany)

@TyTuS. Możesz jeszcze rozważyć to co napisał ostatnio napisał @MaxioR, że odsprzedałbys czy tam przekazał (nie wnikam) jemu cod 301 

Edytowano przez -Damian-

1 minutę temu, -Damian- napisał:

@TyTuS. Możesz jeszcze rozważyć to co napisał ostatnio napisał @MaxioR, że odsprzedałbys czy tam przekazał (nie wnikam) jemu cod 301 

on na to nie pójdzie - jednorazowy przychód zawsze będzie mniejszy od przychodu długoterminowego :D

no ja też mam się trochę do wypowiedzenia z tematem coda 301. Moim zdaniem jak cod miał max lvl 501 to było więcej graczy, a po drugie to powinniśmy troszkę przerobić klasę śmierć bo to owa klasa moim zdaniem odstrasza potencjalnych graczy. Klasa nie powinna mieć m4 tylko jakiegoś galila lub famasa. Bo klasa ma m4 i no recoil i to odstrasza zwykłych graczy bo zwykłą klasą jest trochę cieżko zabić taką śmierć. Więc właśnie aby rozkręcić serwer powinniśmy właśnie zacząć od owej klasy a później się dalej zastanawiać

Pozdrawiam : T}{C PaBlo aka Zabijaka

Ja to widzę inaczej. Reklama jest dobra bo ludzie wbijają tylko problem jest w tym ,że klasy nie są ani dodawane ani zbilansowane. Co ktoś nowy przychodzi dostanie na pyrke i wychodzi bo wie ,że nie ma szans jeżeli nie ma balansu pomiędzy klasami

Dość ciężko to powiedzieć, ale 301 "padnie" jeżeli nikt z tym nic nie zrobi... Zaczynając grę na serwerze widziałem po 15-18 osób, a teraz to mi się odechciewa grać patrząc na liczbę osób (od 3-5 osób). Sporo osób przeniosło się na 401 a reszta po prostu przestała grać

12 godzin temu, Corvo napisał:

Dość ciężko to powiedzieć, ale 301 "padnie" jeżeli nikt z tym nic nie zrobi... Zaczynając grę na serwerze widziałem po 15-18 osób, a teraz to mi się odechciewa grać patrząc na liczbę osób (od 3-5 osób). Sporo osób przeniosło się na 401 a reszta po prostu przestała grać

Może nie gram na tym serwerze długo ale tu się zgadzam jeżeli chodzi o to wbijam na kompa po szkole co widze Codmod 301 liczba graczy 1/24

patrze na cod 401 liczba graczy 32/32

13 godzin temu, Corvo napisał:

dodam boty i bedzie 20 osob, wtedy twojemu mozgowi sie zachce? :_:

pod koniec maja konkretnie sie zajme balansem i serverem, obecnie widze ze narzekacie bardzo na smierc wiec usunalem jej dodatkowy dmg i troche statow

@TyTuS. Właśnie się dzisiaj dowiedziałem od pewnego gracza , że chcesz sprzedać 301. Najlepiej iść na łatwiznę i sprzedać zamiast coś zrobić by było dobrze. 

2 godziny temu, -Damian- napisał:

@TyTuS. Właśnie się dzisiaj dowiedziałem od pewnego gracza , że chcesz sprzedać 301. Najlepiej iść na łatwiznę i sprzedać zamiast coś zrobić by było dobrze. 

xD, ciekawego czego jeszcze sie dowiesz

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Reklamę nowych serwerów
  • Zwiększenie reklam obecnych serwerów
  • Realizacja projektów związanych ze stroną

Każda złotówka ma znaczenie

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się