Skocz do zawartości

Polecane posty

Imię: Ania
Jak długo grasz na CsOne.Eu: Od sierpnia ubiegłego roku.
Doświadczenie w moderowaniu: Podane w polu niżej.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dla forum dziennie: Takie 4h na dobe, to minimum.
Dlaczego akurat Ty: Umieszczam to w polu niżej.

Cześć Wszystkim. Tym podaniem pragnę zgłosić swoją kandydaturę na moderatora.

Czy posiadam jakieś doświadczenie? Owszem. Byłam kiedyś j@ na sieci codów, odeszłam z powodu zbyt niskiej frekwencji na forum i braku zainteresowania właściciela. Tamto forum trochę się różniło od tego, ale wydaję mi się, że przyswoję szybko wiedzę i panujące tutaj obowiązki moderatorskie.

Myślę, że w jakimś stopniu mogłabym pomóc moderatorkom w wykonywaniu ich pracy. Staram się przez cały czas udowadniać, że jestem osobą bezstronną. Pomoc innym zawsze stawiam na pierwszym miejscu.

Cóż więcej mogę o sobie powiedzieć.. Starannie wykonuję powierzone mi obowiązki, a każde sugestie biorę sobie do serca. Na początku pewnie będę potrzebowała czyjejś pomocy, żeby dorównać chociaż w małym stopniu obecnym moderatorom.

Cieszę się, że została otwarta rekrutacja, ponieważ wszystkie obowiązki będzie można podzielić na 3 osoby. Od początku chcę zaznaczyć, że w weekendy mam odrobinę mniej czasu, ponieważ życie prywatne rządzi się swoimi prawami, aczkolwiek forum będę przeglądać z poziomu telefonu, więc wszelkie "forumowe" sytuacje będą obserwowane na bieżąco. Jeśli posiadam jakieś wątpliwości, zawsze pytam kogoś z rangą wyżej. Nie prowadzę samowolki, ponieważ nie chciałabym zrobić czegoś na niekorzyść drugiej osoby.

Pragnę pomóc w rozwoju sieci. Lubię rozwijać się i nabierać nowych doświadczeń. Może i nie jestem z wami od kilku lat, ale zżyłam się ze społecznością forumową. I to właśnie te 3 zdania motywują mnie do złożenia tego podania.

Ps. Mam nadzieję, że mój ostatni konflikt z Klaudia nie będzie wpływał na decyzję co do tego podania.

Ps2. W ostatnich dniach Tytus dał mi "opiekuna adminów", a połowa moich obowiązków, które mi powierzył to rzeczy moderatorskie. Może i nie jestem w stanie poświecić 24h, ale każda pomoc zostaje tutaj doceniona. Może też pojawić się zdanie, że biorę za dużo na siebie. Nowinki wydaję raz na miesiąc. Awans od Tytusa mogę połączyć z obowiązkami moderatora.

• Kocham to 3

Uważam, że można dać jej szansę, ponieważ widać, że chce pomóc i bardzo się angażuje w sieć. 

Przepraszam za kolejną wypowiedź, ale chcę, żeby rzuciła się w oczy, więc gdy byłem wcześniej na pewnej sieci serwerów i sam również posiadałem też rangę Moderator wiem jak to jest i wcale nie trzeba bardzo tego czasu strasznie mieć, jeśli się ma takie coś jak telefon, bo w każdej chwili nawet prostą rzecz się zrobi nie tracąc bardzo czasu. Poza tym druga osoba, która była wtedy razem ze mną Moderatorem posiadała: Grafika, Admina na kilku serwerach , Zajmowała się też UB i jeszcze miała jakieś rangi, bo było ich sporo w każdym bądź razie nie widzę potrzeby by tutaj skreślać z powodu ilości rang. Wiem może tutaj nie może być tak jak napisałem, ale zawsze jest to jakiś przykład. A poza tym co jeszcze do tego czasu to trochę przesadzacie, bo nie będzie jako jedyna Moderatorem i przecież nie przejdzie wszystko na nią. 

Sorki czarna ale jestem na nie

Masz rangi redaktor oraz opiekun adminów i nie wiem czy sobie poradzisz z tyloma obowiązkami 

• Haha 2

Donator

Czekałem aż złożysz podanie. Pierwsza osoba co do której nie mam wątpliwości, że nadaje się na to stanowisko.

Bardzo dużo czasu na forum, TS`ie i innych komunikatorach. W mojej opinii dostępność to bardzo ważna cecha. Jest redaktorką naszego forum, dobrze wykonuje swoje prace.
Właśnie @DarkWariors, CSone, nie GW więc nie publikuje czegoś co 5 godzin, co powoduje, że z innymi obowiązkami to nie koliduje.
Co do opiekuna, teraz to bardziej funkcja reprezentatywna, wiem to z własnego doświadczenia. 

Osoba opanowana, cierpliwa, według mnie sobie poradzi i warto dać jej ten niebieski kolorek. Mam nadzieję, że jeśli się uda, to oczywiście otrzyma wsparcie od Pacii i Klaudii

~ Pozdrawiam, Zangi

• Kocham to 1

Wydaje mi się ze masz redaktora i opiekuna adminów to wystarczy tyle.Trzeba dawać szansę innym ludziom też.

• Haha 2

Jestem na nie zajmi się tymi rangami  co masz 

• Haha 2

Od Sowy zielone światełko, byłaby to 3 babeczka do kompletu (babiniec taki, że klękajcie narody) ale nie mam nic przeciwko.

• Potrafi kształtować powiadomienia oraz publikacje
  • Posiada czas i zapał
  • Nie spotkałem się z przejawem braku kultury z jej strony
  • Doświadczenie posiada 

Więc spoko, tak ;) 

• Kocham to 1

Nie ma teraz lepszego kandydata... Spisujesz sie znakomicie, latwo sie z Toba dogadac i uwazaj z tym smieszkowaniem (Ostatnio na ts) bo na Ciebie beda skargi zebys odeszla XDD

Wielkie Tak Aniu :D

• Kocham to 1

8 godzin temu, czeno zostaje snajperem napisał:

Rang Ci starczy , ilość postów nie jest zbyt wysoka , na nie.

Jestem tu tylko zwykłym, szarym użytkownikiem, nie udzielam się za bardzo w tematach gdy nie widzę takiej potrzeby, ale z tego co wyczytałem ilość postów by aplikować o stanowisko moderatora wynosi 40. Na jej koncie widnieją 92 czyli ponad 2 razy tyle ile jest wymaganych. Nie widzę sensu by spamować i wypowiadać się niepotrzebnie w tematach w których nie ma  się nic konstruktywnego do dodania i nic się do nich nie wniesie tylko dla śmiesznych cyferek xD. 

Co do samego podania, grałem z nią kilka razy na codzie, wydaję się być spokojna i opanowana. Jeżeli twierdzi, że ma na tyle czasu by poradzić sobie z taka ilością obowiązków i starczy jej na to czasu nie widzę rozumiem skąd te zastrzeżenia niektórych osób w końcu jeśli się nie sprawdzi, zawsze można zabrać rangę. 

+ Wiek

+Podanie

TAK.

• Kocham to 1

VIP

Na tak.

Dość często widoczna na forum, doświadczenie ma, wymagania spełnia, to że jesteś opiekunką adminów i że masz range "Redaktor" to nie znaczy że se nie poradzisz, nie ma nic do zarzucenia. ;)

Powodzenia! 

Donator
Napisano (edytowany)

Chciałam poczekać z wypowiadaniem się, aż maxior mi odpiszę na pw, ale mogę się nie doczekać

Myślałam, że z maxiorem i Patką byliśmy umówieni, na to, że rekrutacja na moda zostanie otwarta, gdy oto poprosimy, bo nie będziemy dawać sobie rady, czy coś

Na pewno wiele się od tamtego momentu zmieniło, ale wciąż uważam, że kolejny mod się nie przyda

Nie ma tu dużo roboty, a z Patką współpraca wychodzi nam idealnie :DD

Jak ja jestem, jej nie ma; jak jest ona, to mnie nie ma i tak się uzupełniamy

Z kolejnym modem, mogłybyśmy wchodzić sobie w drogę i nic dobrego by z tego nie wyszło

To tak słowami wstępu, co do całej rekrutacji

Teraz co do podania:

Od niedawna redaktor, a od kilku dni opiekun coda

Trochę za szybko wszystko, za dużo byś chciała naraz (uważaj, bo cię ambicja przerośnie)

Chyba to tyle do czego można byłoby się przyczepić, bo reszta wydaje się być w porządku, no oprócz nie znania się na śmieszkach + być może o czymś zapomniałam, starość nie radość

Podsumowując:

Jestem na nie

A jeszcze sobie zacytuje maxiora, ze starego podania na moda

Cytat

Masz funkcję na forum i dodatkowo admina trzecia funkcja moim zdaniem to za dużo.

Edytowano przez Klaudia.
cytat
  • Lubię to 1
  • Haha 1

Donator

Również tak jak u Sowy muszę być na NIE, mimo, że Twoje podanie jest dobre i na stanowisko moderatora masz duże szanse.

Tak samo jak u Sowy przybyło Ci trochę obowiązków w ostatnim czasie i lepiej zająć się najpierw jednym a później starać się o kolejne.

Niedawno co zostałaś przyjęta na redaktora i wypuszczasz nowinki raz w miesiącu - no szał.

Może lepiej skupić się na tej redakcji, która nie przyciąga zbyt wielu czytelników, niż narzucać sobie kolejne obowiązki?

Nie wszystko na raz.

Nie jest nam potrzebna pomoc.

Z resztą, nie miałam z Tobą za bardzo styczności, więc więcej nie mogę napisać.

• Lubię to 1

Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do Twojej osoby. Jesteś bardzo ogarnięta, kulturalna i kontaktowa. Niestety również jestem zdania, że z dużo naraz. 

Czarna na moderatora 100% na tak

+wiek

+ogarnia

+kulturalna 

+komunikatywna

• Kocham to 1

Mimo, że nie przyglądałem się poczynaniom naszej małej Czarnej to również jestem na Tak.
Pisze, że ma doświadczenie w tej czy podobnej roli - przyda się świeża krew ;]

• Kocham to 1

Właściciel

Na ten moment ogarniaj mi ts'a :)

Na funkcję na forum przyjdzie czas, jak nie zrezygnujesz i społeczność cię poprze :)

• Smutny 1

Właściciel

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Twoja prośba o admina została odrzucona.

-Nie spełniasz wymagań.

-Za mało grasz na serwerze.

-Zbyt wiele negatywnych opinie w podaniu.

Nie przekonałeś do siebie administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

• Smutny 1

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Reklamę nowych serwerów
  • Zwiększenie reklam obecnych serwerów
  • Realizacja projektów związanych ze stroną

Każda złotówka ma znaczenie

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.