Skocz do zawartości
Aris

FORUM Pytanie, a zarazem zażalenie? XD

Polecane posty

VIP
Napisano (edytowany)

Serwus.

Stęskniliście się, prawda?
To dobrze, bo mam kolejną dawkę, żeby nie mówić brzydko, BAŁAGANU.

Nie będę tu pitu pitu więc strzelam prosto z mostu.

Sprawa nr. 1

@MaxioR Kto wpadł na tak kretyński pomysł, żeby ustawić podania na UBTeam od samego początku?
Ty w ogóle wiesz co zrobiłeś?
Na jakiego wała DAJESZ INNYM UŻYTKOWNIKOM FORUM możliwość wypowiedzi w ich podaniach, skoro masz je głęboko w dupie i UWAGA. Powtórzę to, co już 2 razy padło na Tym forum, co Cię bardzo oburzyło.
ROBISZ COŚ POD SIEBIE

Jakiś tam respekt do Ciebie posiadam, więc proszę o odpowiedź.
Powiedz, że to nie Ty wpadłeś na ten kretyński pomysł...

Nie wiem jakim cudemu Zangetsu nie dostał UBT, bo akurat ja się nie dziwię.
2 użytkowników posiadających range UBT z rakiety powiedziało (NIE), a już dalej poszło. 

Nie wiem co za politykę chcecie tu wprowadzić, bo jak na razie dobrze Ci idzie Maxiu.
Wszyscy UBT'cy z Twojej strony i tak musi zostać, przynajmniej teraz tak pokazałeś.

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ: EDIT: KULTURA > DOŚWIADCZENIE ELDO

Sprawa nr. 2

@MaxioR Przesiadujesz czasami na apelacjach?
Albo przeglądasz jak masz chociaż 5 sekund wolnego? 

Nadużywanie śmieszkizmu przez Klaudie i Piotrka.
Niepotrzebne komentarze w apelacjach do gracza/demek/ssów czy innych wersji cs'a, żeby sobie ulżyć, bo na nic innego nie pozwala im życie.
Zero jakiejkolwiek kontroli nad tymi osobami i brak poszanowania dla czyjegoś czasu (tu przypominam wielokrotne sytuacje, kiedy Klaudia siedzi sobie w najlepsze i nie sprawdzi apelacji, bo w Tym momencie smaruje dobrze bułke masełkiem, albo ciężko pracuje nad Tym, zeby się obudzić o godzinie 15 czy 18, a tak naprawdę grzdyli od rana do wieczora, albo nocy do popołudnia czy innych porach dnia przez większośc czasu na sb, ale trzeba być twardym, bo jam łasica, ta dorosła i poważna).
Nadużywanie notek informacyjnych pod postami w wielu postach (także już ukrytych, bo w wielu wypadkach były niewygodne).

Przez ponad pół roku tu już się dużo wydarzyło, co każdy widział.
Nikt z Tym nic nie robi.

Właściciel...
Firmy Inko, co zarobi, to na winko.
Ewentualnie.

Kończąc.

Dalej robimy kółko wzajemnej adoracji i lizania sobie gdzie popadnie?
Ktoś ma do Ciebie "ale", bo jesteś dla niego niewygodny?

UDUPMY GO TAK, ŻEBY ZOSTAŁ GDZIE JEST.

Yeeeeeeeeeeeerbie tu na kilosa.
Nawet dwa.

I nie tylko ja mam takie zdanie, ale kto będzie chciał to się do tego odniesie.
Mówię o osobach, które czasami przeglądają apelacje, te głośniejsze czy też nie.

Dodam jeszcze, żeby Donta w to nie mieszać, bo współczynnik akcji czy shitpostingu w odwołaniach, które prowadzi, sprowadzają się do: "Zostałeś Odbanowany!" albo "Przykro nam! Jesteś Zbanowany!" czy jak to tam leciało.

Dziękuję, dobranoc.

A NIE MOMENT, BYŁBYM ZAPOMNIAŁ.

Geniusz sprawa i moment kulminacyjny w Tym wszystkim jest taki, że tych dwóch CZŁONKÓW UBT lubi sobie, h3h3, zabawić się we właściciela psa, którym jest użytkownik.
Po coś został zrobiony poradnik.
Z tego co słyszałem od pomysłodawcy, kiedy został zrobiony i przy drobnych rewolucjach w dziale "Odwołaj się od bana" mieliście je tam wrzucać, jednak większość wypowiedzi to "SZUKAJ".
Jeszcze "APORT" brakuje.

Dodaje jakieś 2 random picki, które miałeś na screenshu.

Jakby ktoś chciał, zapraszam do dyskusji.

AMEN.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć attachment.

Edytowano przez Aris
  • Lubię to 1
  • Kocham to 1
  • Łał 3

Donator

1. Maxior nie zrobil tego pod siebie, a raczej pod ubt. Wasze wpisy w podaniach - kultura, wiek - jestem na tak! albo pisanie o "doswiadczeniu" zeby byl mocny argument, wow, bierzmy go bo ma doswiadczenie, co prawda nigdy nie widzialem go w akcji, ale przeciez ma admina, na pewno sie zna!

No wlasnie, Maxior nie zajmuje sie dzialem UB, wiec to dobrze, ze mielismy jakies wieksze prawo glosu, bo to my bedziemy "pracowac" z nowymi czlonkami w ubt, a nie on, czy ty...

2. Zawsze staram sie pomagac jak tylko moge, ludziom ktorzy nie ogarniaja napisania poprawnie apelacji, zobacz posty, jeszcze przed napisaniem poradnika. 

Smieszki? az tak bardzo przeszkadzaja?

Nie mozna sobie pozartowac, dodac jakiegos komentarza? bo co? bo w tym bardzo powaznym zyciu i na tym bardzooo powaznym forum, wszyscy sa profesorami i uzywaja tylko naukowego jezyka? jak np. Sowa, he (ups, znowu smieszek, sorkaaa)

Jesli wedlug ciebie napisanie czesc rano, a potem o 17, jest ciaglym przesiadywaniem na sb i nic nie robienie, to luz

Na szczescie nic o mnie nie wiesz, a ja nie musze ci sie tlumaczyc

Jak mam czas i nic innego nie robie, to zawsze zajme sie apelacja, innymi tematami, albo poczytam sb - tylko mnie za to nie pobij...

3. ssy

Ja nie moge napisac komus, ze 20/6 to slabe staty, ale ty mozesz napisac do gracza, na y@ - KURWO, fajnieee

Smieszki sa juz w mojej naturze, nikt tego nie zmieni

+ Bylo "cos" z tym robione, na szczescie nie wiesz wszystkiego, przynajmniej mam taka nadzieje

Decyzja na temat podan nie byla podjeta z dnia na dzien, dlugo nad tym siedzielismy, myslelismy i doszlismy do takich, a nie innych wnioskow

Poczytam sobie reszte komentarzy jak wroce z pracy, eee, znaczy jak sie obudze o tej 17, czy 18, zobacze

to ten, dobranoc, cnie

• Haha 4

Donator
Napisano (edytowany)

„Maxior nie zrobil tego pod siebie, a raczej pod ubt. Wasze wpisy w podaniach - kultura, wiek - jestem na tak! albo pisanie o "doswiadczeniu" zeby byl mocny argument, wow, bierzmy go bo ma doswiadczenie, co prawda nigdy nie widzialem go w akcji, ale przeciez ma admina, na pewno sie zna!

No wlasnie, Maxior nie zajmuje sie dzialem UB, wiec to dobrze, ze mielismy jakies wieksze prawo glosu, bo to my bedziemy "pracowac" z nowymi czlonkami w ubt, a nie on, czy ty...”

Nie oczekuje tłumaczenia decyzji czy podania powodu dla którego odrzucono moje podanie czy coś. Nie jestem z tych którzy to będą przezywać, a są już tacy, co robią to bardziej ode mnie. 

@Klaudia. - jak ktoś ma admina i prężnie nabija bansa, to znaczy, że doświadczenie ma. No, chyba, że się banuje za spawny i nic innego się nie umie. 

Więc, ze tak się spytam dobitnie: skoro nie chodzi o doświadczenie i umiejętności, to o co? Konkurs popularności? Czy może szukania członka który wpasuje się w salon i nie będzie jakoś odstawał? Wcześniej były demka do rozpisania, podobało mi się to, że szło się pokazać i zrobić to publicznie na forum. To bylo RZETELNE sprawdzenie co gracz dany potrafi. A teraz to wyglada bardziej na: O, lajki na forum ma, zero warnow, bierzemy go. Niestety tak to teraz wyglada. Skoro Maxior nie zajmuje się działem UB, to pewnie wszyscy czerwoni tego nie robią. Więc czemu głosowali? Brak w tym merytoryki i logiki. Tak tak. Wiem, że tłumaczyć się z decyzji nie musicie, ale niesmak pozostanie ;p Liczę na jakąś kulturalną dyskusje. 

Pozdrawiam

Edytowano przez Zangetsu
  • Lubię to 4

Donator
8 minut temu, Zangetsu napisał:

jak ktoś ma admina i prężnie nabija bansa, to znaczy, że doświadczenie ma

oczywiscie

ale ci co pisza o doswiadczeniu, nigdy, jestem na 100% pewna, ze nigdy nie zajrzeli w tego bansa i nie sprawdzili banow admina, przed napisaniem - tak, ma duze doswiadczenie! w podaniu

h@ bo sa wlascicielami? przeciez nikt z ubt nie doda komus rangi i nie da dostepu do bansa, musza to zrobic h@, a jesli mieliby jakies "ale" do osoby skladajacej podanie, to tez musza nam o tym napisac

Mielismy po prostu inne kryteria, niz dotychczas

Zupelnie cos innego, jak zauwazyles, bez demek

Mamy swoje powody

Tak zosalo to rozegrane i tak jest

Donator

Jeśli miałbym patrzeć tylko na swoje podanie - 3 z 4 głosów na tak ma pojęcie o bansie. 2 osoby adminuja ze mną na serwerach, 3 osoba spędziła ze mną trochę czasu nad werdyktem i zna bansa bo jest opiekunem serwera. Można interpretować jeszcze inaczej: wniosek o doświadczeniu wysnuty na podstawie tego co się napisało w podaniu. 

Jeśli @h maja coś do powiedzenia w sprawie danego gracza: 

a) post pod podaniem - przecież po coś się wypowiadamy. Tym razem nie miało to znaczenia 

b) przydzielamy okres próbny i rozmawiamy z tą osobą do której „mamy ale” 

Jesli macie swoje powody, powinniście się tym podzielić. Teraz to wyglada bardziej na „ręka rękę myje”. A co do wymagań. Skoro są zmienione, to czemu ich nie ma na stronie głównej z rekrutacji zamiast obecnych wymagań? 

• Lubię to 4

VIP

Skoro został poruszony temat @Klaudia. to również wypowiem się co do zachowania tej Pani.

Widzę, że już bardzo długi czas starasz się pomóc utrzymać porządek w sieci CSONE tylko czasem zapominasz o kulturze i podstawowych zachowaniach które wypadałoby posiadać mając wysoką rangę w hierarchii osób pomocnych. To, że Twoje wypowiedzi pod postami są często ironiczne i nie wnoszą nic konkretnego to już zacząłem się przyzwyczajać ale dlaczego wchodząc raz na ruski rok na serwer GO MOD + only dd2  piszesz coś w stylu "jak nie ma adminów to może się odpale" ? Wspomniałem Ci już o tym zachowaniu na priv - nie znasz ludzi tam grających. Nie wiesz jak są przez nich takie odpowiedzi odbierane. Więc dlaczego będąc "strażnikiem" robisz taki syf?
Dodatkowo odbanowujesz ludzi bez wcześniejszego zapytania admina banującego o dokładną sytuację. A później starasz się wybielić postami na forum. Tylko to ja wyszedłem na debila bo inaczej nie można tego obrać w słowa skoro typ dostaje bana na godzinę a po 10 minutach wraca na serwer bo kierowałaś się tylko swoimi domysłami.

Jeśli odpowiedzialność w UBT czy innej randze Cię przerasta to może warto z czegoś zrezygnować chyba, że chodzi Ci o wyeliminowanie jak największej ilości osób dbających o porządek na serwerach swoich zachowaniem. I tu nadmienię, że nie jest to tylko moje zdanie bo wchodząc na kilka serwerów sieci słyszałem podobne opinię więc coś w tym musi być.

Miłego Dnia

• Lubię to 6

VIP
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, [Echo] Speed Of Sound napisał:

Dodatkowo odbanowujesz ludzi bez wcześniejszego zapytania admina banującego o dokładną sytuację. A później starasz się wybielić postami na forum. Tylko to ja wyszedłem na debila bo inaczej nie można tego obrać w słowa skoro typ dostaje bana na godzinę a po 10 minutach wraca na serwer bo kierowałaś się tylko swoimi domysłami.

W tej sytuacji to Wy (admini) źle zrobiliście. Skoro skarga była na forum, to składający uzupełniłby ją i my byśmy dodali bana i nie byłoby takiej sytuacji, a że Wy chcieliście pomóc to wyszło jak wyszło, gdybyś jeszcze wpisał powód, że skarga na forum to Klaudia wiedziałaby co i jak, a napisałeś tak dziwny powód, że ciężko było się domyślić. Więc tu nie masz racji atakując Klaudię ;) 

1 godzinę temu, [Echo] Speed Of Sound napisał:

I tu nadmienię, że nie jest to tylko moje zdanie bo wchodząc na kilka serwerów sieci słyszałem podobne opinię więc coś w tym musi być.

Ja ostatnio latam po wszystkich serwerach i jeszcze mi się nie zdarzyło nic usłyszeć ;) Chyba, że może sam zaczynasz gadkę? :)

+ na ten moment nie widzę tych osób, tylko Ciebie i Arisa 

Edytowano przez dontworrybehappy
  • Kocham to 1

VIP
Napisano (edytowany)

Dobra, bo trochę się zadziało od napisania tematu, więc odpowiadam.
Najpierw dalej zapytam, bo nie zostało dalej odpowiedziane: DLACZEGO DAJECIE LUDZIOM PRAWO GŁOSU, A POTEM ZLEWACIE ICH CIEPŁYM MOCZEM?
To ludzie wybierają, kogo chcą na Tym stanowisku, a nie Wy.
Wątpie, że gdyby nie ludzie to bylibyście tu, gdzie jesteście.

@Klaudia. Pomyśl logicznie i z sensem.
Skoro nie możecie nadać nikomu rangi to raczej idzie drogą dedukcji, że czerwoni maczali w Tym paluszki.
Co do TWOJEJ dedukcji, załączam screena, gdzie jak to napisałaś CIĘŻKO WEJŚĆ W BANSA, ALBO W OGÓLE SIĘ TEGO NIE ROBI (h3h3, no nieźle).

I tak szczerze? Nie będziecie "razem pracować", bo każdy robi apelacje osobno i tylko w jakichś cięższych sytuacjach, które zdarzają się raz na X - tu wstaw swoją liczbę i dni/miesiące/lata.

Ta... Pomagasz? 
Jestem tu od października, już nie liczę wcześniej, bo mi się nawet nie chce, ale idąc Tym jestem częstym bywalcem w dziale UBT i dobrze wiesz, że WIĘKSZOŚĆ, jak już wspomniałem, ale chyba nie doczytałaś, Twoich postów to śmieszki, ironia i O ZGROZO, SIO DO PORADNIKA, ale linka to raz na 50 odwołań. Już Piotrek więcej razy to zrobił.

Psst. Nic o Tobie wiedzieć nie muszę. Dobrze wiesz, że nie patrze przez pryzmat opinii innych ludzi, tylko sam staram się dojść jaka ta osoba jest.
Nie wiem co chciało, żebym zobaczył tą gorszą stronę, bo jak przypominam PIERWSZE PODANIE:
"Jestem na Tak, bla bla bla" fajna argumentacja pew pew pew.
Przychodzi Piotrek:
"Jestem na nie, brak kultury na tsie głównie, będzie miał problem z jakimś laikiem co nie umie w odwołanie, wybuchnie albo coś".
Potem nagle zmieniasz zdanie, od czapy, mimo tego, że przy 16 bodajże wypowiedziach miałem 2 albo 3 na nie, z czego 2 z tych osób miały ze mną na pieńku, a jedna (Aha, ok) dobrze wiesz z jakiego powodu, po wjeździe na Ciebie podczas turnieju w naszej drużynie.

Przypominam, że jeszcze przed otwarciem podań na UBT pisaliście o byciu fair, sprawiedliwości, cierpliwości i innych bzdetach, oraz PROFESJONALIŹMIE.
Gdzie on jest ja się pytam? Większość odwołań to CLOWN FIESTA, a nie poziom, który macie reprezentować.

~~

Na miłość boską, kto nie pisze o doświadczeniu?
Osobiście, nie mam nic do K9, bo to fajny chłop, ale z tego co doszły mnie słuchy ma może +/- 10 banów.
Mówicie, że nie zaglądają ludzie w bansa, a bierzecie Psychicznego V2 (oczywiście to tylko określenie do wieku) + z 10 banami.
Stinks like hypocrisy...

~~

Super, że otwieracie podania i nie macie przygotowanych kryteriów, tylko czekacie, aż coś się zadzieje, żeby znowu kogoś udupić.
Najpierw Wacek to zrobił z powodów sami wiecie jakich.
W Tym momencie robi to Maxior z Wami.
TO SAMO.
W dupie mamy społeczność, która buduje to wszystko, głosuje na ludzi, czy też wypowiada się konstruktywniej.
Czy 18 wypowiedzi w podaniu, czy 5 i tak jak kogoś nie lubicie, albo czujecie w tej osobie zagrożenie, to wolicie wpakować sobie do papska całe opakowanie słodziku.

~~

@dontworrybehappy Mówiłem Ci już w tamtym roku, jak mieliśmy lepszy kontakt. Masz rangę, nikt nic przy Tobie nie powie. Każdy wie przed kim ma się pilnować. Jeśli nie jesteś na stopie "Gracz/Zwykł Admin" nikt Ci nic nie powie, nawet słówkiem nie piśnie. 
Po wszystkich serwerach zapewne nie latasz, bo na CoD'a, Go'Mody Tytka nie wchodzisz, a do Maxiora jak nie jesteś w pracy/szkole. 
Jak kogoś nie ma najwięcej się dzieję.

ZAPRASZAM DO DALSZEJ DYSKUSJI.

Edytowano przez Aris
Zapomniałem skrinka XD
  • Lubię to 2

Aris jaki jest każdy wie, ale podanie było dobrze napisane, przekonujące. Wymagania spełnione, wszystko na plus łącznie z opiniami ludzi. 

Bardzo niesprawiedliwe jest to jak go potraktowaliście. Niestety od dawna widać, że jest ekipka która podkłada sobie poduszki pod dupki i bez lizania dziur nie da się mieć wyższej rangi. Szkoda ;)

• Lubię to 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)

1. Nigdy nie wypowiadam się w tematach trzymając czyjąś stronę, ale dziś to uczynię jako osoba trzecia. Nie posiadam żadnej wysokiej rangi na forum, nawet nie jestem adminem, ale przyglądam się temu wszystkiemu z boku. Nie zabieram głosu w większości postów, tematów tylko dlatego, że często są ukrywane posty. Więc moje pytanie brzmi: po co jest to forum? Dla moderatorów/ubt/h@? Z tego co zauważyłam gdyby nie użytkownicy forum nie miałoby prawa bytu.

Od jakiegoś czasu wieje tutaj nudą. Każdy się odsunął, bo oczywiście był skazany na atak/ żarcik. Klaudia każdy docenia to co robisz, ale takie Twoje "śmieszki" zniechęcają ludzi do wrzucania prośby o UB, czy zapytania czegokolwiek. Nie każdy jest fenomenem, jak również nie każdy zna nasze forum od "podszewki". Wydaję mi się, że tak wysokie rangi zobowiązują do pomocy innym, a nie do rzucania "śmieszków" w czyjąś stronę. Serio mega mnie to irytuję, dlatego wolę nie zabierać zdania tutaj, bo i tak liczy się zdanie wyższych rang, więc szkoda się pocić, by pisać cokolwiek.

MY jako zwykli użytkownicy nie możemy się wypowiadać w prośbach o UB, które pewnie i tak by coś wniosły, skoro ktoś jest świadkiem zachowania osoby zbanowanej, ale już wyższe rangi mogą ironizować i dodawać posty, które nic nie wnoszą?! Moje zapytanie brzmi: DLACZEGO?

Od jakiegoś czasu mniej się udzielasz i to jest zrozumiałe bo każdy posiada życie prywatne, więc może podziel się obowiązkami z kimś innym? Jest tutaj stara GWARDIA, która trzyma się razem. Wy możecie sobie przyklaskiwać, ale na jakiej podstawie zwykły użytkownik jest traktowany w taki sposób?

Pamiętam swoje początki tutaj, jak powstała jakaś zadymka na SB, kazałaś nam przenieść to na pw. A twoja akcja z brajanem, albo ostatnia rekrutacja na UBT dlaczego nie została w taki sam sposób zniwelowana? To wszystko razi w oczy. Czy każdy kto tutaj posiada tutaj wyższą rangę chciałby zostać tak potraktowany na innym forum? Teraz podanie na UBT złożyło kilka osób, następnym razem nie zrobi tego nikt. Nadal powtarzam, że tworzą się tutaj GRUPKI, które trzymają się razem i nie dopuszczają innego zdania do siebie.

Ps. Wiem, że temat dotyczył rekrutacji, ale skorzystałam z okazji do wylania swoich frustracji. Mam nadzieję, że mój post nie zostanie ukryty. Nie jest to atak, ani forma zażalenia. To takie moje małe sugestię, przez które ludzie odchodzą z forum. Rozumiem, że ma się zgadzać frekwencja na serwerach, ale ze skargą czy UB przychodzą właśnie na forum. A jak będziemy zniechęcać ludzi do udziału w tym, ludzie będą odchodzić. Tym bardziej teraz, gdzie jest okres matur, piękna pogoda, koniec roku, majówka. Powinniśmy zachęcać i pomagać nowym. Na obecną chwilę mi też już się odechciewa przeglądać forum. Więcej tutaj jadu niż życzliwości.

Edytowano przez Czaarna
Musiałam enery wrzucić :D
  • Lubię to 3
  • Kocham to 2
  • Łał 1

VIP
2 godziny temu, dontworrybehappy napisał:

W tej sytuacji to Wy (admini) źle zrobiliście. Skoro skarga była na forum, to składający uzupełniłby ją i my byśmy dodali bana i nie byłoby takiej sytuacji, a że Wy chcieliście pomóc to wyszło jak wyszło, gdybyś jeszcze wpisał powód, że skarga na forum to Klaudia wiedziałaby co i jak, a napisałeś tak dziwny powód, że ciężko było się domyślić. Więc tu nie masz racji atakując Klaudię ;) 

Ja ostatnio latam po wszystkich serwerach i jeszcze mi się nie zdarzyło nic usłyszeć ;) Chyba, że może sam zaczynasz gadkę? :)

+ na ten moment nie widzę tych osób, tylko Ciebie i Arisa 

@dontworrybehappy Nie rozmawiam z ludźmi na takie tematy. Tym bardziej z ludźmi na innych serwerach gdzie wchodzę sporadycznie. Ale dało się usłyszeć,  że Klaudia to i Klaudia tamto na forum i że co Ona sobie wyobraża. Osobiście mam największe zastrzeżenia do Niej o to co zrobiła i miało to jakąś styczność z moimi czynami a nie o to co zrobiła innym. Po za tym patrząc na Jej zachowanie wiele osób pewnie się nie udzieli bo będzie się bało, że zacznie się szukanie na Nich haczyka przez Klaudie i próba zbanowania. A jeśli chodzi o bana przy skardze to jeśli napisałem coś w stylu "że wyciągnę wobec nich odpowiednie konsekwencje" to jest chyba jednoznaczne z tym, że nie muszą się w to angażować inne osoby. Po za tym uprości to również ewentualne tłumaczenie osobie zbanowanej dlaczego zostały wyciągnięte takie a nie inne konsekwencje jeśli dajesz bana osobiście. Sprawa została zweryfikowana - powiedziałem, że podejmę odpowiednie kroki. Powód wpisałem, że mógłbyś się nie domyślić czy nawet Klaudia. Ale chyba po to mamy się na steam żeby np dopytać co i jak. Chyba, że działania poszczególnych osób są ograniczone do indywidualnego podejścia a kontakt między sobą jest niepotrzebny.

Odnośnie "+ na ten moment nie widzę tych osób, tylko Ciebie i Arisa " i pewnie nie zobaczysz więcej osób i tu sam żałuję, że nie robie screenów wiadomości apropo aroganckiego zachowania Klaudi ale wystarczy spojrzeć na niektóre Jej posty.

• Lubię to 2

Prawda taka, że zaraz wbije ktoś z kącika wzajemnej adoracji i posprząta to uznając nasze wypowiedzi za nieważne. Po prostu niektórzy tutaj są nietykalni. 

• Lubię to 2

Donator
Napisano (edytowany)

alee siee wyspalaaam

wybaczcie jesli pierwsze posty byly niezrozumiale, no ale wiecie, pisalam je jak sie przebudzilam, myslac o dalszym spaniu

dlatego od razu tlumacze, bo troche zle ujelam to ze zmienilismy wymagania - one ciagle sa takie same, myslalam o czyms innym, napisalam cos innego

druga sprawa.

gdzie w moich smieszkach jest brak kultury? fakt, sa z nutka ironii i nie wszyscy moga je zrozumiec i przyjac w sposob zartobliwy, ale bez przesady

to samo ze smieszkami, przez ktore uciekaja ludzie z sieci, no lepszej bajki nie slyszalam

wiekszosc ludzi, zaklada konto na forum, zeby tylko napisac apelacje, a potem konto idzie w odstawke i wchodza na nie tylko wtedy, gdy dostana kolejnego bana, aleee nie jest to wina moich smieszkow

baaa

sporo osob pisze do mnie na pw, dziekuje za pomoc i tez smieszkuje

ludzie pisza apelacje na szybko, nie patrza co gdzie trzeba, zeby wszystko bylo okej i nie trzeba bylo poprawiac

PORADNIK JEST W DZIALE APELACJI, NA PEWNO GO WIDZA, GDY CHCA NAPISAC NOWY TEMAT, ALE PO CO CZYTAC, PRAWDA? A POTEM WIELKIE OBURZENIE, ZE LUDZIOM SIE NIE POMAGA, SMIESZKUJE Z NICH I NAWET LINKU NIE PODA

NO BLAGAM WAS. 

eh.

kolejna sprawa - dalej o smieszkowaniu

serio ludzie? mamy byc, na forum o grze, bardzo powazni i moze jeszcze pod krawatem chodzic, co?

troche radosci w zyciu wam chyba brakuje

jestem tu juz 6 lat, jezu, tak dlugo staralam sie byc powazna, wykonywac wszystko jak nalezy, nie smieszkowac, nie przeklinac, nie obrazac nikogo i nagle na stare lata, gdy czlowiek chce miec cos z zycia i zapamietac te dobre chwile, w sensie smieszki, bedzie za to karany? omatkooo

ile my mamy lat, zeby o cos takiego sie "pultac"

no blagam was

@[Echo] Speed Of Sound sprawa z tamtym banem byla juz wyjasniona, wiec nie rozumiem po co znowu to ciagniesz

twoj post jest ciut nie na temat, ale co tam

kokokolejnaa sprawa

ludzie o mnie gadaja, bo mnie znaja, tak jak juz wspominalam, siedze na tej sieci 6 lat, znaja mnie i te stare pryki i nowe ludziki, tym bardziej ze wyrozniam sie, bo nie jestem szarakiem

na pewno z kazdym kiedys mialam jakis maly epizod w zyciu, he 

z jednymi dogaduje sie lepiej, z innymi gorzej

duzo osob moze mi wiele zarzucic, miec do mnie jakies pretensje

ale robie to co musze, staram sie jak moge, a to ze was bola smieszki, to sorki, nie czytajcie moich postow, bo w kazdym mozna znalazc jakis podtekst, ironie lub innego smieszka

sorki za brak polskosci, ale wiecie, pisze z telefonu, bo dalej w lozku leze, przeciez 2h odpoczynku po spaniu sie naleza

dopisek.

temat mialbyc o podaniach na ubt, a wszyscy skupili sie na mnie i na moich smieszkach

Edytowano przez Klaudia.
dopisek.

Jak widać nie tylko jednemu użytkownikowi przeszkadzają Twoje śmieszki. One nie tylko są nieśmieszne, ale i też niesmaczne. Po co masz te wszystkie rangi, skoro twierdzisz, że nie musisz innym pomagać? Nie każdy jest wzrokowcem i widzi ten poradnik.

"Na stare lata chcesz mieć coś od życia" to rusz się z domu i ustąp miejsca innym. Niestety w moim mniemaniu się wypaliłaś. Zawsze się chętnie wypowiadasz, a jak powstała skarga na Ciebie, to nie napisałaś tam nic.

I Twój kolejny mało śmieszny żart, że wszystko ma być na poważnie i trzeba chodzić pod krawatami. Ty tak traktujesz użytkowników. Ale siebie nie umiesz mierzyć tą samą miarą.

Czemu nikt tutaj nie pisze nic o Paci? Czemu nikt nie pisze nic o Kotce? Pomyśl nad sobą, bo chyba Twoje czasy świetności się skończyły. Serio.. Jak doceniałam Twoją pracę tutaj na początku, tak teraz śmiem stwierdzić, że wszystko robisz na "odpierdol się".

Zakres swoich obowiązków znasz, a póki co tylko zamykasz tematy, wrzucasz te denne żarty i nabijasz plusy. 6 lat tutaj jesteś to może już wystarczy. Życie Ci przeminie, a ty nadal będziesz siedziała na forum. Jesteśmy "kobietkami" na tym forum i powinnyśmy się solidaryzować. Z Dagi pod nowinkami ironizujesz że jest dusza artysty, a to chyba Ciebie przerosły ambicję.

To, że powstał temat o rekrutacji jest też okazją, żeby powiedzieć niektóre sprawy o życiu forum. Pewnie jakbym napisała taki temat zostałby zamknięty, żeby nie było gównoburzy. Bo przecież argumenty zwykłego szaraka nie są tutaj brane pod uwagę.

Czara goryczy się przelała. Jak tutaj przyszłam było całkiem spoko, każdy życzliwie nastawiony do drugiej osoby. Teraz jak nie masz "super" rangi, możesz pocałować się jedynie w dupę.

Tak wiem, że jestem kobietą i używam tak brzydki słów. Po prostu WKURWIA mnie ta cała faworyzacja. Śmiało, możecie mi dać warna. Ale będę miała przynajmniej satysfakcję, że nie liżę nikomu tutaj dupy, po to by się wybić. Nie pozdrawiam.

• Lubię to 6
  • Kocham to 4
  • Łał 1

A może zamiast się przepychać słownie i wytykać błędy zacznijcie rozmawiać między sobą ? (H@ ---> Moderatorzy ----> admini /UBT ) - Nie musicie rozumieć z poziomu niżej dlaczego osoba zarządzająca/właściciel podjął taką a nie inna decyzję (musicie ją zaakceptować). 

- Gdy zaczniecie między sobą prywatnie współpracować, pytać się o różne rzeczy i oświadczać  zrozumiecie chociaż  powody takich decyzji (Dotyczy także UBT/Moderatorów/adminów)

- @Klaudia. jest bardzo dobrym moderatorem i ściśle regulaminowym / taka konserwatystka - Nie musicie odbierać jej komentarzy jako sarkazm/wulgaryzm - liczy się jej trafna , techniczna wskazówka - porada jaką wam podaje. 

- To dzięki użytkownikom , którzy spędzają tutaj większość swojego życia ten projekt (csone) trzyma się kupy , bo byście go roznieśli przy pierwszych lepszych sporach między sobą 

- Dopiero gdy czymś zaczniecie zarządzać (serwerem, siecią, portalem, grupą pracowników na zmianie w pracy, polityką ) - Zawsze będziecie układać pod siebie - pod swoją myśl 

• Kocham to 1

VIP

Poruszylem dwa tematy, w czym jeden o podaniach, drugi o Was jako czlonkow forum z podanymi rangami i osobach, jakimi jestescie. 

Wiec chyba nie zrozumialas.

@Aris poruszyłeś ponieważ Cię coś bolało i szukałeś wyjaśnień podpartych opinią , ale nie starasz się zrozumieć czasami kurcze słuszności powodów.  

Donator

dobradobra, moze za duzo razy widzialam swoj nick w tym temacie

tak jak chyba juz wspominalam, nie wszyscy musza rozumiec moje smieszki, dla niektorych sa zabawne, dla niektorych niesmaczne i niesmieszne

moze faktycznie sie wypalilam? co raz rzadziej jestem na forum, bo w koncu wyszlam z domu, he

zabierzcie mi wszystkie rangi, bo wzielam gleboki wdech swiezego powietrza i chce zmian!

zart.

tyle lat tu spedzilam, ze zal po prostu odchodzic, robie to co robilam, tylko ze w mniejszych ilosciach

wciaz staram sie wykonywac to co musze jak najlepiej

w apelacjach pomagalam ludziom jeszcze dlugo przed tym jak otrzymalam range

dalej robie to z KULTURA + smieszki, ktorych juz nie zmienie sa normalnie czescia mnie i dobrze mi z tym, wam nie musi

bo przeciez gdybym robila cos na niekorzysc sieci, nie sprawdzalabym sie na ktoryms ze stanowisk, robila cos na odpierdol, obrazala ludzi to maxior zabralby mi te rangi, tak jak w przypadku j@

prawda? no prawda.

co do kotki, mamy troche wspolnej przeszlosci za soba i moze nie zawsze mowie same dobre rzeczy o niej - smieszki, ironie

ale z ta dusza artysty to byl raczej komplement, naprawde podoba mi sie to co robi

a nikt na nia skarg nie pisze, bo jej praca, przez jakis juz czas, konczy sie na zamykaniu podan, zmienie nickow i pisaniu kiedy bedzie maxior i kiedy on cos zalatwi

i czekajcie, jak wy to piszecie?

"nie tylko ja to widze, nie tylko ja tak mysle"

Gdybym była na miejscu Kotki nawet bym się nie zastanawiała nad tolerancją Twojej osoby i nie pozwoliłabym na to, żebyś w jakiś sposób niszczyła moje dobre imię.  A co do jej obowiązków: nie bierze zbyt dużo na siebie, bo nie przerosły ją ambicję. To mój ostatni post, bo nadal śmieszkujesz a mega mnie to drażni i powiem o jedno słowo za dużo! :)

• Lubię to 3
  • Kocham to 6

Generalnie , gdyby nie Klaudia forum by nawet nie prosperowało nie ma lepszego moderatora na sieciach odniej a to że śmieszki je to co ? forum o gierce każdy smieszkuje , Klaudia zawsze jest na miejscu i pomoże.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

VIP

@KAPITAN SOWA Rekrutacja jest publiczna, więc rozmowa o niej też może być.

Pilnuj swojego, bo tak szczerze... Za dużo metaforyzujesz i zbyt wszystko chcesz zamieść pod dywan.

Jak widać, nie tylko mi się to nie podoba. Wystarczy spojrzeć na lajki czy inne wpisy pod tym tematem.

Powiedziałem. Chcecie sobie robić kółeczko, to ja też zrobię. 

Osób, które mają już dość podejmowania decyzji przez pryzmat czegoś innego, niż to potrzebne.

~

Czekamy jeszcze może na jakichś ludków, a przede wszystkim Maxia.

• Lubię to 2

Właściciel

Widzę że ludzie mają chyba złe mniemani o mnie.

Prowadzę to od kilku dobrych lat i dlaczego nie mam robić tego pod siebie skoro mam w tym doświadczenie?

Jeżeli jest pomysł/ zmiana której nie jestem pewny zawsze pojawia się temat dla was z waszą opinią, w innych przypadkach jestem pewny swojej decyzji.

Co do podań widocznie zrobiłem błąd że nie podejmowałem decyzji sam, tylko oddałem całkowity głoś ubteam. Wyciągnę wnioski i nawiązałem kontakt z osoba mam nadzieję przyjmie moja ofertę.

Jest to moje hobby ale nie traktuje tego jak całe życie, nie mam tyle czasu co kiedyś dlatego skupiam się na najważniejszych sprawach czyli serwery, a dział apelacji oddałem ubteam.

Co do @Klaudia. mam kilka spraw które nie podobają się w jej zachowaniu, ale mimo wszystko jest z nami od bardzo dawna i wiele razy można na nią było liczyć, w czasie gdzie inni z "rangami" na forum mieli to w 4 literach.

Mam nadzieję że wyciągnie z tego tematu wnioski jak i reszta obecnych, co pozwoli usprawnić jak i zreperować atmosferę na forum.

Aris może dam ci serwer i wtedy będziesz go prowadził tak jak ty chcesz?

Od @Kotka się odpierdolci* bo do czasu aż ja tu jestem H@ jej rola nie ulegnie zmianie, jeżeli ma ktoś z tym problem nie jesteśmy jedyną stronką która posiada serwery gry.

• Lubię to 3
  • Kocham to 6
  • Łał 3
  • Smutny 1

VIP
1 godzinę temu, MaxioR napisał:

Widzę że ludzie mają chyba złe mniemani o mnie.

Prowadzę to od kilku dobrych lat i dlaczego nie mam robić tego pod siebie skoro mam w tym doświadczenie?

Jeżeli jest pomysł/ zmiana której nie jestem pewny zawsze pojawia się temat dla was z waszą opinią, w innych przypadkach jestem pewny swojej decyzji.

Co do podań widocznie zrobiłem błąd że nie podejmowałem decyzji sam, tylko oddałem całkowity głoś ubteam. Wyciągnę wnioski i nawiązałem kontakt z osoba mam nadzieję przyjmie moja ofertę.

Jest to moje hobby ale nie traktuje tego jak całe życie, nie mam tyle czasu co kiedyś dlatego skupiam się na najważniejszych sprawach czyli serwery, a dział apelacji oddałem ubteam.

Co do @Klaudia. mam kilka spraw które nie podobają się w jej zachowaniu, ale mimo wszystko jest z nami od bardzo dawna i wiele razy można na nią było liczyć, w czasie gdzie inni z "rangami" na forum mieli to w 4 literach.

Mam nadzieję że wyciągnie z tego tematu wnioski jak i reszta obecnych, co pozwoli usprawnić jak i zreperować atmosferę na forum.

Aris może dam ci serwer i wtedy będziesz go prowadził tak jak ty chcesz?

Od @Kotka się odpierdolci* bo do czasu aż ja tu jestem H@ jej rola nie ulegnie zmianie, jeżeli ma ktoś z tym problem nie jesteśmy jedyną stronką która posiada serwery gry.

Nie mieszaj w to serwerów, bo mówimy zupełnie o czymś innym. 

Za każdym razem wypierałeś się tego stwierdzenia, że robisz coś pod siebie. Teraz nagle, że "bo możesz". Gdzie tu logika?

Na marginesie, dobrze wiesz jak jest, bo już nie raz o Tym z Tobą gadałem, ale to przebiło wszystko. Nie mam jakiegoś wielkiego żalu o to, ale jednak wcześniej się informuje o takich rzeczach, bo dobrze wiesz, że mam do Ciebie mimo tego szacunek.

To, że wyszedł roast z merytoryki i argumentów, to biorę na siebie, bo raczej tego nie chciałem, tak samo jak każdy normalnie wypowiadający się.

Jeśli to wszystko, co masz do przekazania, to możesz zamknąć temat. 

VIP

Weeeeeee ale się narobiło smiać mi się chce jak czytam te posty,po co to spinanie dupy ? Kiedyś było wszystko w porządku,ludzie grali na serwerach bany się sypały a i owszem bywały sytuacje gdzie były spory ale jakoś zawsze dochodziło do porozumienia miedzy adminami czy graczami,nikt do nikogo taką nienawiścią nie pałał,a teraz ciągle jakieś problemy,nie jestem zbyt często na forum ale czasami wpadnę zobaczyć co się dzieje i co raz to widzę jakieś skargi,ktoś się na kogoś obraził o bana albo jeszcze inne pierdoły,coś Ci nie pasuje to albo spróbuj się dogadać albo po prostu wypier... Tak jak MaxioR powiedział nie jesteśmy jedyni którzy mamy serwery CS'a a jak ktoś jest toksyczny w stosunku do innych użytkowników to sorry ale wg. mnie powinien zwinąć i nie psuć atmosfery bo jesteśmy społecznością a nie wrogami którzy ze sobą walczą.Ogarnijcie się trochę ludzie bo robicie straszny syf na tej sieci.

Co do Klaudii to znam ją od samego początku i nie to żebym lizał dupe (bo zaraz znadją się tacy co tak powiedzą) to dobrze wykonuje swoje obowiązki stara się pomagać swoje wady i zalety ma tak jak każdy z nas ale żeby od razu zaraz atakować jeden drugiego ? Wstyd ! 

MaxioR to kolejny przykład może i nie ma go często (On też ma swoje życie uwierzycie ?) Stara się jak może i już długo to prowadzi,i utrzymuje to forum dzwiga ten ciężar a Wy to mówiąc krótko próbujecie rozpieprzyć,co to się porobiło ?!?!?

Dobra kończę bo i tak pewnie zostane uznany za wazeliniarza bo obroniłem 2 osoby WOW! zleje to ciepłym moczem jeśli tak się stanie,albo jak ktoś uzna że nie powiniennem się wypowiadać bo nie znam sprawy,to postaram się odpisać.

Także przestańcie wprowadzać zamęt ku*wa ludzie i się ogarnijcie.NARA

P.S:Czekam na ataki ze strony wkurzonych ! ;) 

• Lubię to 2
  • Kocham to 3

Donator

Maxior się wypowiedział, drugi temat powstał, więc nie widzę sensu aby ten był otwarty.

Aczkolwiek jeśli ktoś chciałby coś wnieść do tematu proszę zgłosić ten post, a temat otworzę.

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Reklamę nowych serwerów
  • Zwiększenie reklam obecnych serwerów
  • Realizacja projektów związanych ze stroną

Każda złotówka ma znaczenie

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.