5 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)
Nick podejrzanego: Coolmint
Steam ID do zbanowania!: STEAM_0:0:000
Serwer: cod mod 401
Screeny / Demko: https://www93.zippyshare.com/v/FKVjKyQE/file.html<br />
Data zdarzenia: 06-04-2018
Mapa: de_d2long
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

nie pamietam w któej minucie ale wiem że było 7 do 4 w statystykach pomiedzy ct a tero. W danej rundzie coolmint z mostu skanuje typka za ścianą na długiej bez zooma tak jak by maił aima on, off.
Gracz ten ma aima lub no recoil co także podlega jako czit. Przed obejrzeniem demka proszę abyście obejrzeli ten filmik youtube.com/watch?v=kr3R3tOIzG8 i zobaczyli jak gra najlepszy typ w Polsce z awp i to wam da wiele do myślenia czy coolmint to jest skiil czy czit a nie musze chyba tu pisać ile zarabia taki najlepszy gracz csa w PL kilkadziesiąt tysięcy i jakoś nie chce mi się wierzyć żeby coolmint nim był bo po głosie bym poznał. Kolejna sprawa to jest klasa którą coolmint gra  nie bez powodu pozwala mu ona dobre ukrywanie sie z norecoil lua aim on off. z awp 1/1 cieżko go zabić gdy ma 400 hp i 1/1 z awp gdy ma mało życia i jest zagrożony to się odpala jego staty przeważnie są 30:0 co jest realnie nie możliwe bo byłby tak bogaty że by na takim serwerze z nami nie tracił czasu tylko robił co innego. Kolejna sprawa to już do właścicieli serwera należy czy chcą trzymać jednego gracza który przychodzi i pół serwera wychodzi wydaje mi się że nie tędy droga. Ja tam pionierem  w csa nie jestem gram od 12 roku życia w kafejkach sie zaczynało grać i wiem że ten gracz wh nie ma na 110% bo zarzucano mu na serwerze Wh też początkowo tak myślałem lecz gdy przyjrzałem się mu bardziej to widzę że ma no recoil brak rozrzutu i w awp jest to o tyle przydatne że co strzał to trafia. Poświęciłem czas na obejrzenie całego demak z tej mapy i na filmik z yyt najlepszego gracza w Pl z awp Pozdro dla kumatych 

Napisałem żeby obejrzeli runde w której było 7:4 dla tero chyba 

można mieć skilla na jednej mapie dobry perk itp ale nie przez cały okres gdy on jest na serwerze to sie nigdy nie myli i zawsze wszystko wie i zawsze jest najlepszy i staty 50:1, 30:1 a chciałbym dodać że nawet najlepsi mają gorsze momenty ale oczywiście nie coolmint  więc paciu zajmij się lepiej czymś innym a nie mnie tu krytykujesz za  nie rozpisanie dokłądniej tego demka! napisałem w ktorej rundzie mają go sprawdzić z resztą jabym go zbanował bez dowodów skoro cały serwer krzyczy że to cziter nawet admini o tym wiedza 

z resztą jak dla  mnie niech se gra to o was świadczy że typ sie z was śmieje że was w ch robi i na czitach sobie przy was gra a wy nie ogarniacie a po drugie tracicie ludzi na serwerze bo ludzie wychodzą jak on przychodzi i tylko tyle chciałem napisać 

Edytowano przez Pralnia-_-Mysli

Poświęciłem czas na obejrzenie całego demak z tej mapy i na filmik z yyt najlepszego gracza w Pl z awp Pozdro dla kumatych

odpal fhoi na 100% nic tylko banowac

Dla mnie ten gracz nie jest w 100% czysty ;/

• Lubię to 1
  • Haha 1

ej może to ten Neo jest jak taki kozak z awp? :o

nudy

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.