Recommended Posts

Siemanko. Sprawa wygląda tak. Włączam kompa (skrzynke) wszystko się włącza jak zawsze napis Zapraszamy! również pokazuje się jak zawsze. Następnie zamiast pulpitu mam czarny ekran ze wskaźnikiem myszy tylko. Załączam krótki filmik który może w czymś pomoże. Wydaje mi się że stało się to po tym jak zamiast wyłączyć komputer poprzez start i zamknij, wyłączyłem go włącznikiem od listwy zasilającej ( ale nie jestem pewny). Miał ktoś może już taki problem albo wie może czym to jest powodowane? Proszę o pomoc !!!

video-1522945408.mp4

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Włącz komputer tak jak zwykle, wejdź do menadżera zadań, przejdź do procesów. Poszukaj explorer.exe, jeżeli nie ma to bierzesz Plik -> Nowe zadanie, otworzy się okienko w nie wpisujesz explorer.exe. W tym momencie odpali Ci się normalnie eksplorator i będziesz mógł korzystać, ale to nie cały proces. Teraz musisz odpalić klucz rejestru ( w załączniku ). Restartujesz kompa i powinno być git.

shell.reg

Nie było tego zadania i utworzyłem go. I wyskakuje okienko od razu że "Program explorator Windows przestał działać....

Musisz poszukać rozwiązania na innych forach, bo rozwiązań na ten problem może być wiele i nie każde musi koniecznie działać. Możesz szukać odpowiedzi po tych frazach:

windows 7 eksplorator przestał działać,

windows 7 explorer stopped working.

uioiouiouio

Temat zamknięty

Powód: Brak zainteresowania ze strony autora.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.