Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)
Nick podejrzanego: Matheo
Steam ID do zbanowania!: STEAM_0:1:220147246
Serwer: #4
Screeny / Demko: 1. http://www76.zippyshare.com/v/OkXsy0EI/file.html 2. http://www76.zippyshare.com/v/2juav5jX/file.html
Data zdarzenia: koło 20 24-04-17-18
Mapa: css_cbble
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

No moim zdaniem tak normalny recoil/spread przy ak nie wygląda :) poza tym musicie 2 demka bo na spekcie po 3 minutach wywala więc dłuższego się nie da :/  Ale niech ktoś z Ub to luknie albo @Zangetsu jak idziesz na opiekuna :)

1. Akcja matrix i piorun

2. Gdy wychyla na koniec na matrixa i jak jego pociski lecą . Celownik cały czas trzyma na poziomi a kule ani trochę nie unoszą sie

Brak HLTV na mapie

Edytowano przez Free

Donator
Napisano (edytowany)

Nie wiem czy jako kandydat na opiekuna może podejmować decyzje bądź chociażby ferować wyroki jak UB. Miałbym trochę inna role ale zajrzę do tego jak wrócę do domu. Odezwę się kolo godziny 23:30

Wybaczcie mi spóźnienie. Byłem w kinie i nie miałem jak tych demek zobaczyć. I o ile film był dobry, o tyle demko jest tragedią. @Free - buźka, nie mam pojęcia, gdzie Ty tutaj widzisz cheaty na redukcję rozrzutu. Obejrzałem całe demo, Te Twoje 2 składowe które ułożone są zresztą w kolejności odwrotnej na uploadzie, a potem całe demo które wrzucił oskarżony @MatheO.BananaDrop.com. Demo jest 100% czyste, zagrałem sobie szybką mapkę żeby potwierdzić swoją tezę. Wszystko na wciśniętym ctrl. strzały nie oddawane seriami, widać różnice w wartościach zadawanych obrażeń. Na początku jego demka, uciekają mu kule z usp, potem famasa i przy podejrzanej akcji także z AK. Mogę tak mówić w nieskończoność. Kolega czysty, sprawę można zamknąć.

P.S - nie przytaczajcie poziomu KD ratio mając na uwadze podejrzenia o odpał bo zrobiłem srogie iks de, gdy to czytałem

Adnotacja:

@Free - więcej sympatii, nie przystoi tak się na forum do kogoś odzywać

@Nikolcia<3 - nie wypowiadaj się w temacie który Cię nie dotyczy 

Po przesłuchaniu demka, zajmę się przy okazji graczem o nicku "SmallGre". To co wyprawia jest tragedią.

@Piotrek, ツ - temat do zamknięcia, gracz czysty.

Edytowano przez Zangetsu
  • Lubię to 1
  • Kocham to 1
  • Smutny 1

Napisano (edytowany)

Ach Ach Ach

1.Jestem czysty jak mucha

2.Wszedłeś na serwer i jak zginołem to odrazu mi powiedziałeś że mam sobie zobaczyć forum

3.Proszę bardzo demko z całej mapy jak się nie myle Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

4.Kd 1.12 

5.Trochę Grzeczniej do dziewczyny :D

Pozdrawiam MatheO :D

Edytowano przez MatheO.BananaDrop.com

VIP
Napisano (edytowany)

Nie widzę na tych demkach nic nadzwyczajnego. 

@Zangetsu Myślę, że jeszcze nie powinieneś decydować o zamykaniu tego typu tematów, w ogóle jakichkolwiek tematów ;)   Nawet jeżeli zostaniesz tym opiekunem adminów czy kim tam, to i tak ta "ranga" nie zajmuje się tego typu tematami, aczkolwiek masz predyspozycje. 

Edytowano przez dontworrybehappy
  • Lubię to 1
  • Kocham to 1
  • Haha 1
  • Smutny 1

VIP

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.