Skocz do zawartości

Polecane posty

VIP
Imię: Roland / Ireneusz
Zainteresowania: Kulturystyka, Fizyka - Kosmologia , Mechanika (silniki fizyczne) gier FPS,
Dlaczego akurat Ty: Spróbuję was zainteresować tematyką naukową i techniczną od strony gier w taki sposób aby była czytelna i zrozumiała. Jestem nie regularny ale zostałem przekonany przez naszego moderatora Klaudie. Chciałbym także odejść od standardowych, przypisanych form zajęć dla redaktorów jak np wywiady, gazetki gdyż bardziej lubię formować publikacje w postaci artykułów, opisów oraz treści praktycznych. Każdą waszą ocenę uszanuję bez względu czy będzie ona pozytywna czy negatywna, nie wpłynie to w żaden sposób na relację ;)
Krótki wywiad: W zamian podam wam odnośniki do przykładowych opracowań:

• Kocham to 1

Yyyyy, przy tej namowie ze strony Klaudii to raczej była jako członka redakcji a nie moderatora :D 

Podtrzymuję jej słowa i jestem na tak. Przyda się osoba, która będzie pracowała poza schematami czyli inaczej niż my XD 

Donator

Jak dobrze, ze w koncu dales sie przekonac :D

Prace robisz swietne, cos zdecydowanie innego niz my, cos nowego

Co prawda trzeba troche popracowac nad zasadami polskiej pisowni, ale troche Cie pocisniemy i powinno byc okej :DD

Jak dobrze pojdzie i dostaniesz juz ten malomeski lososiowy kolor, to moze w niedalekiej przyszlosci, pojawi sie osobny poddzial w redakcji, na Twoje prace :D

Oczywiscie jestem na Tak i czekam na wiecej natchnien do tworzenia tego co robisz ^^

Jestem na tak.

Prace super, udzielasz się przed złożeniem podania na redaktora jak Czarna, więc jak najbardziej na +.

Podanie to chyba tylko formalność, czekamy na Twoją pracę w redakcji :D  

Właściciel

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Niezbędne informacje dla nowego admina:

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.