Skocz do zawartości

Polecane posty

Twój nick podczas Gry: SkeletoN
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: xMaster
Data zdarzenia: 21.03.2018 godz. 12:38
Mapa: De_dust 2x2
Screeny / Demko: https://www.4shared.com/web/contacts/acceptinvite - Wysłałem 2 filmiki krótkie, gdzie widać grę cheater'a
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

W dniu dzisiejszym, ok. godz. 12:45 na mapie de_dust 2x2, spotkałem nieuczciwego gracza, który (według mnie) używał hack zwanym "WH". Ten gracz od poprzedniej mapy (nie pamiętam nazwy) był przeze mnie podejrzany. Wysłałem na czacie zapytanie oraz prośbę co do wyłączenia czatu, ale się wypierał oraz przesłał parę wulgarnych słów w moją stronę. Sprawę postanowiłem jak zwykle wziąć w swoje ręce, jak zwykle odpaliłem swój program do nagrywania ekranu, przez co nagrałem grę tego oszusta :). Gracz ten powinien otrzymać bana, ponieważ nie potrafi uczciwie grać, oszukuje oraz pokazuje swój brak kultury - wulgarny język. 

Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej skargi.
Gracz - Adam

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Nie ten dział, napisz to w anticheat.

A ten poproś o zamknięcie :)

Zwykle pisałem tutaj, no ale niech tak będzie :p Namęczę się pisaniem jeszcze raz :D

Chyba że uda się przenieść.

VIP

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

do forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.   > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Dodano 5 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

@SkeletoN=BH=

pisałem już w Twoim ostatnim zgłoszeniu.... ale napiszę raz jeszcze.

1) Tematy zgłaszania cziterów piszemy w dziale ANTICHEAT - nie w skargach.

2) Przy każdym temacie podajemy dane do zbanowania (tj. dokładny nick i steamid) - wystarczy wpisać w konsole  "status" i skopiować dane danego gracza

3) Nie nagrywamy żadnymi swoimi programami tylko demo nagrywa siię automatycznie, nie chce filmików, tylko demka. Teraz już pewnie go nie masz więc podaj date i mniej więcej godzinę i wezmę sobie HLTV..

po 4) Wrzucasz na jakieś hostingi dziwne (mamy swój hosting - host.csone.eu). W dodatku podałeś link, nie do tych Twoich filmików... tylko do strony z zakładaniem konta na tym hostingu.... 

POPRAW PUNKT 2 i 3.

• Kocham to 3

Proszę przyjąć moje przeprosiny za utrudnienie tylko sytuacji. To prawda, wysyłałeś mi informację w poprzedniej skardze na poprzedniego gracza, abym na przyszłość zapamiętał komendę "/status", ale niestety się zapomniało o tym obowiązku. Po wyjściu z serwera zaświtało mi coś, tylko że było już za późno. Pomyślałem sobie że to i tak nic wielkiego, gdy przypomniałem sobie słowa Pana Piotra... :D

Cytat

Jesteśmy doświadczeni. :)

Nikt się przed nami nie ukryje.

Demko już Ci przesyłam Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

((Napisał bym w punktach ale wyglądało by to tak troszkę chamsko :x))

VIP

Tak, bo możemy takie dane znaleźć, ale skoro już się ktoś fatyguje i nagrywa demo graczowi, to takie skopiowanie danych nic nie kosztuje ;)

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.  

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

VIP

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Reklamę nowych serwerów
  • Zwiększenie reklam obecnych serwerów
  • Realizacja projektów związanych ze stroną

Każda złotówka ma znaczenie

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.