Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MoAC

Rozwiązane To niezły ban #1

Polecane posty

Napisano (edytowany)
Twój nick podczas Gry: Dinozarl
Screeny / Demko: http://www34.zippyshare.com/v/9Yk4lKkF/file.html
Serwer: COD 401
Data zdarzenia: 13.03.2018 | 17:00~
Wycinek z consoli: Umieszczam to w polu niżej.

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Dinozarl 
[AMXBans] Reason : ' AutoBH ! ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ CsOne.eu @ CoD 401 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 40190230 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 176.109.162.165 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Proszę o wyjaśnienie @J0K3R.

Edytowano przez MoAC

A ja prosił bym kogoś z wyższą posadą o to aby nie odbanowywać do póki spec tego nie obejrzy . Moim i nie tylko moim zdaniem również 2 innych adminów na serwerze ten człowiek ma i miał auto bh ! Mówię że miał iż również gracze skarżyli się na to jak toczy się gra jego jak nie ma admina na serwie .

Pojedynczo:

@J0K3R. dajesz bana za coś o czym nie masz bladego pojęcia ale Cię to boli i teraz jako admin który zbanował mnie za nic odmawiasz rozpisanego demka... pogratulować

@Kamilek<C> Twój komentarz jest bardzo interesujący, dużo wnosi do tematu i ogólnie jest bardzo potrzebny, ale daruj sobie mądrości 14 latka

Nic nie odmawiam bo nikt mi nie powiedział że mam to zrobić . Czekam na werdykt z wyższej władzy a panu podziękujemy zbędne wypowiedzi :)  

Na logikę biorąc wypowiedz admina w odwołaniu od bana innego niż SSy ( chyba że chodzi o ich brak ) jest obowiązkowe. A tłumaczenie się, że nikt Cię nie prosił jest śmieszne. Nikt Cię tak samo nie prosił o bana

32 minuty temu, J0K3R. napisał:

A ja prosił bym kogoś z wyższą posadą o to aby nie odbanowywać do póki spec tego nie obejrzy

Skoro się nie znasz to po co dajesz mi perma utrudniając grę zamiast zgłosić sprawę w odpowiednim dziale? Admina to nie dotyczy?

Człowieku czekaj cierpliwie na werdykt ja swoje powiedziałem i nie ma po co rozpisywać demka skoro przez cala mapę walisz BH . Zakończ jakiekolwiek słowa kierować w moją  strone i czekaj cierpliwie . Żegnam !!! 

CIcho.

@J0K3R. rozpisz demo :)

24h.

Powiedzcie mi co mam napisać ? 1:00 - gość ewidentne auto bh 3:50 gość ewidentne auto bh . bez sensu podał demko możecie sprawdzić je i wszystko widać przecież cala mapę leciał bunnyhopkiem. 

NA wstępie chce, żeby reszta członków UBTeam'u to zobaczyła

Dla mnie może jest to wytrenowane, ale nie wiem co mam o tym myśleć :V

Wyjaśnienie dla reszty UBT'ków

Grał Klasą Szturmowiec:

- Niewidzialna na nożu

- 3 skoki 

reszta to bronie, nic co by mogło Wam więcej dać.

@dontworrybehappy @Klaudia. @leon @malywacek @Kraszer <3

Skok skok skok ( w międzyczasie strefy ) duck (scroll) Skok skok (spacja) i leci jak samolot. Pozdrawiam @J0K3R.

To fajnie że wszyscy macie ważniejsze rzeczy do roboty jako UB Team ale za 2 godziny (może mniej) miną 24 godziny od nadania bana za nic o czym wystarczy się dowiedzieć odpalajac demko... 3 tematy w odwolaniach przez cały dzień I nikt z 4/5 osób nie ma czasu.

Może i zbędny komentarz ale wziąłem sprawy w swoje łapy demko oglądał kolega dobry mój który jest w ubt ale na innej sieci potwierdził 100% że lata na autobh tak jak myślałem nie da się osiągnąć takiej prędkości bez tego ... Zrobicie co chcecie mi już jest wszystko jedno . Pozdrawiam 

@J0K3R. twój dobry kolega jest tak samo rozgarniety jak większość sędziów na nieistniejącym już BLu. Twój kolega widział bhopa jedynie na filmach, a każdy szanujący się sędzia zobaczylby demko A hltv z 3 osoby i od ręki zobaczyłby że nie ma tam mowy o jakimkolwiek typie BH... ludzie boją się tego czego nie rozumieją, tak jest na innych sieciach i tak jest ma tej. Tylko każda sieć podchodzi do tego na swój sposób. Jedni mówią A niczym nie potwierdzając swojego zdania "nie bo nie", inni przyjmują to do wiadomości i się uczą. Wasz sposób interpretacji. 

Jeszcze mi napisz na PW z jakiej sieci xd bo pewnie nie ustoje że śmiechu.

Właściciel

Powróciła sprawa tego gracza, na stiemie był kilka razy zgłaszany na bl, za każdym razem ub.

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale wielu graczy hns czy dr potrafi tak grać.

Dzisiaj dostaniesz werdykt.

Po konsultacji z opiekunem serwera:

- ban skrócony do 7 dni

- powstał temat, dotyczący tego skryptu na rozpędzanie

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

do forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.   > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować