Skocz do zawartości

Polecane posty

Nowa klasa: Rebeliant

Klasa posiada tylko USP i Glocka/five seven i ma 1/6 do 1/12 (wartość trzeba odpowiednio dobrać, żeby klasa była zbalansowana) na natychmiastowe zabicie. 

Int: 0

Hp: 30

Wyt: 10

Szyb: 20

Bez sensu, klasa praktycznie bez żadnych umiejętności. Na pewno się nie przyjmie. 

Szansa na natychmiastowe zabójstwo to według Ciebie nic? Widziałem i grałem tą klasą na innych serwerach i bardzo mi się podobało, zawsze to coś innego niż ciągłe m4/ak.

Nic nie szkodzi dodać taką klasę, będzie dobrą kontrą na wszystkie klasy z dużą ilością HP.

21 godzin temu, Dzielny Tabaluga napisał:

Bez sensu, klasa praktycznie bez żadnych umiejętności. Na pewno się nie przyjmie. 

Dopisuję się podtym

1 godzinę temu, -Damian- napisał:

Chociaż nie gram na 401, ale zawsze można by było dodać do tej klasy +25 obrażeń więcej i wcale ta klasa by taka zła nie była.

Jest wiele klas które mają zwiększone obrażenia. Ghost, amadeusz czy masterdeagl. Przecież niczego nie podziałasz z glockiem jeśli przyjdzie ci walczyć z takimi klasami. 

29 minut temu, Dzielny Tabaluga napisał:

Jest wiele klas które mają zwiększone obrażenia. Ghost, amadeusz czy masterdeagl. Przecież niczego nie podziałasz z glockiem jeśli przyjdzie ci walczyć z takimi klasami. 

Zwiększenie obrażeń jest niepotrzebne, wystarczy 1/6 szansy na natychmiastowe zabicie, wtedy jak najbardziej jest szansa przeciwko każdej klasie. Do tego odpowiednio dopasować statystyki, testować klasę w grze i wprowadzać ewentualne poprawki. Nie od razu Rzym zbudowano.

Jest wystarczająco klas wydaje mi się, a są perki z 1/x..

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Propozycja została odrzucona.

Zmiany nie zostaną wprowadzone.

Temat zostaje zamknięty. Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać administracji.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.