Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czytanazwajestdozwolona

BRAK DOWODÓW Skarga na admina

Polecane posty

Twój nick podczas Gry: Pan Fiuk
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: nie wiem, przecież nick admina to tajemnica XD
Data zdarzenia: 13.03.2018
Mapa: DD2
Screeny / Demko: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CsOne.eu @ CSGO:MOD #2 [AMXBans] Powod: 'radze sie ogarnac ' [AMXBans] Dlugosc bana: '1 hour' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:14822110' [AMXBans] Twoje IP: '37.248.153.178' [AMXBans] ===============================================
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

A więc tak, nie wiem za co dostałem bana i obawawiam się, ze podany powód "radze sie ogarnac" kipesko mi sprawę naświetla. Mogę wam tu wkleić całą moją konsolę, ale wklejam tylko fragment. Zanim to się stało, ze 3 rundy wczesniej zacytowałem klasyka:

"jaranie się japonią to pedalstwo, a anime i manga to ciota i chuj"

Typ z chińskimi znaczakmi w nicku, coś tam się o to do mnie poprul, chyba jara się japonią, więc temat odpuliłem, by nie siać niezgody. Zresztą w sumie mam w chuju kto się czym jara, to ich prywatna sprawa, zatem uważam, że cytowanie mema nikogo bezpośrednio nie powinno obrazić.

Później się jescze spytałem co to znaczy suki po japońsku, bo wiem ze jest takie słowo u nich, cyk i ban. 

Proszę mi wyjaśnić za co on został nadany.

Wkurwia jak ktoś bez słowa czyni "sprawiedliwość". Zamiast coś napisać, ostrzec, że moje zachowanie jest sprzeczne z regulaminem, to kurwa ban z dupy na godzine. A typy latają po serwerze wyzywając się i jest wszystko ok. Nieelegancko.

Aby kupic slota lub vipa bez wychodzenia z serwa, wpisz /sklepsms
[ Gold nova I ] *DEAD* Pan Fiuk :  co znaczy suki po japonsku?

by kupic slota lub vipa bez wychodzenia z serwa, wpisz /sklepsms
[ Gold nova I ] *DEAD* Pan Fiuk :  co znaczy suki po japonsku?

[ VIP | Master guardian II ] *DEAD*  :  mow mi zbyszek

[ Master guardian II ] LEGITIMATI[ON] :  jest takie imie
[ Master guardian II ] LEGITIMATI[ON] :  LOL
[ Gold nova I ] kulison :  konicila
*** 譴責孤獨 killed BrutaL with a headshot from ak47 ***
*** LEGITIMATI[ON] killed Never Give Up with a headshot from ak47 ***
*** LEGITIMATI[ON] killed Wiktor6837 with a headshot from ak47 ***
[ Silver II ] JANEK TT :  moge mowic ci andrzej??
ponczek 1 + smerfetka killed Pan Fiuk with m4a1
lucky luck + Pan Fiuk killed smerfetka with deagle
Skina kupisz w /sklepsms
*** 譴責孤獨 killed tofik87 with a headshot from ak47 ***
*** LEGITIMATI[ON] killed JarekDymek with a headshot from ak47 ***
 ~~Hej, Szukamy ogarnietych osob na stanowisko opiekuna adminow. Chetni zglaszac sie na forum w wybranym temacie!
*** Dreco killed kulison with a headshot from ak47 ***
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CsOne.eu @ CSGO:MOD #2
[AMXBans] Powod: 'radze sie ogarnac  '
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 hour'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:14822110'
[AMXBans] Twoje IP: '37.248.153.178'
[AMXBans] ===============================================

譴責孤獨 killed ponczek 1 with ak47
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.

Fajnie, wrzuć nam swoje demko z folderu cstrike ;)

9 minut temu, v-1 napisał:

cytat "jaranie się japonią to pedalstwo, a anime i manga to ciota i chuj" za dwa ostatnie słowa chce przypomniec ze nie znając regulaminów nie zobowiązuje cie do tego by ich nie przestrzegać   i jak dla mnie post bezsensowny  a to co ty uważasz czy lubisz to czy nie to mnie { gracza} czy admina nie obchodzi nie zastosowałeś się to regulaminu Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Mistrzu, a powiedz mi, jaki punkt tego regulaminu pogwałciłem :) Nigdzie nie widzę zakazu stosowania słów ciota i chuj. Jest jedynie zakaz obrażania graczy, wskaż proszę gracza, którego obraziłem :) Ponadto, gdyby admin zwrócił mi uwagę, z pewnością bym się do niej zastosował.

Co do demka to nie posiadam. Może wypowiedziałby się admin banujący, by rozwiać wszelkie wątpliwości? :)

• Haha 1

Po pierwsze regulamin, który nam tu podesłałeś nie należy do serwera, na którym otrzymałeś bana. Po drugie, czemu piszesz z 2 różnych kont?

Ban się skończył, dowodów nie ma to zamykam.

Multi @Klaudia. @PaCiiaa. / 69.

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png.66eff7568ce1f4f144172e49e6b92b84.png

Przykro nam, lecz twoja skarga nie zawiera dowodów. Popraw się i napisz poprawną skargę.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

do forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.   > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować