Skocz do zawartości

Polecane posty

VIP
Imię: Aniaaa
Zainteresowania: tajniki makijażu, muzyka, fotografia
Dlaczego akurat Ty: Do napisania tego podanie zmobilizowało mnie małe grono dobrych ludzi. Lubie spędzać czas przed komputerem i realizować swoje pomysły, które mogą w jakiś sposób uatrakcyjnić forum, a co za tym idzie wywołać nawet najmniejszą dyskusję wśród użytkowników. Tworzymy społeczność, z która można serio stworzyć ciekawą konwersację na wysokim poziomie. Mam nadzieję, że udowodniłam chociaż w najmniejszym stopniu swoje możliwości. Zawsze chce wyjść na przeciw oczekiwaniom czytelników. Myślę, że moje starania nie pójdą na marne ! :)
Krótki wywiad: Zamiast wywiadu wrzucam link do ostatnich nowinek: https://www.csone.eu/topic/48069-nowinki-sieciowe

Ehhh. Co do wywiadu. Nie mam daru w tej dziedzinie. Męczy mnie zadawanie pytań na konkretny temat. Jeśli jest możliwość posiadania rangi, bez wykonywania wywiadów, było by świetnie.

Ostatnio stworzyłam nowy projekt "Nowinki Sieciowe" z ogromną pomocą @Kotka. Z postów pod tymi tematami wynika, że przypadły one do gustu użytkowników. Dołożę wszelkich starań, by nie wiało tam nudą, było to przejrzyste, schludne i przyjemnie się czytało. Jestem otwarta na wszelkie rady, oceny i krytykę. Mam nadzieję, że jeśli zostanę przyjęta na taką posadę, będę mogła liczyć na grupę redaktorów, którzy wdrożą mnie w zasady obowiązujące w redakcji.

Ps. Kolorek redaktora pomoże mi w redagowaniu tych nowinek, ponieważ musimy to robić po nocach, a sama nie mogę zrobić edycji jako "kobietka". Musze komuś zabierać prywatny czas, by mógł mi wprowadzić tam ewentualnie jakieś zmiany.

Ps2. Jeśli jest konieczny wywiad to go zrobię, aczkolwiek nie jestem "fenomenem" w tych sprawach. (edytuję post i go wrzucę)

Ps3. Nie mam 100 postów na forum. Wynika to z tego, iż nie widzę sensu w wypowiadaniu się pod każdym tematem, w którym nie mam nic konkretnego do powiedzenia. Mogę to szybko nadrobić w dziale "przywitaj się" itp. Chociaż zastanawiam się czy jest sens nabijać te posty na siłę.

• Lubię to 2
  • Kocham to 3

Z racji ze moj glos liczy sie za 50 pkt to jestem na tak  dobrze jej z oczu patrzy o ile to nie kolorowe soczewki tak ze da sobie napewno rade ;d

• Kocham to 1
  • Haha 1

VIP

Chyba każdy czekał na to podanie xD

najwiekszy plus to ten nowy projekt „Nowinki sieciowe”, już tam pokazałaś co potrafisz, jak dla mnie bomba :) 

Mi tam ten brak niektórych wymagań nie przyszkadza, widac, ze jesteś z nami od dawna, nie lecisz na kolor bo gdybys leciała to już dawno byłoby to podanie, bo miałaś okazje :D  dlatego wielkie tak ode mnie :D 

• Kocham to 1

Jestem oczywiście na tak. Super są te nowinki. Dziwi mnie to, że nie składałaś podania już wcześniej ale truudno. 

I co do wszystkich Twoich zastrzeżeń czyli postów i próbnego wywiadu, to nie wymagamy tego (prawdopodobnie zostanie to zmienione jeśli Maxior znajdzie chwilę). 

• Kocham to 1

Z tego co wiem to Przywitaj się nie nabija postów XD 

Nie mam nic przeciwko, aby dołączyła do teamu łososiowych :)

Własny projekt ma, ortografię ma. Tylko nie wstawiaj spacji przez znaki zapytania oraz wykrzykniki i będzie bellissimo.

• Lubię to 1

VIP

Młode kobiety trzeba wspierać, doskonale sobie radzi, pomysłów ma sporo, więc Tak ;)

• Kocham to 1

Donator

A jednak sie zdecydowalas :D

Wymagania beda zmieniane, ale czekamy na H@, wiec wywiad niepotrzebny

Swoje miejsce w redakcji juz masz :DD

Zostal tylko kolorek

Oczywiscie na tak

Właściciel

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Gratulacje! Twój Admin został zaakceptowany

Prosimy o kontakt z osobą przyjmującą podanie celem dodania admina, brak kontaktu = brak dodania admina.

Pamiętaj aby zgłosić sie po grupę na forum w tym dziale.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Niezbędne informacje dla nowego admina:

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.