SkeletoN=BH=

Rozwiązane Skarga na jaszczomp

4 posty w tym temacie

Twój nick podczas Gry: SkeletoN
Nick osoby na która chcesz złożysz skargę: jaszczomp
Data zdarzenia: 11.03.2018
Mapa: Westwood
Screeny / Demko: Plik zajmuje ok. 2,5 GB, więc nie znalazłem chmurki, która tyle jest wstanie przesłać taki plik. Działając z wskazówkami otrzymanym od ubteam'a Piotrka podaję wam ten link:<br /> http://426934.node3.pukawka.pl/hltv_paintball-1803112207-de_westwood-1520802420-1520803560.zip<br /> <br /> Mam nadzieję że uda wam się znaleźć "prawdopodobieństwo" użycia cheat'u. <br /> Jeżeli się nie uda (ale pewnie wam się uda) to zostawię raz na noc komputer włączony z przesyłającym się moim filmem na Google dysk/YouTube.
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Dzisiaj,  po godzinie 21, dostrzegłem nietypowe zachowanie podczas gry. Gracz o nick'u gjaszczomp wychodząc zza ściany od razu oddawał serię wystrzeluwanych kulek  tak, jakby wiedział że ktoś tam jest, chodź nie było możliwości aby on go wcześniej widział. Po rozegraniu kilku rund postanowiłem sam zadziałać w tym kierunku, ponieważ nie dostałem żadnych postępów ze strony administracji po zgłoszeniu 2-3 zgłoszeń na u@. Kiedy rozpocząłem nagrywanie gracza przy odpowiednim programie udał mi się nie tylko nagrać używanie hack'u zwanym WH używanego przez gracza (przynajmniej wydaje mi się że wystarczy ten dowód), ale również wspomagacz zwany bunnyhop'em.

• Lubię to 1

VIP
Napisano (edytowany)

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Na przyszłość wpisz /status w konsole i skopiuj dane do zbanowania gracza.

Edytowano przez dontworrybehappy
  • Kocham to 1

VIP

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png.66eff7568ce1f4f144172e49e6b92b84.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

VIP

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

do forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.   > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.