Recommended Posts

Siemanko piszę temat bo nie mogę się uporać z fpsami w Cs 1.6 . Zaznaczam że gram na 2-rocznym lapku do nie dawna wszystko było w porządku i miałem 100 fpsow lecz od momentu wprowadzenia przez microsoft Asystenta aktualizacji w Win10 Home mam wieczne problemy z klatkami na sekundę. Już dwa razy formatowałem dysk i zawieszałem aktualizacje jak tylko mogłem (w wersji Win Home nie da się zablokować na stałe aktualizacji) gdyż po niej zamiast mieć 100 fpsow to skaczą one od 20 do 80 przez co jak sami wiecie nie da się płynnie grac. Próbowałem wielu rzeczy zarówno komend do configa jak i ustawienia karty graficznej ge force oraz intel . Ustawiałem również nakładkę Xbox jak i ściągnąłem program razer cotrex, usunąłem większość aplikacji i wszystko o dupę potłuc dalej fpsy skaczą jak skakały:/

Nie wiem co mogę jeszcze zrobić aby fpsy wróciły i żebym mógł dalej cieszyć się płynną grą.

Kto ma jakieś porady lub miał podobną sytuacje poproszę o komentarze.

Pozdrawiam Yaman.Kosak

Edited by Yaman.Kosak

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

wyłącz je :)

kliknij logo win+r wpisz "services.msc" i znajdź "windows update" kliknij na to dwa razy,wybierz wyłączony i typ uruchomienia ręczny.

Dodatkowo masz konfigurację pracy karty dla HL'a 

uioiouiouio

2 godziny temu, UZI. napisał:

wyłącz je :)

kliknij logo win+r wpisz "services.msc" i znajdź "windows update" kliknij na to dwa razy,wybierz wyłączony i typ uruchomienia ręczny.

robie to przez usługi i tez biore na wylaczone samo sie uruchamia

19 minut temu, KAPITAN SOWA napisał:

Dodatkowo masz konfigurację pracy karty dla HL'a 

uioiouiouio

Sówka robiłem to z tymże pod cs obadam jutro w pracy.

Dzięki za komentarze każdy spoób może się okazać skuteczny i wtedy wracam do gry inaczej koniec 15-letniej kariery :/

Problem techniczny nie może być przyczyną końca kariery, każdy da się rozwiązać. FPS bardzo powszechny problem, we wszystkich grach. 

Ja wiem Sówka ale jak nie będzie działać to będzie zawieszone do odwołania jak zmienię robotę to już w ogóle zakończę i będę wchodził raz na pół roku także zależy mi na ogarnięciu tego syfu bo chcę pobyć z wami ile da fabryka^^

Na którą jutro idziesz do pracy ? Ja mam dalej L4 to coś wymyślimy :ah:

Wszystko wyżej wymienione zostało zrobione, aktualizacje się nie ściągają mimo to po wejściu na serwer fpsy dalej skaczą 20-80 dodam że w menu cs`a jest stałe 100,5 fps.

Zrobione, test podczas jednej rundy wykazał wzrost fpsow do 60-70 ciężko powiedziec jakby było dalej natomiast jakiś krok w przód to jest szkoda ze nie 100 fpsow jak przed aktualizacja windowsa:(

1. Ustawienia komputera (w menu nad zamknieciem systemu) >> Granie(moze byc tez xbox cos tam...) >> Pasek gry >> Wylacz rejestrowanie klipów ; DVR z gry >> tez wylacz wszelkie dzialanie w tle oraz dzwiek; True Play tez wylacz; Tryb Gry włącz. - to na tyle w ustawieniach win10

2. Program Nvidia GeForce Experience >> Na pasku zakladek masz "Otworz nakladke w grze" >> Ustawienia (taka zębatka, oczywiscie jak juz wlaczysz nakladke)>>  Ustawienia prywatnosci >> Zaznacz Nie (ogółem to najlepiej wszystko po kolei tam powyłączaj w tej nakladce). 

2.2. W okienku programu kliknij teraz ustawienia ogólne programu (tez zębatka) >> Wylacz automatyczna optymalizacje gier.

3. Pulpit >> Prawy przycisk myszy >> Panel Sterowania Nvidia >> Zarzadzanie ustawieniami 3D >> Synchronizacja pionowa >> Wyłącz .

Mozesz tez wyczyscic config lub poszukac cfg na deathruny, ewentualnie sciagnac modele postaci w jakosci low. 

Skorzystaj tez z tego programu https://www.safer-networking.org/spybot-anti-beacon/ , bardzo mozliwe ze podczas dzialania w tle win10 uzywa dosc intensywnie dysku (nigdzie nie jest napisane w jakim celu), co tez moze powodowac wysokie spadki fps.

Edited by Not4You

12 godzin temu, Not4You napisał:

1. Ustawienia komputera (w menu nad zamknieciem systemu) >> Granie(moze byc tez xbox cos tam...) >> Pasek gry >> Wylacz rejestrowanie klipów ; DVR z gry >> tez wylacz wszelkie dzialanie w tle oraz dzwiek; True Play tez wylacz; Tryb Gry włącz. - to na tyle w ustawieniach win10

2. Program Nvidia GeForce Experience >> Na pasku zakladek masz "Otworz nakladke w grze" >> Ustawienia (taka zębatka, oczywiscie jak juz wlaczysz nakladke)>>  Ustawienia prywatnosci >> Zaznacz Nie (ogółem to najlepiej wszystko po kolei tam powyłączaj w tej nakladce). 

2.2. W okienku programu kliknij teraz ustawienia ogólne programu (tez zębatka) >> Wylacz automatyczna optymalizacje gier.

3. Pulpit >> Prawy przycisk myszy >> Panel Sterowania Nvidia >> Zarzadzanie ustawieniami 3D >> Synchronizacja pionowa >> Wyłącz .

Mozesz tez wyczyscic config lub poszukac cfg na deathruny, ewentualnie sciagnac modele postaci w jakosci low. 

Skorzystaj tez z tego programu https://www.safer-networking.org/spybot-anti-beacon/ , bardzo mozliwe ze podczas dzialania w tle win10 uzywa dosc intensywnie dysku (nigdzie nie jest napisane w jakim celu), co tez moze powodowac wysokie spadki fps.

Dzięki za poradę lecz wszystko już dawno temu zrobiłem :(

Problem został zażegnany mianowicie zakupiłem sobie dysk zewnętrzny, po zgrywałem wszystko i z formatowałem dysk. Wykonałem wszystkie czynności na świeżym windowsie i zrobiłem sobie kopie roboczą aby w razie czego można było wrócić do momentu przed problemem tak więc Dzięki wam za porady i temat można zamknąć.

Donator

uioiouiouio

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.