Skocz do zawartości
MaxioR

Propozycje zmian w funkcjonowaniu forum i serwerów 2018

Polecane posty

Właściciel

Witam, jeżeli macie jakąś ciekawą propozycję dotyczącą forum lub serwerów proszę to napisać w tym temacie.

Temat miał powstać w styczniu lecz nikt o tym nie pamiętał :)

Mamy wielu nowych użytkowników więc nowa krew nowe pomysły, zapraszam do dyskusji.

Właściciel

Lista zmian:

ChatBox:

• Obsługa filmików z youtube.
  • Poprawiono wyświetlanie obrazków
  • Limit znaków w jednej wiadomości wynosi 250

Admini:

• Admini będą minimum raz w miesiącu weryfikowani pod kątem aktywności na forum jak i skuteczności banów.

System płatności:

• Mój sklep takowy posiada na temat Tytusa sklepu proszę pisać do niego.

Admini na NS

• Serwery gdzie możliwe że zostanie takie coś wprowadzone: GGTP, GO MOD DD2

Skargi:

• Na ten moment nie widzimy powodu aby rekrutować dodatkowych osób do skarg.

Banery dla serwerów:

• Na forum pojawią się nowe banery dla każdego serwera.

Serwer JB:

• Na forum jest temat gdzie zapraszałem chętnych do współpracy Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.  na dzień dzisiejszy serwer od sieci CsOne.Eu dostały dwie osoby.

Tabelka na urządzeniach mobilnych:

• Czy jest sens aby spowalniać działanie forum na telefonach? Moim zdaniem im mniej tym lepiej dla użytkowników.

Zdjęcie w tle + ranga dla konkretnego serwera:

• Nie ma możliwości powiększenie zdjęcia w tle.
  • Tytus chciał jedną rangę jak i jeden duży dział dla swoich gomodów.

Muzyka na stornie głównej:

• Wychodzę z założenia że każdy sam wie co dla niego najlepsze i sam dobiera sobie muzykę.

Katalog administracji:

Szybki kontakt:

• Zredukowano

Administracja online:

• Wtyczka pokazuje i tak że mimo że ktoś był 10 min temu że jest dostępny, zbędne.

Lista adminów w każdym dziale serwera:

• Fajna propozycja pewnie zostanie wprowadzona.

Na ten moment tyle :)

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Właściciel

Zakazać jakiś dziwacznych nicków na forum aby można było łatwo każdego oznaczyć w razie potrzeby. 

• Kiedyś było i jak widać nie przetrwało do dziś.

Dopisać w końcu do regulaminów serwerów co z grą z komunikatorami głosowymi (ts3,skype itp) bo nadal nikt nic nie wie.

• Jest to praktycznie nie do udowodnienia więc będzie traktowane jako wh. Dodano wpisy

Wymóg wrzucania demka przez zbanowanego. Nie ma demka = skarga nie będzie rozpatrywana. Trzeba  skończyć z tym "nie mam demka, odbanujcie mnie". Admin może się reconnectować na serwer i demko się napisze, a oskarżony ma szansę się sam wybronić. 

• U mnie na serwerach jest hltv, więc w 99% przypadkach zawsze są dowody.

Proponuję usunięcie automatycznego odtwarzania streamów zawieszanych na stronie głównej forum. Ewentualnie proszę o możliwość samodzielnego wyłączenia/schowania playera na stałe, mnie np. irytuje ciągłe szukanie i klikanie pauzy, bo mam nawyk odświeżania strony co kilka chwil. :v

• Eventy dodawane są raz na rok, ale ok już ich nie będzie.

Ustawić limit wielkości grafiki na SB, bo ciagle się rozjezdza @KAPITAN SOWA...

• Czekamy na aktualizację, od autora modyfikacji.

Zapraszam dalej przyjaciele :)

• Łał 1

Właściciel

+ Stworzenie grupy 'admin 4FuN' 

• Jak serwer ruszy pełną parą zostanie to dodane

Wrocic do poprzedniej wersji "kto przeczytal temat"

• Jak ją znajdę to włączę.

Poszukac czegos na te ukryte posty, zeby osoby ktore je napisaly, widxialy powod ukrycia

+ Możliwość wyśrodkowywania filmu z YouTube i dodanie rozmiarów pisanej czcionki (cudowny by był wybór czcionki) w edytorze tekstu/postu. 

• Czcionka i rozmiar dodane na testy, jak zobaczymy że będzie to nadużywane przez użytkowników wracamy to starej wersji.
  • Z YT poinformuje @Maniuś
  • Lubię to 1

Właściciel
Dnia 22.04.2018 o 22:09, Klaudia. napisał:

Proponuję zmienić długość możliwości edycji postu

Vip i Donator mogą kiedy chcą, a zwykły gracz powinien mieć przynajmniej te 24h

Są sytuacje, gdzie ludzie wypowiadają się źle w podaniach lub innych tematach, są dodawane notatki do ich postów, ale edytować postu już niestety nie mogą

Myślę, że 24h starczyłyby na zwrócenie im uwagi i ewentualną edycję postu, zgodnie z regulaminem 

Ostrzeżenia mogą być odpracowywane dopiero po 30 dniach od ich nadania

Po odpracowaniu warna, warn zostaje, ale punkt znika, aby było do wglądu to, co ktoś kiedyś robił źle

Mam nadzieję, że jest to w miarę zrozumiale napisane :)

+ Pozbyć się białego tła przy użytkownikach w klubach 

Czas edycji dla użytkownika wynosi 1440 minut(24h)

Nie robimy pod górkę, odpracować można kiedy się chce :) 

Niestety ale z czego mi wiadomo to nie ma takiej możliwości.

Czekam na Maniusia ale mało go ostatnio :)

Właściciel

Reputację na forum są ukryte na forum dla wszystkich grup oprócz:

• VIP
  • DONATOR

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Donator

Co do propozycji:

Zmieniłbym wyróżnianie tematu. Zamiast ustawiania prefixu "ważne", fajnie by było, gdyby dany temat odznaczał się jakimś kolorem na liście, coś na styl podświetlenia, gdy ma się uprawnienia i go zaznacza. Na pewno by to przyciągało wzrok i byłoby lepsze niż malutka ikonka przy nazwie tematu

• Lubię to 3

Donator

@MaxioRco do propozycji wyżej, gdzieś na necie jest dodatek do "kolorowania" tytułów tematów, który można ustawić dla odpowiednich grup na forum. Aczkolwiek nie wiem czy nie jest to dodatek płatny.

• Lubię to 1

Donator
Napisano (edytowany)

halohalo

Znikly adresy IP przy postach

+ Nie ma GG, więc dział, rangi, prefixy do usunięcia 

Edytowano przez Klaudia.

Właściciel
Dnia 7.06.2018 o 21:47, PaCiiaa. / 69. napisał:

Dobrze, że sb jest zablokowane. Pamiętam jaki był spam od nowych, po pierdyliard wiadomości na minute...

• Jest chyba błąd w panelu bocznym SZYBKI KONTAKT, po kliknięciu "Wyślij wiadomość" niby do Tytusa jako odbiorca wiadomości wyskakuje mosek :DD No chyba, że tak ma być to spoko.
  • Przydałoby się zrobić porządek z działami i z tabelką jeśli chodzi o wyłączone serwery itp.
  • Proponuję wywalić tego 4FUN, skoro tak na dobrą sprawę się nikt nim nie opiekuje, a serwer w większości czasu stoi pusty to wygląda to dość kiepsko. Lepiej skupić się na mniejszej liczbie serwerów niż kilkunastu a pustych. Zostawić temat oczywiście dla osób, które chciałyby rzeczywiście zająć się serwerem na poważnie, a nóż trafi się ktoś odpowiedni za jakiś czas.
  • Czy te Kluby na forum to są potrzebne? Na początku może i było zainteresowanie nimi a teraz to mi się nie wydaje.

1. Poprawione

2. Poprawione

3. Gotowe

4. Moim zdaniem te kluby nic negatywnego nie wnoszą.

• Kocham to 1

Donator

Banery gomoda 3 i 4 widac na telefonie, reszty nie widac

Niech pokazuja nam sie powiadomienia z zamknietych dzialow - jak ktos napisze temat, post, oznaczy nas, da reputacje lub doda notatke

Dodano 4 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

a nooo i zmiana rang znowu nie dziala

• Kocham to 2

Donator
Napisano (edytowany)

@MaxioR żeby Ci nie uciekło, mój post wyżej i post Mrs D. - 2 propozycje (powiadomienia i widoczny say), które trzeba wprowadzić w życie

A teraz coś z innej beczki 

O ile jest taka możliwość

Proponuję otworzyć dział Redakcji dla wszystkich użytkowników, żeby mogli pisać tematy w każdym z poddziałów

Pewnie znajdą się jakieś osoby (taką przynajmniej mam nadzieję), które nie chcą wykonywać prac systematycznie - a przyda się teraz każdy temat, bo cienko w tej redakcji, z jednym redaktorem, który robił tylko jeden projekt

Z czasem mogłoby się to nawet unormować, co jakiś czas nowy temat, myślę że byłby lepszy, niż nic

Oczywiście, najważniejsze -

Tematy musiałyby być akceptowane przez redaktorów i modów (powiedzmy) - jeśli jest taka możliwość, to mam nadzieję, że dziewczyny nie będą miały nic przeciwko

I dopiero zaakceptowany temat, napisany wcześniej w dziale i ukryty dla reszty użytkowników, pokazywałby się dla wszystkich

+ Dział zamówień jest dla wszystkich, nie tylko dla grafików, tak pokazują swoje prace, a potem piszą podania

A może po takich tematach w redakcji, komuś się spodoba i napisze podanie?

Bo oczywiście redaktor nie musi czekać na zaakceptowanie tematu

Tyle z nowej propozycji

Mam wielką nadzieję, że coś takiego jest do zrobienia :)

Edytowano przez Klaudia.
  • Kocham to 3

VIP

Jeśli to możliwe, to ładnie proszę, żeby niewykorzystane punkty reputacji przechodziły na kolejne 24h czy tam dni. :animal:

• Lubię to 2
  • Kocham to 1

Donator

Proponuję albo zmienić trochę funkcjonowanie redakcji albo całkiem ją zlikwidować.

Można dodać akceptację tematów w dziale redakcji przez osoby upoważnione, tak aby każdy użytkownik mógł napisać jakiś "artykuł" bądź nawet to Pytanie dnia, wtedy coś się może ruszy, bo narazie to wieje nudą.

Lub tak jak wspomniałam wcześniej całkiem zlikwidować ten dział skoro od dłuższego czasu nie pojawia się żaden temat. Równie dobrze te nowinki można pisać w sprawach serwerów a nie cały dział pod jedną rzecz utworzony. :p

• Lubię to 2
  • Kocham to 1

Donator

1. Użytkownicy nie mogą edytować swoich postów, mimo, że nie minęły 24h

2. Co z widocznością say'a dla adminów?

3. Powiadomienia z zamkniętych działów - lajki, notatki, oznaczenia

4. Wyróżnienia tematów "ważne" zamiast tej gwiazdki, jakiś kolorek - o czym wspominał zangetsu

5. Wyróżnienia postów, coś w stylu jak mają h@, ale dodać to może jeszcze dla j@/modów?

6. Vip/donator może zmienić nazwę 1x w miesiącu - powinno to być dostępne, mimo tego, że nie ma się tej rangi jako głównej

7. Jest możliwość dodania tego znaczka vipa/donatora przed nick, gdy ktoś posiada taką rangę, chociaż nie jest ona jego główną?

+ pomysł z redakcją był mój, ale fajnie, że w końcu się tym zajmiesz, he

• Lubię to 1
  • Kocham to 2

Właściciel
20 godzin temu, Klaudia. napisał:

1. Użytkownicy nie mogą edytować swoich postów, mimo, że nie minęły 24h

2. Co z widocznością say'a dla adminów?

3. Powiadomienia z zamkniętych działów - lajki, notatki, oznaczenia

4. Wyróżnienia tematów "ważne" zamiast tej gwiazdki, jakiś kolorek - o czym wspominał zangetsu

5. Wyróżnienia postów, coś w stylu jak mają h@, ale dodać to może jeszcze dla j@/modów?

6. Vip/donator może zmienić nazwę 1x w miesiącu - powinno to być dostępne, mimo tego, że nie ma się tej rangi jako głównej

7. Jest możliwość dodania tego znaczka vipa/donatora przed nick, gdy ktoś posiada taką rangę, chociaż nie jest ona jego główną?

+ pomysł z redakcją był mój, ale fajnie, że w końcu się tym zajmiesz, he

1

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć attachment.

2 Dodane

3 Nie ma tego w podstawowych aplikacjach, a nie znalazłem tego w necie.

4 Przypomnę o tym Arturowi.

5 hmm :)

6 Musze to sprawdzić

7 Występowały z tym problemy, dlatego zostało tak jak widać

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć attachment.

• Kocham to 1

Właściciel
1 godzinę temu, Klaudia. napisał:

gitgit :)

A co się podziało z tymi postami, że są białe tła? @MaxioR

Poprawiono

Dodano możliwość że każdy zarejestrowany użytkownik na forum ma uprawnienia do napisania tematu w dziale "Redakcja"

Dodano podświetlanie tematu gdy jest podpięty/ważny.

+ wyczyściłem temat z postów które propozycje zostały dodane lub niemożliwe do dodania w tym momencie.

• Lubię to 1
  • Kocham to 2

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się