Skocz do zawartości
MaxioR

Propozycje zmian w funkcjonowaniu forum i serwerów 2018

Polecane posty

Właściciel

Witam, jeżeli macie jakąś ciekawą propozycję dotyczącą forum lub serwerów proszę to napisać w tym temacie.

Temat miał powstać w styczniu lecz nikt o tym nie pamiętał :)

Mamy wielu nowych użytkowników więc nowa krew nowe pomysły, zapraszam do dyskusji.

VIP
Napisano (edytowany)

Zmiany dla shoutbox: 

• dopuszczenie 3 wiadomości pod rząd nikomu nie zaszkodzi (sam osobiście mam czasami dużo do przekazania)
  • zwiększenie wiadomości tekstowej + 50-60 znaków (coś piszemy i jak dodasz link to musisz robić link na dwie wiadomości)
  • z jakiegoś powodu ucierpiały obrazki podlinkowane przez hosting sieci. Nie ładują się

poddział na forum (np w offtopic) - księga gości 

W księdze gości można ustawić wzór i każdy kto przychodzi lub odchodzi mógłby zostawić jaki komentarz, złotą myśl, podziękowanie, skargę,  myśl itp...(podobnie jak w restauracji ), można podłączyć pod nią statystykę (np liczbę osób która odwiedziła ten dział - nawet jeśli nie pozostawiła wspisu), której liczba wyświetlałaby się obok miniatury poddziały. (Tak samo to działa gdy wchodzicie na jakiś hosting i pokazuje wam ilość aktywnych serwerów/graczy/itp w zakładce) - moderatorzy ogarną wulgarne treści gdy będzie trzeba. 

Edytowano przez KAPITAN SOWA
  • Lubię to 4

Powinno zacząć się rozliczać adminów nie tylko z gry na serwerze, ale także za forum. Co to za admin co wbija aby sobie pograc, nie działa nic by pilnował porządek na serwerze i co najwazniejsze nie udziela sie na forum gdy chodzi o SPRAWY SERWERA.  Z miesiąc temu przed "redukcją" adminów poruszalismy kilka ważnych spraw dotyczących serwera. Ilu Adminów tego że serwera wzieło udział w rozmowie? 4/5 max, a to aby garsta tego co jest na serwerze. Jestem za tym by admini obowiązkowo udzielali się w np. takich tematach jak "podanie XYZ (na admina DD2)" lub "Propozycje zmian funkcjonowania serwera DD2". Zachęcając innych adminów słysze często odpowiedzi: "a co mnie to obchodzi,- nie chce mi sie,- nie obchodzi mnie to wcale,- róbcie co chcecie". 
W końcu jezeli adminujemy juz na serwie, to powinnyśmy także udzielać się na nim na forum. To głównie od niego zalezy jak bedą zmiany na nim.

przepraszam ze tak nie formalnie i chaotycznie :) 

• Lubię to 4

Jest możliwość rozwinięcia systemu płatności w sklepiku? 

Chodzi mi tutaj o płatności przelewem, aby były automatycznie rejestrowane jak to się ma z PayU czy Przelewy24. Nie trzeba wysyłać potwierdzeń przelewu tylko system sam automatycznie wykrywa transakcje i doładowuje portfel. 

• Lubię to 5

Dopuszczenie NSów do adminowania skoro i tak dajecie na nick + hasło :DD

Oczywiście takie NSki musiałyby spełnić trochę większe wymagania jak u Tytka + faktycznie patrzeć coś na forum. 

• Lubię to 2

Mam też jeszcze jedną propozycję. Piszę w osobnym poście bo w przypadku edita nie wyskoczy powiadomienie ani nic :)

Wyznaczyć 1-2 osoby do rozpatrywania skarg, które by właśnie ogarnęły ten dział. Dostałyby dostęp do bansów ale nie wykorzystywałyby go w przypadku zgłoszeń cheaterów oraz apelacji o ub (to by zostało w dalszej kwestii dla UBT).
Oczywiście członek UBT mógłby aspirować do tej rangi, czemu nie? 

Właściciel

Na wszelkie propozycję się wypowiem w jednym poście, aby nie robić spamu odpowiadając na każdą :)

Napisano (edytowany)

Z mojej strony all mi się widzi ale zmieniłbyn np. wygląd rang,może jakąś fajną grafiką zastąpił.

@Klopson sorki stary ale nigdy nie dałbym flag NS-owi, nie dlatego że coś nie tak z nimi ale jakieś zasady muszą jednak być,steam nie kosztuje dużo.

Edytowano przez UZI.
  • Lubię to 4

Napisano (edytowany)
45 minut temu, UZI. napisał:

Z mojej strony all mi się widzi ale zmieniłbyn np. wygląd rang,może jakąś fajną grafiką zastąpił.

@Klopson sorki stary ale nigdy nie dałbym flag NS-owi, nie dlatego że coś nie tak z nimi ale jakieś zasady muszą jednak być,steam nie kosztuje dużo.

A może nie każdego stać nawet na takie o steam

A ktoś chcę być adminem i co zmusisz go do kupna steam bo admina nie dostanie

Pomyśl trochę zanim coś napiszesz

Steam nie musi być obowiązkowy

Tyle adminów tu jest pewnie bez steam 

A tak swoją drogą 

serwer PB chyba powoli zaczyna upadać

Chyba przydałaby się jakaś dodatkowa reklama...

Edytowano przez JestemTHC

Właściciel
2 minuty temu, JestemTHC napisał:

Steam nie musi być obowiązkowy

Tyle adminów tu jest pewnie bez steam 

A tak swoją drogą 

Tylko na PB przyjmowani są admini bez steam, serwer ma raz więcej graczy raz mniej.

Jeśli chodzi o admina dla ns. 

Bardziej miałem na myśli gomod dd2. I w sumie czemu nie GG? 

Wiem, że na only dd2 I gomod 1 gra dużo graczy ze steam i oni przeważają w rankingu czasowym. Ale są też serwery bez takich osiągów i wiem, że to jest dosyć spore ograniczenie na tych dwóch pierwszych serwerach. 

Napisano (edytowany)
11 godzin temu, JestemTHC napisał:

A ktoś chcę być adminem i co zmusisz go do kupna steam bo admina nie dostanie

Pomyśl trochę zanim coś napiszesz

To jest moje zdanie i możesz się z nim nie zgodzić,masz prawo do własnego zdania

po co się napinasz jak plandeka na żuku 

--moja kolejna propozycja to zrobić serwer JB,dzieciaki grają na nich a jest mało dobrych JB

Edytowano przez UZI.
  • Lubię to 3

Donator
Napisano (edytowany)

W tym co Uzi mówi jest sens, wydaje mi się, że Steamy są takie bardziej "stateczne". Of course są wyjątki ale one potwierdzają regułę. 

Dzielny się fajnie wypowiedział na temat sklepu. Zamiast np zawracać głowę Tytkowi, hajsik leci odrazu do portfela i można sobie doładować usługę 

Co do forum: Czy jest możliwość wprowadzenia tabelki serwerów (prostszej niż na PC czyli ilość graczy oraz mapa aktualnie grana) 

Kolorki rang do zmiany, może konkretna flaga dotycząca numeru serwera, na której admin posiada rangę? 

Profil użytkownika: powiększenie powierzchni na zdjęcie w tle

@MaxioR tak dokładnie, zeby na mobilnej też się coś pojawiało. Zapomniałem sprecyzować

Edytowano przez Zangetsu
  • Kocham to 1

Napisano (edytowany)

@JestemTHC Zwracam się lekko co do treści umieszczonej w twoim poście a mianowicie, tu cytuję

14 godzin temu, JestemTHC napisał:

Chyba przydałaby się jakaś dodatkowa reklama...

Od kilku dni mogłem zauważyć mały spadek osób grających na Paint Ball. Według mnie spowodowane jest to tylko tym, że skończyły się ferie :). Zaczyna się dla większości szkoła, nauka i tym podobne. Co do wspomnianej reklamie mógłbym coś pododawać na YT. Moje gry na tym serwerze są cały czas monitorowane/nagrywane. Jeżeli nie ma administracja nic przeciwko, mógłbym się tym zająć, ale mogę też dodać że jestem w tym "zielony" a dojście do (może nie) profesjonalizmu trochę zajmie. Mam na myśli w tym ostatnim zdaniu, że filmiki mogą nie być ciekawe (na ten moment), tylko przedstawiające ogólnie jak wygląda serwer.

Można to uznać jako mój pomysł na serwer, mające na celu przywrócenie do lepszego stanu ilości graczy, oraz na promocję całego CsOne.Eu

#EDIT: Małe urozmaicenie

Pozdrawiam.

Edytowano przez SkeletoN=BH=

Właściciel

Dziś pojawi się pierwsza fala informacji z mojej strony.

A dam tu wam i swoją propozycje 

Dodanie muzyki dla wszystkich czyli chodzi mi o to gdy przeglądamy forum żeby leciała jakaś muzyka... Najlepiej jak by była jakaś składanka 

Ale to tylko moja propozycja 

Donator

Odświeżyć temat -> Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

• dodać modów/j@
  • ubt przenieść na górę
  • gomod+dd2 też do góry

Szybki kontakt - na stronie głównej

• dodać tam modów, bo skoro zastępca tytusa, który zmienia tylko premki tam jest, to czemu modów ma tam nie być?

A jeszcze nad szybkim kontaktem, można dodać tylko osoby, które są aktualnie online na forum (h@/j@/mod)

Znowu sprawdzać aktywność adminów - obowiązkowo na forum, bo jest to strasznie olewane, a nie są wyciągane konsekwencje 

Sprawdzać bany + te zapisane w dziale apelacji

Admini ns - na GG i Gomod+dd2 również mogą się pojawić

Ranga tylko do skarg? - UBT to robi + h@ i jest wszystko w porządku, niepotrzebna kolejna ranga jak dla mnie

chyba tyle.

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Donator

Nie edytuje postu bo Maxior mógłby to pominąć: mianowicie lista administratorów sprawujących władzę na poszczególnych serwerach. Każda lista wisialaby w temacie w dziale „Sprawy serwera”

Właściciel

Lista zmian:

ChatBox:

• Obsługa filmików z youtube.
  • Poprawiono wyświetlanie obrazków
  • Limit znaków w jednej wiadomości wynosi 250

Admini:

• Admini będą minimum raz w miesiącu weryfikowani pod kątem aktywności na forum jak i skuteczności banów.

System płatności:

• Mój sklep takowy posiada na temat Tytusa sklepu proszę pisać do niego.

Admini na NS

• Serwery gdzie możliwe że zostanie takie coś wprowadzone: GGTP, GO MOD DD2

Skargi:

• Na ten moment nie widzimy powodu aby rekrutować dodatkowych osób do skarg.

Banery dla serwerów:

• Na forum pojawią się nowe banery dla każdego serwera.

Serwer JB:

• Na forum jest temat gdzie zapraszałem chętnych do współpracy Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.  na dzień dzisiejszy serwer od sieci CsOne.Eu dostały dwie osoby.

Tabelka na urządzeniach mobilnych:

• Czy jest sens aby spowalniać działanie forum na telefonach? Moim zdaniem im mniej tym lepiej dla użytkowników.

Zdjęcie w tle + ranga dla konkretnego serwera:

• Nie ma możliwości powiększenie zdjęcia w tle.
  • Tytus chciał jedną rangę jak i jeden duży dział dla swoich gomodów.

Muzyka na stornie głównej:

• Wychodzę z założenia że każdy sam wie co dla niego najlepsze i sam dobiera sobie muzykę.

Katalog administracji:

Szybki kontakt:

• Zredukowano

Administracja online:

• Wtyczka pokazuje i tak że mimo że ktoś był 10 min temu że jest dostępny, zbędne.

Lista adminów w każdym dziale serwera:

• Fajna propozycja pewnie zostanie wprowadzona.

Na ten moment tyle :)

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

Zakazać jakiś dziwacznych nicków na forum aby można było łatwo każdego oznaczyć w razie potrzeby. 

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

VIP

Dopisać w końcu do regulaminów serwerów co z grą z komunikatorami głosowymi (ts3,skype itp) bo nadal nikt nic nie wie.

• Lubię to 3
  • Kocham to 1

Donator

Wymóg wrzucania demka przez zbanowanego. Nie ma demka = skarga nie będzie rozpatrywana. Trzeba  skończyć z tym "nie mam demka, odbanujcie mnie". Admin może się reconnectować na serwer i demko się napisze, a oskarżony ma szansę się sam wybronić. 

Co za tym idzie, w regulaminie musi być zapis mówiący o odpowiedniej wersji CS`a 1.6 NS który umożliwia zapisywanie demek. 

• Lubię to 1
  • Kocham to 1

VIP

Proponuję usunięcie automatycznego odtwarzania streamów zawieszanych na stronie głównej forum. Ewentualnie proszę o możliwość samodzielnego wyłączenia/schowania playera na stałe, mnie np. irytuje ciągłe szukanie i klikanie pauzy, bo mam nawyk odświeżania strony co kilka chwil. :v

• Lubię to 2
  • Kocham to 3

Dozwolono:

• Podpowiadania drugiemu graczu na komunikatorach głosowych typu ts3 , skype itp

A propos podpowiadania, pisałem do tytusa, ale konkretnej odpowiedzi nie dostałem. Według mnie to powinno zostać zakazane. Prosty przykład- 1v1, jeden gracz gra sam, drugi siedzi z kolegami na tsie i dostaje dokładne info... Zero sprawiedliwości, nie powinno to mieć miejsca. Do tego nie wiadomo, czy gość ma wh, czy dostaje info od kolegi, mylące jak cholera.

Wyjście jest jedno, zakazać podpowiadania i wyłączyć spectate wroga, a zostawić jedynie na swoją drużynę.

• Kocham to 2

Admini NS to raczej tylko na niektórych serwerach. W przypadku CODa na pewno nie ma takiej potrzeby :)

Mam w sumie pomysł na zwiększenie dochodów sieci i zwiększenia ilości graczy. Co wy na to, aby w jeden dzień VIP i Premium na wszystkich serwerach był dla każdego gracza? Fajna promocja na przykład na pierwszy dzień wiosny. Dobrze rozreklamować taką akcję i już widzę pełno ludzi na serwerach. Komuś się spodoba to przedłuży :D

• Lubię to 1

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Reklamę nowych serwerów
  • Zwiększenie reklam obecnych serwerów
  • Realizacja projektów związanych ze stroną

Każda złotówka ma znaczenie

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się