Sign in to follow this  
Klopson

i inne zjawiska muzyczne #68

Co spodobało Ci się bardziej?  

6 members have voted

 1. 1. Co spodobało Ci się bardziej?

  • Klasyczek
   4
  • Świeżaczek
   2


Recommended Posts

Donator

Yo.

Lud zagłosował. Dalej będę publikował tutaj temat codziennie. Tekstu nie będzie za dużo więc spokojna głowa, czytanie nie zajmie Wam więcej czasu niż odsłuch piosenek. 
Oczywiście to się jeszcze może zmienić, ankieta wciąż jest otwarta i można oddać swój głos - Please login or register to see this link. .

Rozumiem, że do Klasyczka będzie dorzucany Świeżaczek, tak? Pytanie brzmi: Co rozumiecie przez określenie Świeżaczek? Czy to mają być nuty stricte z 2018, czy może wrzucać coś z 2017, a może nawet 2015? W końcu świeższe niż Klasyczki :p 
Czekam na odpowiedzi oraz ewentualne ich propozycje (Świeżaczków). Klasyczki również możecie podsyłać ;) 

Mam dla Was jeszcze jeden projekt w zanadrzu, ukaże się on w tygodniu i spokojnie, nie będę tego publikował tak często jak Klasyczka.

Rozpisując się wyżej wpadłem właśnie na pomysł małego głosowania - ankietka. Powiedzcie tylko, czy coś takiego będziecie chcieli czy nie.

 

Klasyczek:

Ricky Martin - Livin' La Vida Loca (1999)

 

Świeżaczek:

Maruv & Boosin - Drunk groove (2018)

 

 • Kocham to 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
VIP

Klopsik myślę że można swieżaczki od 2016. W miarę nowe nuty, które pewnie podbiły serca słuchaczy! Doceniam kazda Twoja praca i ciesze sie, że skorzystałeśz mojej propozycji. Zobaczymy czy się przyjmie. Serducho mistrzu do kolekcji ;)

 • Lubię to 2
 • Kocham to 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this