Klopson

i inne zjawiska muzyczne #68

Co spodobało Ci się bardziej?  

6 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co spodobało Ci się bardziej?

• Klasyczek
      4
    • Świeżaczek
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Donator

Yo.

Lud zagłosował. Dalej będę publikował tutaj temat codziennie. Tekstu nie będzie za dużo więc spokojna głowa, czytanie nie zajmie Wam więcej czasu niż odsłuch piosenek. 
Oczywiście to się jeszcze może zmienić, ankieta wciąż jest otwarta i można oddać swój głos - Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. .

Rozumiem, że do Klasyczka będzie dorzucany Świeżaczek, tak? Pytanie brzmi: Co rozumiecie przez określenie Świeżaczek? Czy to mają być nuty stricte z 2018, czy może wrzucać coś z 2017, a może nawet 2015? W końcu świeższe niż Klasyczki :p 
Czekam na odpowiedzi oraz ewentualne ich propozycje (Świeżaczków). Klasyczki również możecie podsyłać ;) 

Mam dla Was jeszcze jeden projekt w zanadrzu, ukaże się on w tygodniu i spokojnie, nie będę tego publikował tak często jak Klasyczka.

Rozpisując się wyżej wpadłem właśnie na pomysł małego głosowania - ankietka. Powiedzcie tylko, czy coś takiego będziecie chcieli czy nie.

Klasyczek:

Ricky Martin - Livin' La Vida Loca (1999)

Świeżaczek:

Maruv & Boosin - Drunk groove (2018)

• Kocham to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Klopsik myślę że można swieżaczki od 2016. W miarę nowe nuty, które pewnie podbiły serca słuchaczy! Doceniam kazda Twoja praca i ciesze sie, że skorzystałeśz mojej propozycji. Zobaczymy czy się przyjmie. Serducho mistrzu do kolekcji ;)

• Lubię to 2
  • Kocham to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.