Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Smiley16

Rozwiązane Demko

Polecane posty

Nick podejrzanego: GORDON
Steam ID do zbanowania!: STEAM_2:0:897401621 1 01:38 16
Serwer: GO MOD #6
Screeny / Demko: http://www93.zippyshare.com/v/mYzOGro4/file.html
Data zdarzenia: Około godz 12 dzisiaj.
Mapa: De_train
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Gracz dziwnie grał, staty życia robi od ostatniego tygodnia, miesiąc temu i w tył nie mógł mieć starów 10/8 a dzisiaj robi 30/2. Skarga jest od całego serwera nie tylko odemnie, miał pare razy screeny ale nic nie było, do dzisiaj i ta jego dziwna gra. Skarga jest ode mnie ale i od innych 10 osób z serwera i adminów, proszę o rozważenie tego tematu bo ten gracz (GORDON) psuje grę innym. Z góry dziękuje Smiley :D 

• Lubię to 1

podpisuje się pod tym niżej napisane są moje sugestie które mogą okazać się blednę albo wnieść coś do osądu 

wygląda trochę jak aimbot pod przycisk ale nie mam wystarczających dowodów zeby go zbanoowac natomiast jego gra jest dziwna i nie naturalna w niektorych momentach

zauważyłem powtórzenie ruchu celowania na głowę po luku w gore co jest dosyc dziwne ponieważ full auto z ak  albo m4 robi sie od góry do dolu a nie na odwrót 

cholernie szybka reakcja w stresowych sytuacjach ,większość osób ma zastrzeżenia co do jego "FAIR PLAY" z tego co słyszałem miał już ss 11 razy i nic co możne wyjaśniać 

zaawansowany aimbot który działa po przycisk 

pojawiają się także komplikacje z wiedza o położeniu graczy nawet wtedy gdy nie ma info i gracze są na walku  za tym może stać wh na przycisk lub inne platne haxy 

bazuje na informacjach od graczy ,wlasnej obserwacji gordona i wlasnych doświadczeniach w grze z tym graczem 

dajcie mi no chwileczke, polaki

Dodałeś nam demko, gdzie ma praktycznie jedną rundę, gdzie zabija?

na dodatek, NIC W TYM NIE BYŁO, PO PROSTU GRA NA SŁUCH, WSZYSTKO SŁYCHAĆ..

Co się dziwić, że może być dla Was odpalony, skoro pewnie gracie na słuchawkach z biedronki które miały zniżke w wysokości 75%.

CZYSTY.

P.S Zostawiam Wam ten temat, i poczekamy na więcej od Was "dowodów" w postaci demka, że owy gracz może być odpalony.

P.Sv2 Jeżeli ktoś wypowie się pod tym tematem, i nie poda więcej żadnych dowodów (czyt. demko), zamykam skargę, i postaram się o wynagrodzenie w postaci warna.

Szczęśliwego Nowego Roku.

Edytowano przez Piotrek, ツ

34 minuty temu, Piotrek, ツ napisał:

dajcie mi no chwileczke, polaki

Dodałeś nam demko, gdzie ma praktycznie jedną rundę, gdzie zabija?

na dodatek, NIC W TYM NIE BYŁO, PO PROSTU GRA NA SŁUCH, WSZYSTKO SŁYCHAĆ..

Co się dziwić, że może być dla Was odpalony, skoro pewnie gracie na słuchawkach z biedronki które miały zniżke w wysokości 75%.

CZYSTY.

P.S Zostawiam Wam ten temat, i poczekamy na więcej od Was "dowodów" w postaci demka, że owy gracz może być odpalony.

P.Sv2 Jeżeli ktoś wypowie się pod tym tematem, i nie poda więcej żadnych dowodów (czyt. demko), zamykam skargę, i postaram się o wynagrodzenie w postaci warna.

Szczęśliwego Nowego Roku.

tak jak piotrek na demku nic nie widac jedynie jedna akcja w zamku 05:07 gdzie robi fragi  a tak to gra na słuch celownik na swoim miejscu,

GRACZ CZYSTY.

VIP

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Reklamę nowych serwerów
  • Zwiększenie reklam obecnych serwerów
  • Realizacja projektów związanych ze stroną

Każda złotówka ma znaczenie

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować