Skocz do zawartości
MaxioR

Masz pomysł na serwer i chcesz go prowadzić?

Polecane posty

A może takie serwery Metin2 priv, minecrafta, HurtWorld, PUBGu, ARK Survival, RUST?

Właściciel
12 godzin temu, Mr. FoxY napisał:

A może takie serwery Metin2 priv, minecrafta, HurtWorld, PUBGu, ARK Survival, RUST?

Fajna inicjatywa tylko nikt się o takie serwery nie zgłosił.

Minecrafta mogę ogarnąć sam wszystko, kiedyś bardzo dobrze siedziałem na tym wiele czasu, ogarniam wszysciutko, prowadziłem kilka serwerów srv+frakcje które same na siebie były w stanie zarobić w dzień, generalnie no w temacie to jestem mega kocur, jakby coś trzeba było to zapraszam do kontaktu ;p

• Lubię to 1

Jestem w stanie prowadzić JB ,nie mam co prawda doświadczenia w tym dokładnie modzie, ale mam silne zaplecze ludzi (syn grał kilka lat oraz córka która gra gra obecnie) więc wiem że pomogą mi to ogarniać,i nauczą co i jak

ponadto mam mnóstwo pluginów tego moda,i nie tylko tego :)

doświadczenie w prowadzeniu serwerów mam 

• Lubię to 1
  • Kocham to 2

Może Base Builder

Tyle że bez lvl , expa Lecz że nw czy nadal byłby w stanie taki serwer utrzymać się tylko z wpłat administracji .

Można by dodać skiny cs-go oraz malowanie tekstur dla vipa i specjalne modele postaci .

Niestety nw czy dałbym radę stworzyć stwożyć takiego moda gdyż bawiłem się tylko na codzie (a tam nie ma nic trudnego )

lecz na pewno mógbym się nim zaopiekować jako opiekun itp.

Napisano (edytowany)

Surf lub BH w cs go bylo bo ty bardzo dobre poniewaz serwerow surf oraz BH w cs go jest bardzo malo a takie serwery sa grywalne jesli jest tam cos co graczy zainteresuje. Moglbym byc na takiego typu serwerach adminem poniewaz juz kilku krotnie otrzymywalem taka range na innych serwerach.

Edytowano przez SquiZu

9 minut temu, SquiZu napisał:

Surf lub BH w cs go bylo bo ty bardzo dobre poniewaz serwerow surf oraz BH w cs go jest bardzo malo a takie serwery sa grywalne jesli jest tam cos co graczy zainteresuje. Moglbym byc na takiego typu serwerach adminem poniewaz juz kilku krotnie otrzymywalem taka range na innych serwerach.

Tu chodzi o serwery cs 1.6 nie csgo

Napisano (edytowany)

Bf2+DM Super kalsyk - Super mod (tylko nie wiem czy każdy na każdego , team . czy flagi lecz flagi chyba były by tu najlepsze)

z usługą vipa który daje kamizelkę , model postaci, dodatkowy skok , 

Prawdopodobnie mogę takiego moda napisać lecz wtedy będą inne odzaki gdyż nie pamiętam iuż ich zbytnio a niektóre bym po prostu pozmieniał bo są słabe 

Edytowano przez kitmax
  • Lubię to 2

Dajcie komuś dzierżawę niech zrobi jakiegoś dobrego odlschoolowego diablo!!

56 minut temu, SetkiKredki napisał:

Dajcie komuś dzierżawę niech zrobi jakiegoś dobrego odlschoolowego diablo!!

Mówisz że Diablo będzie dobry? A będziesz grał? Zaprosisz znajomych? :) Pytam całkiem poważnie.

1 godzinę temu, Radzisz napisał:

Mówisz że Diablo będzie dobry? A będziesz grał? Zaprosisz znajomych? :) Pytam całkiem poważnie.

odpowiadam całkiem poważnie, że będę katował w każdej wolnej chwili, kilku znajomych z chęcią też pogra bo dalej mam kontakt z ekipą z ostatniego DIABLOMODA na którym grałem, tylko jeśli to będzie, oldschoolowy diablo, bez miliona bezsensownych klas :D  

3 minuty temu, SetkiKredki napisał:

odpowiadam całkiem poważnie, że będę katował w każdej wolnej chwili, kilku znajomych z chęcią też pogra bo dalej mam kontakt z ekipą z ostatniego DIABLOMODA na którym grałem, tylko jeśli to będzie, oldschoolowy diablo, bez miliona bezsensownych klas :D  

Napisz do mnie na PW, co to znaczy "oldschool owy" Diablo :)

1 godzinę temu, Radzisz napisał:

Napisz do mnie na PW, co to znaczy "oldschool owy" Diablo :)

Odpisałem tak na biegu, bo w pracy jestem :D później możemy podyskutować bardziej . 

Dnia 10.10.2018 o 12:31, SetkiKredki napisał:

Racja. Na takim i ja bym pograł tylko bez rzeczy które nie są potrzebne :p

• Lubię to 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się