Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Mam taki mały problem....mianowicie nie wiem czemu ale dzis zauważylem że nie moge ani pisac na "say" ani nikt mnie nie slyszy na mikro...na innych serwerach nie mam tego problemu....czy ktos może mi jakos to wytlumaczyc-pomoc?? 

pozdrawiam Robin Hood

zapewne dostałeś mute na chat i mikrofon

Są 4 przyczyny tego:

1. Nie masz 16 lat lub mutacji.

2. Utrudniałeś grę innym poprzesz puszczanie bądź wyzywanie na mikro + sayu.

3. Twój SID mógł się zlać z  innym SIDEM, który ma mute i dlatego Ty masz.

4. Twój młodszy/starszy brat grał na serwerze i dostał muta na SID to automatycznie Ty też dostaniesz jak gracie na jednym kompie i na tym samym Cs, nawet jak zmienisz nick to nic nie da musisz pisać to tego Admina, który dał Muta, by Tobie zdjął bądź do @TyTuS. i wyjaśnić mu całą sytuację 

Edytowano przez Kamilek<C>

w tym czasie jak mi przestało to działac gralo jakies dziecko i sie udzielalo na mikro wiec moze stad ta pomyłka....ja nic nie pisałem na say a na mikro mało sie odzywam...wiek mam odpowiedni

2 godziny temu, Robin Hood napisał:

w tym czasie jak mi przestało to działac gralo jakies dziecko i sie udzielalo na mikro wiec moze stad ta pomyłka....ja nic nie pisałem na say a na mikro mało sie odzywam...wiek mam odpowiedni

Mute masz ode mnie, cytuje "Rób cele wieśniaku" i nikt się nie udzielał na mikrofonie oprócz Ciebie.

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.