Skocz do zawartości

Polecane posty

Twój nick podczas Gry: αℓє__wн'νιяυѕ.
Screeny / Demko: http://www24.zippyshare.com/v/gH62M9F3/file.html
Serwer: 301 lvl cod'mod
Data zdarzenia: 13.12.2017
Wycinek z consoli: Umieszczam to w polu niżej.

W końcu Ban eh... nie wiem jakich macie super adminów na serwerze , ale admin "Kapitan" nawet nie był na specta by mnie sprawdzić i ban od ręki poszedł , myślę jest tak super adminem że nawet tego demka nie będzie umiał rozpisać!.

no to sobie poczekam 48h aż szanowny Pan Admin "Kapitan" się odezwie , albo ktoś mu demko rozpisze

Pozdrawiam VrS.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CsOne.eu @ CoD 601
[AMXBans] Powod: 'wrzuc demko do sprawdzenia'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanently'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:17420249'
[AMXBans] Twoje IP: '94.254.161.214'
[AMXBans] ===============================================

Daj swoje demko, a nie hltv

Dodano 7 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

@SMKK masz demko, więc sobie je sprawdź, skoro nie miałeś czasu wejść na specta, podczas gry

• Lubię to 1

Przed chwilą, SMKK napisał:

Nuech mi wyjaśni @Marek NzP jakim kurwa cudem wiedzial gdzie strzelic jak siedzialem na stalku lecz on w tej rundzie nie zgnol?

Potem będziemy wyjaśniać...

Podaj czasówki, za które zbanowałeś - a nie sorka, przecież nawet go nie obserwowałeś...

Obejrzyj demko i podaj czasówki, które są dla ciebie podejrzane

@Klaudia. idz sie przejdz na spacer i daj załatwic to na forum poludzku 

Dodano 2 minut później
---------------------------------------------------------------------------------

@Klaudia. tobie nie podam bo i tak dasz ub graczowi spalonemu a potem jak co do czego wyjdzie ze to nie ty , to po co tu pisać , wole dla ktoregos z UBT podac czasowki na steam i mam cb w  ************

2 minuty temu, SMKK napisał:

@Klaudia. idz sie przejdz na spacer i daj załatwic to na forum poludzku 

Dodano 2 minut później

@Klaudia. tobie nie podam bo i tak dasz ub graczowi spalonemu a potem jak co do czego wyjdzie ze to nie ty , to po co tu pisać , wole dla ktoregos z UBT podac czasowki na steam i mam cb w  ************

Koleś, ty jesteś poważny?

Czasówki podajesz tutaj, w poście, w apelacji, każdy je widzi

Swoją drogą, chętnie zobaczę jak ci idzie rozpisywanie demek

UB spalonemu? Jeśli widzę, że jest spalony, to nie daje UB?

Ty za to dajesz bany ludziom, którzy cię zabijają i nic nie mają - pogratulować

Miej mnie gdzie chcesz, lata mi to

Rozpisuj demko i nie rób spamu

• Lubię to 1

Podaj mi to tu że każdy admin ma rozpisać demko, a po pierwsze nie jesteś w UBT i nie musze ci podawać czasówke po drugie jestes tylko Junior admin i Moderator ja ten temat nie należy do Cb to po jaką cholere wpierdalasz swoje 5 groszy? Jesteś w UBT bo jakoś cię tam nie widzę i do widzenia z tego tematu @Klaudia.

26 minut temu, SMKK napisał:

Nuech mi wyjaśni @Marek NzP jakim kurwa cudem wiedzial gdzie strzelic jak siedzialem na stalku lecz on w tej rundzie nie zgnol?

1. Mam bardzo dobre sluchawki które bardzo dużo słyszą ja gram jestem skupiony i wiciszony by usłyszeć najmniwjszy krok.

2. Mam dobry słuch ponieważ mam dużą wadę wzroku.

3. Jak zawsze wszytsko skanuje na każdej mapie.

4. Byłeś raz na jednym miejscu sobie pomyślałem to znów tam będziesz to skan padasz hmm... druga sytuacja kucales za skrzynia strzelalem tam nie trafilem wiec odeszelm usłyszałem za pleców strzal wrocilem i jeb full auto padasz i tyle z rozpisania demka.

5. Gdy już zgine obserwuje graczy gdzie sie chowają gdzie moga sie schować i tak gram ja patrze ze gracz stoi 2 raz w tym samym miejscu to za 3 razem go nie zmini

Edytowano przez Marek NzP

2 minuty temu, SMKK napisał:

Podaj mi to tu że każdy admin ma rozpisać demko, a po pierwsze nie jesteś w UBT i nie musze ci podawać czasówke po drugie jestes tylko Junior admin i Moderator ja ten temat nie należy do Cb to po jaką cholere wpierdalasz swoje 5 groszy? Jesteś w UBT bo jakoś cię tam nie widzę i do widzenia z tego tematu @Klaudia.

Nie wiem czy śmiać się czy płakać, o boże 

Ranga J@ wiążę się z innymi rangami na forum + admini na serwerach

Jestem w UBT, zajmują się apelacjami tak jak reszta, po prostu nie mam tej rangi, bo jest ona wsadzona do tego J@, no rozumiesz...

Wpierdalam swoje 5 groszy, BO MOGĘ I MI TEGO NIE ZABRONISZ

Masz rację, nie jest nigdzie napisane, że musicie rozpisywać demka, ale za to jest wpis, że admin musi podesłać demko z obserwacji

Więc pytanie, GDZIE TWOJA OBSERWACJA? BYŁEŚ NA SPECT? NIE? NO SZKODA...

Nie udało ci się go sprawdzić w grze, to chociaż obejrzyj demko i powiedz nam co według ciebie jest tam podejrzanego, podaj czasówkę, w której cię widział, kiedy nie mógł cię widzieć

I NIE RÓB JUŻ TU SYFU, BO BARDZO NIE MASZ RACJI

przepraszam za uniesienie, ale bardzo mnie irytuje, he

• Lubię to 1

zamknąć lby,

admin ma mi, albo innemu UBT wysłać denko na PW wraz z rozpiska, jeżeli tego nie zrobisz, gracz dostanie UB, a Ty stracisz admina, proste.

czas: 24h

Milej nocy.

temat zamykam, eloelo

• Lubię to 1
  • Kocham to 3

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

BRAWO! Zostałeś odbanowany, zapraszamy do ponownego odwiedzenia Naszych serwerów.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

do forum:

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.   > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. > Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Opłacenie serwerów na hostingu.
  • Opłacenie reklam na serwery.
  • Dalszy rozwój sieci.

Każda złotówka ma znaczenie, pokaż że jesteś częścią społeczności.

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.