Sign in to follow this  
fewaan

Brak Zainteresowania Serwer Dedykowany - którą ofertę polecacie?

Recommended Posts

czesć! którą firme mozecie mi polecic do zaupu serwera dedykowanego aby postawić serwer cs dla kumpli z osiedla? Czasem tez chcielibysmy pograc w minecrafta wiec te dwie opcje muszą byc obowiązkowo. Koszt do 150 zł bo tyle uda sie nam co miesiac zebrac

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

a masz jakies konkretne wymagania odnosnie procesora? pamieci i dysków? pewnie dyski ssd ale pojemnosc? chcesz tam trzymac jakies duze dane czy tylko te serwer ybedziesz mial?

oczywiscie, zalezy mi na dysku ssd, dobrym łączu aby nie było problemó z pingiem i polska lokalziacja

co do podzespołów to nie bardzo sie znam, zalezy mi an tym aby po prostu  grało sie nam przyjemnie i bez problemów 

W takim razie smiałego moge polecić Ci serwery z firmy https://serwerydedykowane.pl/ pakiet standard byłby najodpowiedniejszy ze względu  na procesor oraz innego Twoje wymagania. Na pewno grać się będzie przyjemnie i bez zadnych niedogodności. W razie jakbys miał jakies pytania to pisz do mnie tutaj lub na pw albo tam do nich na chat.

Właściciel

Oferta standard w zupełności wystarczy, lecz wydaje mi się że jak chcesz postawić serwery tylko dla kilku kolegów lepiej zainwestować w vps.

Donator

uioiouiouio

Temat zamknięty

Powód: Brak zainteresowania ze strony autora.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this