Recommended Posts

Witam, dziś piszę temat ponieważ mam problem od pewnego czasu z cs 1.6. Mianowicie gdy wchodzę na serwer CoD 401, po kilku mapach mam nagle takiego laga, że zacina wszystko, po chwili wyskakuje mi "Warning Connection Problem" i wywala mnie z serwera, a następnie nie mogę na niego wejść mimo, że wyszukuje mi go w ulubionych oraz pokazuje listę graczy itd. Wejść na serwer mogę, ale dopiero po zmianie mapy, lub po tym jak zrobię reset kompa.W konsoli jedynie co mi wyskakuje, to napis : Timed Out. Completed demo. Nie wiem o co chodzi, ale w moich plikach steam z CS 1.6 nie mam żadnego demka. Pomóżcie bo to staje się już irytujące, a ostatnio wyskakuje coraz częściej.

Pozdrawiam, UjaranY ! 

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Siema tez tak mialem zrob spojnosc plikow jezeli nie pomoze zrob reinstall mi zadzialalo jak zrobilem spojnosc :)

Edited by Plaszczuk #Дэвид

Mnie tez kilka razy wywalalo z serwera, a potem nie moglam na niego wejsc

Musialam troche odczekac, zagrac na innym serwerze, a potem wchodzilam na tamten serwer, jakby nigdy nic sie nie stalo :D

U mnie cierpliwosc i przerwa od gry pomogly :DD

Sprawdzałem spójność plików gry, wszystko działa, CS reinstalowany 2x, steam 1x.

2 godziny temu, Klaudia. napisał:

Mnie tez kilka razy wywalalo z serwera, a potem nie moglam na niego wejsc

Musialam troche odczekac, zagrac na innym serwerze, a potem wchodzilam na tamten serwer, jakby nigdy nic sie nie stalo :D

U mnie cierpliwosc i przerwa od gry pomogly :DD

Tak jak napisałem wyżej, muszę czekać aż się mapa zmieni, bądź zresetować kompa, ale dalej nie wiem ocb

Dnia 7.11.2017 o 02:04, UjaranyZst napisał:

Sprawdzałem spójność plików gry, wszystko działa, CS reinstalowany 2x, steam 1x.

Tak jak napisałem wyżej, muszę czekać aż się mapa zmieni, bądź zresetować kompa, ale dalej nie wiem ocb

A na innych serwerach to samo czy tylko na tym cod 401?

najprawdopodobniej steam ci traci łączność i cie wyrzuca

sprobuj zagrac w trybie offline 

Dnia 12.11.2017 o 11:48, tytz napisał:

najprawdopodobniej steam ci traci łączność i cie wyrzuca

sprobuj zagrac w trybie offline 

To nie steam traci łączność, bo ani lista znajomych, ani lista serwerów nie znika, nawet tego CoD'a mi wyszukuje tylko tyle, że mogę wejść po resecie kompa, albo jak się mapa zmieni.

Tez tak miałem na NS. Po kupieniu Steama ustało. Zdarzało się, że wyskakiwał Warning, a lag po kilku sekundach ustawał? 

uioiouiouio

Temat zamknięty

Powód: Brak zainteresowania ze strony autora.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.