Skocz do zawartości

Polecane posty

Nick podejrzanego: xXx Kacper |
Steam ID do zbanowania!: non steam
Serwer: cod 401
Screeny / Demko: http://f1.hltv.org.pl/srv25557/HLTV-1710091902-de_kabul_32.dem.zip
Data zdarzenia: 09.10.2017 19:02
Mapa: de_kabul_32
Opis sytuacji: Umieszczam to w polu niżej.

Ogólnie widać, że typ grać nie umie, biega z celownikiem w ziemi, movement bota, a strzela ciekawe głowy.

5:25 piękne aimlocki na głowy, najlepsza 5:30 +

10:10 celownik nienaturalnie przeskakuje, najlepiej widać w 1/4  +

11:28 shake na głowę, 3 banie z rzędu +

13:24 znowu shake z aimlockiem +

16:03 to samo, co w 11:28, shake i kilka głów z rzędu, chwilę potem 2 banie w gościa, który jest niewidzialny

Jak na jego grę, takie banie nie pasują, rozumiem, gdyby to był gracz, po którym widać, że umie strzelać i grać, ale on...

Po 18:00 wyjmuje p90 i magicznie nic zabić nie może, ledwo gości trafia, gdzie przed chwilą takie banie sadził. Moim zdaniem gość odpalony.

Edytowano przez Vezovi

Fajnie, że non steam, ale nawet takiego ns'a STEAM ID potrzebujemy do zbanowania

Do tego, czemu nie zgłosiłeś adminowi?

Widziałam, że był na serwerze, bo pisał na y@

Cytat

Oreo Oreo Oreo

Pisałem na u@ i to wiele razy, ale według Bronka on był czysty... Powiedział, że jak chcę to mogę iść na forum i mam "nie uczyć ojca dzieci robić".

Nie zdążyłem spisać steam id ze statusu, bo z emocji wyszedłem z serwa, żeby szybciej sprawdzić demko.

Edytowano przez Vezovi

Przed chwilą, Vezovi napisał:

Pisałem na u@ i to wiele razy, ale według Bronka on był czysty... Powiedział, że jak chcę to mogę iść na forum i mam "nie uczyć ojca dzieci robić".

Aa, to zmienia postać rzeczy

W takim razie, może admin @BrOnSoN  zaszczyci nas swoją obecnością "na forum" i przejrzy czasówki podane przez ciebie 

No i @TyTuS. @Mosorzasty  tak jakby co 

A od siebie dodam jeszcze tyle - Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link.

Miał już wcześniej bany, stąd miałam jego steam ID, dodatkowo, ban z września - Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby zobaczyć link. '

Temat zostawiam dla admina, przez jakiś czas :) 

no to spojrzyjcie na te czasowki i zobaczcie ze nic gosciu nie ma

patrzylem na niego co i raz mial dziwne akcje ale to chyba przez sensivity ja mam ma na szyko sutawione i nie raz mi pisze ze warn czy cos takiego

ale gosciu nic nie ma a vezowi jakis przewrazliwiony i czemu to tak pozno wrzucasz? 

ogarnij sie i z tymi grozbami o skardze juz pisalem tytusowi skoro nie umiesz rozpoznac gracza ktory ma wysoka czylosc myszy a aimerem to nie moja wina

dlamnie gosciu czysty 

jesli cos sie nie podoba czekam na warna

z pozdrowieniami bronek xD

6 minut temu, BrOnSoN napisał:

no to spojrzyjcie na te czasowki i zobaczcie ze nic gosciu nie ma

patrzylem na niego co i raz mial dziwne akcje ale to chyba przez sensivity ja mam ma na szyko sutawione i nie raz mi pisze ze warn czy cos takiego

ale gosciu nic nie ma a vezowi jakis przewrazliwiony i czemu to tak pozno wrzucasz? 

ogarnij sie i z tymi grozbami o skardze juz pisalem tytusowi skoro nie umiesz rozpoznac gracza ktory ma wysoka czylosc myszy a aimerem to nie moja wina

dlamnie gosciu czysty 

jesli cos sie nie podoba czekam na warna

z pozdrowieniami bronek xD

Wysoka czułość myszy? To ciekawe, że po 18:00 trafić nagle nie umie, gdzie przed chwilą magiczne banie sadził? Oglądałeś całe demo w ogóle?

Patrzyłeś na niego? Hmm 2 rundy spojrzałeś i poszedłeś grać... Czemu tak późno? Bo może musiałem demo rozpisać, co chwilę trwa, jesteś adminem i nie wiesz tego?

Jakimi groźbami? Napisałem, że jeśli dostanie bana, to leci skarga, że nie ogarniasz jako admin. Bo co za problem zrobić ssy podejrzanemu typowi? 

Celownik lata mu jak szalony, shake przy każdym strzale z USP, a ty to nazywasz wysoką czułością. Nie mam pytań. Do tego był banowany wcześniej, więc oczywiste, że i teraz haxuje.

PS. Graczy ocenia się po całokształcie, nie po 2 akcjach.

Edytowano przez Vezovi

to piszcie ze byl mape wczesniej odpalony a nie ja wchodze a wy piszecie ze odpal ja patrze i nic nie widze wstawisz demko dopiero moge zobaczyc a nie na slepo mam banowac? akurat przymnie nic nie mial dziekuje dowidzenia temat do zamkniecia

pozdrawiam bronek xD

By Klaudia.,

Byl odpalony na tej, na ktorej go "obserwowales". Dostal bana, za aima. Nastepnym razem bardziej sie przyjrzyj ;)

Zabawniejszej historii jeszcze nie czytałam, ha ha

• Haha 2
  • Łał 1

logo.png.2b439b2ac186544cff9a3298c16fdc0d.png

Ten temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Sprawa Wyjaśniona / na prośbę autora.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Opłacenie serwerów na hostingu.
  • Opłacenie reklam na serwery.
  • Dalszy rozwój sieci.

Każda złotówka ma znaczenie, pokaż że jesteś częścią społeczności.

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.