Skocz do zawartości
MaxioR

7 Lat zbliża się wielkimi krokami! :)

Polecane posty

Od 7 października 2014r.

Atmosfera, chociaż ostatnio jest żałosna, a tak to wszystko inne cacy.

• Lubię to! 2

Od 22 sierpnia 2015 roku

Ludzie z którymi gra to przyjemność :)  

• Lubię to! 1

Na forum jestem od 10 maja 2014r., więc już ponad trzy latka.

Na forum zarejestrowałam się zaraz po tym jak dostałam pierwszego bana od @coolcio na dd2. :DD

Mimo tego zaczęłam częściej grać.

A co się podoba? Raczej wszystko.

Administracja przychylna do większości propozycji, co chwilę coś nowego się wprowadza byle tylko dbać o dobro graczy, a nie patrzeć na czubek własnego nosa.

Widać, że sieć jest prowadzona z pasji a nie przymusu, czy jakichkolwiek korzyści.

Oby tak dalej!

Powodzenia! :1F42D:

• Lubię to! 2

Od 12 grudnia 2016 roku , a podoba mi sie to ze poznalem duzo osob z ktorymi gra to przyjemnosc.Poznałem dużo fajnych osob dzieki temu forum:)

• Lubię to! 1

Na forum jestem od 4 lutego, pierwszy raz na serwerze wbiłam jakoś w połowie marca.

Mi się podoba że nikt z administracji na forum nie igoruje wiadomości. Co prawda można trochę poczekać, ale jednak odpowiedz zawsze się dostaje.

Druga rzecz. Ludzie. Mozna z większością pogadać o sprawach prywatnych + dotrzymują pewne tajemnice.

Trzecią rzeczą są różne działy na forum. Typu "humor" i tym podobne. A w tym tematy "Oceń piosenkę", "Pokaż swoją twarz", "Miasto na ostatnią literę" itp.

• Lubię to! 1

Na forum jestem od 30 grudnia, a na waszych serwerach gram od października. :) (Pierwszy serwer COD 401 :D)

Podoba mi się:

-Zainteresowanie administracji użytkownikami

-Świetnie prosperujące serwery

-Kontakt z ludźmi, lecz nie wszystkimi :/

-Działy

-Pasja :)

Edytowano przez Rudolf^^
Literówka :/
  • Lubię to! 1

Dołączyłem 23 sierpnia 2015 na forum. 

Pierwszy raz wszedłem na serwer GGTP jakoś kilka dni przed datą rejestracji dołączając na serwer za Bezimienną, której bardzo dziękuję, bo spędziłem tam chwile, które zapadły mi najbardziej w pamięć. Ile ja się tam nadarłem przez mikro do niektórych idiotów, żeby biegali na drugi bs :D Dostałem tam admina i później się dopiero zaczęła zabawa w banowanie ^^ banowałem wszystkich, jak leciało :p

Nie no, żartuję. Jakoś trzeba było trzymać ten serwer na poziomie, ale nie zawsze było to łatwe. 

Chciałbym pozdrowić w tym momencie wszystkich adminów, którzy wtedy grali na serwerze: czekolama, Elina, Danio, Szerelem, malywacek, MG, którym miałem spine, Szczurek, Konjio, Sky gówniak :P, Baracuda no i chyba Poeta, chociaż pewności nie mam czy miał admina. 

Pozdrawiam też wszystkich graczy, ale niektórych z osobna. w0mbat, Elza, Yoda, KOLA, Mohebic (nie jestem pewny czy też nie miał admina przypadkiem). I jeszcze mógłbym tak wymieniać i wymieniać, ale nie pamiętam już wszystkich :(

Bądźcie pozdrowieni Ci, których nie lubiłem! Czyli ludzie z VIP'ami, którzy za szybko biegali i sadzili kosy. 

Ogólnie bardzo fajne czasy, szkoda, że serwer teraz stracił tych graczy, którzy utrzymywali na nim tą świetną atmosferę. 

Teraz forum, na którym bardzo rzadko się wypowiadałem chociaż siedziałem sporo przeglądając tematy. Forum przejrzyste, kolorystycznie prawie zawsze mi odpowiadało, łatwy dostęp do większości, nie wali po oczach w nocy kolorami. Ludzie spokojni, opanowani (no może z małymi wyjątkami :D), komunikatywni, administracja pomocna. 

Teraz nie gram już w 1.6 chociaż ostatnio zainstalowałem i grałem z moją Żoną na waszym GO MODzie i nawet spoko serwer :)

Moze w końcu postawicie serwer CS GO, to coś tam pogram na rozgrzewkę przez meczami, zaproszę znajomych. 

Chyba byłoby na tyle. Jak kogoś pominąłem w pozdrowieniach to przepraszam, ale nie dawno już grałem i nie pamiętam wszystkich, bo dużo Was było. 

Trzymajcie tak dalej, a pociągniecie te serwery dalej, utrzymacie je na tym poziomie, nie żałujcie pieniędzy na reklamy i nagrody, bo ludzi, trzeba czymś przyciągnąć. Pomyślcie o nowych grach, nie tylko CS, ale może też Team Fortress 2, SAMP, HurtWorld? Nie ograniczajcie się do tylko jednej gry :)

Pozdrawiam i polecam, grzesiekb43

• Lubię to! 2

31 marzec 2017 - FORUM

24 marzec 2017 - SERWER

To co mi się najbardziej podoba.... hmm

Stała ekipa z którą utrzymuję do teraz kontakt.

Miła atmosfera, dobry kontakt z Administracją.

Bajkaaa ;D

• Lubię to! 1

Na forum jestem od 17 lipca 2016r.
Na serwerze zacząłem grać 13 czerwiec 2016r., zapisane w pamięci :D 
Na forum podoba mi się atmosfera, systematyczność w sensie szybkie sprawdzanie każdego tematu i odpowiadanie. 

• Lubię to! 2

15 Czerwiec 2015 

Zostałem na dłużej, ponieważ poznałem bardzo spoko ludzi i atmosfera byla bardzo fajna. :D

• Lubię to! 1

Lipiec 2016. Najlepsze jest zaangażowanie Administracji i Moderacji :)

• Lubię to! 1
  • Dzięki 1

Serio tylko ja się tak rozpisałem? :D Może usunę część i zostawię tylko " Dołączyłem 23 sierpnia 2015 na forum. Ogólnie to jest fajnie" :D

• Haha 2

Rejestracja -> 18 Marzec 2013

A na serwer, wtedy jeszcze JB, weszłam w grudniu 2012

A co się najbardziej podoba?

Chyba ludzie, bo tworzą całą tą sieć i to, że z niektórymi można być naprawdę "blisko", pogadać, pośmiać się :DD 

• Lubię to! 2

6 Kwiecień 2014

Ale na serwerach duzo wczesniej :DD

A co najbardziej podoba sie na sieci? Dobrze zrobione serwery no i taka "Rodzinna" atmosfera :DD Kazdy z kazdym moze pogadac, jak jest potrzebna pomoc to mozna liczyc, ze ktos przynajmniej postara sie rozwiazac ten problem ale głównie to osoby bedace na sieci ^^

Chciałbym pozdrowić w tym momencie wszystkich adminów, którzy wtedy grali na serwerze: czekolama, Elina, Danio, Szerelem, malywacek, MG, którym miałem spine, Szczurek, Konjio, Sky gówniak :P, Baracuda no i chyba Poeta, chociaż pewności nie mam czy miał admina.

Poetuś tysz mioł admina :DD 

Edytowano przez Poeta - NAUGHTY B0Y †
  • Lubię to! 1

Rejestracja ---> 30 Czerwca 2015

Pierwsze wejście na serwer --> Lato 2014 (Serwer GunGame)

Dołączyłem i zostałem właśnie dzięki serwerowi GunGame +  Teamplay, lecz od dość długiego czasu nie mogę na nim grać, ponieważ nie ma już tej Atmosfery.

Wiele ludzi zniknęło, serwer już coraz rzadziej jest zapełniony...

W miarę przyzwoicie patrzę na swe własne ostatnie Dwa Lata (Mimo iż było kilka niemiłych incydentów).

• Lubię to! 1

9 Luty 2014

Pierwszy serwerek JB oczywiście

Super atmosferka :Kappa: 

• Lubię to! 1
  • Haha 1

2k14 albo wczesniej, bo nie pamietalem pasow do starego konta

co mi sie najbardziej podoba?: Dupa Maniusia

• Lubię to! 2
  • Haha 6

Na forum od 20 lipca 2016, na serwerze pierwszy raz nie pamiętam, ale były wtedy klasy na PB, więc dość dawno :) 

Wszystko mi się podoba, ludzie w porządku (prawie wszyscy xD) , serwery zadbane, same +.  Generalnie to spędzam tu bardzo dużo czasu :D 

• Lubię to! 1

na forum jestem od 25 Listopada 2014

na serwerze jakiś rok dłużej może więcej.

Podoba mi się gra z wieloma różnymi osobistościami.

• Lubię to! 1

22 Listopada 2016 r.

Co się podoba na sieci :

- Miła atmosfera 

- Bardzo Spoko Administracja która zawsze rozwiązuje szybko sprawy dotyczące Forum oraz Serwerów

- Najlepsze Serwery na jakich grałem

- Ekipa z która można się pośmiać

Więc Składam Administracji Wszystkiego co najlepsze w nadchodzących 7 lat istnienia sieci :)

Edytowano przez LSTeam | xMadoXx
  • Lubię to! 1

Na forum od 4 maj 2013r - wiadomo na serwie dłużej.

Przez ten czas przewinęło się trochę ludzi. Co do serwera GG no niestety stare czasy już nie wrócą.

Razem z serwerkami dorastaliśmy i my :) Chociaż niektórym nadal nie udało się tego osiągnąć .

Atmosfera mimo wszystko nadal na + ,

szybki oraz łatwy kontakt z administracją,

ciągłe udoskonalanie serwerów jak i forum , wprowadzanie nowości,

otwarcie na graczy,

zadbane forum, dużo rozrywki ( np losowanie vipa),

plusem również jest serwer ts3 :)

Nie jest to firma kogucik, gdyż administracja serwera to dorosłe osoby z którymi wszystko da się załatwić i zawsze dojść do porozumienia.

Pozdrawiam :)

• Lubię to! 1

Na forum od 2013 pierwsza rejestracja (hah jak samochodu pierwsza rejestracja passata :DD ) natomiast na serwerze na którym zacząłem swoją przygodę z tą siecią od końca 2012 r był to serwer GGTP fajna ekipa sporo osób z którymi mam dzisiaj kontakt (fb,forum,itd żaden inny zboczuszki ^^) to były bardzo fajne chwile pograć z tą ekipą miła atmosfera wtedy była admini swoje obowiązki wypełniali bardzo dobrze nikt na nikogo nie pisał skarg fajnie się grało wtedy szkoda że ekipa nie powróci :C.Dzięki nim mam teraz co wspominac :) Pozdrawiam :D 

Napisano przed chwilą

Zbiórka na rzecz sieci CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Opłacenie serwerów na hostingu.
  • Opłacenie reklam na serwery.
  • Dalszy rozwój sieci.

Każda złotówka ma znaczenie, pokaż że jesteś częścią społeczności.

Każda wpłatę wynagradzamy usługami na serwerach.

Pokaż że jesteś częścią społeczności!

Więcej informacji w tym temacie Kliknij w link

Dziękujemy za pomoc, społeczność CsOne.Eu

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony