Recommended Posts

Siemanko !!

Mam problem z cs dokładnie z pingiem w grze :) nieraz skaczę nawet do 100 :p a net jest dobry bo na innych grach takich jak cs:go śmiga normalnie Ktoś wie o co kaman ?? :p

Edited by NiceOne

REKLAMA

Zbiórka dla wszystkich użytkowników CsOne.Eu

Cel zbiórki

• Zagwarantowanie płynności finansowej przy zakupie reklam na naszych serwerów.

Niestety ceny reklam nie idą w parze z zakupionymi usługami na serwerach i występuje luka, którą trzeb zapełnić. Myślę, że razem damy rade jakoś to pociągnąć.

Każda złotówka ma znaczenie, razem uda Nam się utrzymać projekt CsOne.Eu przy życiu. Nie bądź obojętny i pokaż że jesteś częścią   tej społeczności!

Dołóż swoją cegiełkę, razem możemy więcej!

Akceptowalne formy wsparcia :

• Przelew
  • PSC
  • Paypal
  • SMS

Po więcej informacji prosimy kierować się do tematu https://csone.eu/zbiorka2019

Może być to wina dostawcy internetu , mogą mieć problemy chwilowe. 

Jest duża ilość komend działają przeważnie na fpsy ale z pingiem też mają coś wspólnego. Obniży trochę jakość modeli i txt ale warto spróbować. 

- gl_playermip 2

- gl_round_down 3

- gl_clear 0

- max_shells 0

- cl_weather 0

- violence_ablood 0 i violence_hblood 0

Jeśli to nie pomoże to nie wiem. 

• Kocham to 4

21 godzin temu, NiceOne napisał:

a net jest dobry bo na innych grach takich jak cs:go śmiga normalnie Ktoś wie o co kaman ?? :p

Zobacz na innym serwerze czy też Ci tak skacze, bo jeśli na innych grach jest normalnie to dlaczego 1.6 pinguje skoro ma mniejsze wymagania jeśli chodzi o internet. Może to być wina przeciążonego serwera pluginami, skinami, modelami itd.

53 minuty temu, Asusik napisał:

Jest duża ilość komend działają przeważnie na fpsy ale z pingiem też mają coś wspólnego. Obniży trochę jakość modeli i txt ale warto spróbować. 

- gl_playermip 2

- gl_round_down 3

- gl_clear 0

- max_shells 0

- cl_weather 0

- violence_ablood 0 i violence_hblood 0

Jeśli to nie pomoże to nie wiem. 

Te komendy co podałeś nie maja nic wspólnego z pingiem , to są komendy na fpsy ;]

• Lubię to 1

2 godziny temu, fristajler napisał:

Te komendy co podałeś nie maja nic wspólnego z pingiem , to są komendy na fpsy ;]

Napisałem to wiec nie wiem po co cytujesz. Ping zmniejszają także, polecam sprawdzić. 

Edited by Asusik
  • Lubię to 2
  • Haha 2

Donator

uioiouiouio

Temat zamknięty

Powód: Brak zainteresowania ze strony autora.

Z pozdrowieniami, Administracja CsOne.Eu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this